Photos
Posts

A jaké je tvoje letošní předsevzetí?

Jakou jednu věc chceš v příštím roce zlepšit?

#motivace #sen #spokojenost #rust #prani #novyrok2018🍾🎉🍀

No automatic alt text available.

Nový rok 2018 a nová stránka naší knihy. Knihy, kterou si píšeme my sami. Udělejte z ní nezapomenutelné dílo plné lásky, pohody, pokory a radosti. ❤️ Šťastný nový rok.

Tomáš Rygl

#kazdydennaplno #laska #novyrok #radost #zivota

Image may contain: sky, bridge, ocean, outdoor, text and water
Reviews
4.9
7 Reviews
Tell people what you think
Daniel Miklas
· November 23, 2017
Kurzu jsem se zúčastnil na základě potřeby něco udělat s vytrácející se motivací a nevědomostí, jak růst dál, po absolvování kurzu tvorby osobní vize, jsem opět ve starých kolejích a motivován si jdu ...za svým cílem. Kurz byl velice motivující a odnesl jsem si přesně to, co jsem od něj očekával. Určitě doporučuji všem! :) See More
Michaela Švecová
· November 22, 2017
V loňském roce jsem se zúčastnila kurzu tvorby osobní vize. Seděla jsem v poslední lavici, byla jsem z toho nervózní. Netušila jsem, co se na kurzu bude dít. Nakonec jsem odcházela nejen s úžasným poc...item, ale i kontakty na skvělé lidi, kteří se kurzu také účastnili. Odnášela jsem si detailně sepsanou vizi, kde bylo mým velkým snem vydat svou vlastní kuchařku. Rozhodovala jsem se nad tím dlouho, ale vždy jsem to odsunula a nechala na později. Před 14 dny mi vyšla moje první kuchařka! :). Takže děkuji Tome, kdybych si tenkrát nesedla, nepopřemýšlela a vše si nesepsala, nejspíš bych knihu nikdy nevydala. Takže jedním slovem DĚKUJI a doporučuji všem ostatním, kteří chtějí v životě něco dokázat a někam se posunout :). See More
Romana Ondráčková
· December 18, 2017
Nezáleží na tom, kolik má člověk roků, když přijde na workshop. Ale o tom jestli chce. Začít se dá vždycky. A navíc ve skupině s mladými lidmi. Potenciál začátku - jakéhokoliv- je neuvěřitelný. Prostě... udělat ten první krok. A pak další..... See More
Max Dužek
· November 22, 2017
Kurz bol pre mňa možnosťou ako sa na chvíľu zastaviť, zoradiť si hodnoty, premyslieť si, kam chcem smerovať a podľa toho upraviť moje každodenné rozhodnutia. Ďakujem za možnosť byť súčasťou tohto kurz...u a rád ho odporučím aj ostatným :). See More
Michal Kučera
· November 22, 2017
Po roce v nové práci a s bakalářskou prací na krku jsem začínal ztrácet směr a cíl mé cesty se pomalu rozmazával. Nyní přesně vím, co chci a jak toho dosáhnu. Děkuji pane Rygle!
Lukáš Dadej
· November 23, 2017
Tomášův workshop byl nabitý pozitivní energii! Pomohl mi se nadechnout a rozmyslet si, jaké jsou mé priority a kam budou v životě směrovat mé další kroky... Navíc jsem poznal nové lidi, kteří se mají ...taky zájem zlepšovat. Děkuji a všem doporučuji :) See More
Petr Kříž
· December 8, 2017
Kurzu jsem se účastnil úplnou náhodou a byl velice prospěšný. Byl jsem nadmíru spokojený. 💪🏼😇
Posts

Úžasné Vánoce ❤️

Amazing Christmas ❤️
Translated
No automatic alt text available.

Krásné Vánoce všem ❤️ Užijte si svátky v klidu a pohodě s těmi, které máte rádi.

☝️Nezapomínejte, že Vánoce nejsou o penězích a drahých dárcích, ale o tom věnovat to nejdůležitější, tedy ČAS a POZORNOST 🎁

#mejteseradi #laska #bohatstvi #vanoce

No automatic alt text available.

Rádi pomáháme a pokud jde o dárky pod stromeček 🎄, rádi sídlíme a podporujeme. Krásné Vánoce 🎄

We like to help, and as for Christmas presents, we like to are and support. Beautiful Christmas 🎄
Translated
Aneta Šacherová

Zapoj se a udělej hezčí Vánoce potřebným!

S dětmi a trenéry TAD crew jsme zorganizovali akci krabiceodbot.cz, ale právě charitativní a vánoční akci ukončili......!
Jednalo se o dárky pro děti do potřebných středisek či rodin. My máme kolem 40ti krabic dárků nachystaných pro děti 0-17 let.

Zná někdo domov pro děti, kam by jsme dárky mohli darovat? Odvezu to kamkoliv po ČR.

- Můžete se i zapojit do druhé akce, kterou děláme, a to darovat oblečení do azylového domu pro matky s dětmi. Vybíráme zítra mezi 16:00-20:00 v Svč Ivančice - oranžová učebna.

Budeme rádi za sdílení.

Aneta, TAD crew

See More
Každý Den Naplno is feeling satisfied.

