Photos
Videos
Indukcja ma moc
6
Smart Cara - domowy utylizator odpadów organicznych
8
Pierz antyalergicznie
9
Posts

Za nami cztery wyśmienite dni wydarzenia 4 Design Days 2018 . Dziękujemy wszystkim za ogromne zainteresowanie i obecność na naszym stoisku! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 📸📸.

Behind us four delicious days of event @[1816246262007523:844:4 Design Days 2018] :). Thank you all for the huge interest and presence on our booth! We invite you to watch albums 📸📸.
Translated

Okap w czarnym kolorze ? Tak, poprosimy ! Zwłaszcza do nowoczesnej kuchni, która wymaga nieszablonowych rozwiązań:

http://bit.ly/Kernau_KCH_5290B
http://bit.ly/Kernau_KCH5190B

No automatic alt text available.
Posts

Tak - to możliwe ! Aby sałata była świeża i krucha przez cały tydzień wystarczy umieścić osuszone liście w misce, a na wierzchu położyć papierowy ręcznik, który wchłonie wilgoć .

Yes - it's possible :)! In order for lettuce to be fresh and fragile all week, just put the leaves in the bowl and put a paper towel on top that absorbs moisture :).
Translated
Image may contain: plant and food

Nie możemy się doczekać !!! Już przygotowujemy się na 4 Design Days 2018! 👨‍🔧👩‍🔧 Zapraszamy wszystkich na stoisko 86b!

We can't wait :)!!! We are already preparing for @[1816246262007523:844:4 Design Days 2018]! 👨 🔧👩 🔧 we invite everyone to stand 86 b!
Translated

Jest zwinny, przyśpiesza czas przyrządzania potraw i łatwo utrzymuje się go w czystości! 🌀 Nie od dziś wiadomo, że blender to prawa ręka każdego kucharza, zarówno tego doświadczonego, jak i tego, który zaczyna swoją przygodę z gotowaniem. Jak więc wybrać najlepszy blender, by służył przez lata? Przygotowaliśmy kilka cennych rad tutaj: http://bit.ly/Kernau_Blender

Image may contain: text

... i co z tego, że zima ? Dla głodnego nic trudnego! Grillować można cały rok, zwłaszcza, gdy posiadasz opiekacz. Ten od Kernau został wyposażony w nieprzywierającą powłokę, która sprawia że cała potrawa ląduje na naszym talerzu: 🤤
http://bit.ly/Kernau__KSPM1500P

Image may contain: 1 person, stripes and text

Targi 4 Design Days już 15-18 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach ! My także tam będziemy! 🏛️

III edycja największego w tej części Europy wydarzenia rynku nieruchomości, architektury i wzornictwa wyczekuje fanów Kernau ! Czekamy na Was na stoisku 86b.

Fair 4 design days already 15-18 February at the international centre of Congress and saucer