Cítíte se před Vánoci v napětí? Máte spoustu práce? Sháníte dárky? Zajímá vás, jak být letos o Vánocích víc v klidu a v pohodě? Přečtěte si článek, který jsem sepsal speciálně pro vás.

A ještě něco, dejte mi prosím vědět, jak se vám líbí. Je to pro mě důležité.

http://tomasrygl.cz/5-tipu-jak-zatocit-se-stresem-nejen-o-…/

Vánoce, pro někoho svátky klidu a pohody, pro jiné svátky plné stresu a napnutých nervů. Stojí nám to za to? A co to letos zkusit změnit, zaujmout aktivní postoj a prožít svátky v klidu a s těmi, na kom nám opravdu záleží? Není právě toto nejcennější dar? Velmi krátce si p...
tomasrygl.cz

Tak schválně, která se vám líbí nejvíc? Nebo máte nějakou svoji oblíbenou? 🎁

http://tomasrygl.cz/7-nejkrasnejsich-vanocnich-reklam/

Tyto vánoční reklamy mi dělají neuvěřitelnou radost a každý rok se nemůžu dočkat další. Jsou plné lásky a neskutečných emocí. Vánoční reklama.
tomasrygl.cz

Dokážete si představit Vánoce bez dárků? Co je pro vás nejdůležitější? 🎁

#vánoce #láska #dárky #pokora #rodina

Can you imagine Christmas without presents? What's most important to you? 🎁 #vánoce #láska #dárky #pokora #rodina
Translated
Image may contain: 2 people, text

A proč zůstáváme při tom, co se nám nelíbí? My nejsme stromy 🎄, my jsme lidé 🙋

#motivace #stesti #radost #spokojenost #vdecnost #osobnirozvoj #firstclasscz

Image may contain: sky, cloud, text, outdoor and nature

Tomu říkám práce na plný úvazek. Takový táta si zaslouží palec nahoru 👍 Obdivuji, vzhlížím ☺️ #kazdydennaplno #laska

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
5,634,259 Views
5,634,259 Views
Power of Positivity is with The Baby Gang.

This dad handles all of these kids like a pro!

Sdílej ✔️ a zachraň se kdo můžeš. A ještě něco, budou Vánoce 🎄 Přítomnost je ten největší dar dnešní doby. 🙌

#citaty #smysl #motivace #zivot #quote #zdravi #laska #firstclasscz #vanoce #darek #firstclass #snih

Share ✔️ and save who you can. And one more thing, it will be Christmas 🎄 presence is the greatest gift of today's time. 🙌 #citaty #smysl #motivace #zivot #quote #zdravi #laska #firstclasscz #vanoce #darek #firstclass #snih
Translated
Image may contain: phone

Blíží se konec roku 2017 a většina z nás začíná bilancovat a přemýšlet nad tím, čeho jsme dosáhli i čeho jsme dosáhnout chtěli. Některé cíle byly splněny, některé pravděpodobně ne. Chceš být v příštím roce lepší než v tom předešlém? Splnit si své sny?

Pojďme se společně sejít a vytvořit si vizi na následující rok. Nechme chvíli vánoční shon stranou, pojďme se dvě hodiny vašeho času zamyslet a přijít na to, v čem jste nejlepší a k čemu to využít. Každý z vás si vytvoří jedineč...nou vizi na rok 2018. Vytvořená vize vás bude doprovázet celým rokem 2018.

Věřím, že následující rok v tento den si vzpomenete, že 13.12 byl ten den, kdy byly vaše sny sepsány na papír a do roka a do dne se vaše touhy a přání splnily.

Kurz osobní vize pořádám už po sedmé a vždy se sešla skvělá parta zajímavých lidí, kteří se vzájemně inspirují. Na každém kurzu si mají účastníci co říct. Každý je jedinečný a právě proto si na každém kurzu všichni tak rozumíme. Pojďme se dvě hodiny každý nad svou vizí pro rok 2018 zamyslet a přijít na to, co opravdu chceme.

Na kurzu si svou vizi vytvoříš do připravených materiálů, které si odneseš domů. Během celého roku ti budou připomínat tvé cíle/sny a především cestu k nim.

Kolik workshop stojí a co cena zahrnuje?

Workshop stojí 400 Kč pro studenty a 600 Kč pro veřejnost. Za své peníze dostanete mnou vytvořené materiály, vodu k pití aby vám nevyschlo v krku, teplé a příjemné zázemí brněnského Impact Hubu, ale také mé znalosti a zkušenosti, protože ze sebe vydám maximum.

KAPACITA 10 lidí
Registrace zde: http://bit.ly/2jfg7Jz

Více informací zde: http://tomasrygl.cz/tvorba-osobni-vize/
Lektor: Ing. Tomáš Rygl (http://tomasrygl.cz/o-mne/)

See More
DEC13
Wed 5:30 PM UTC+01Impact Hub BrnoBrno, Czech Republic
34 people interested

Jakých životních rad se držíš ty? Piš do komentáře.. ✍️ Inspiruj ostatní 🙋

#inspirace #inspiratio #motivace #zivot #citáty #koucovani #radost #firstclasscz

Image may contain: sky, cloud, text, nature and outdoor

A jak jsi na tom ty? Rozhází tě každá maličkost nebo si uvědomuješ, že tě ostatní hodnotí podle sebe ne podle toho, jaký/jaká opravdu jsi?

Image may contain: cloud and text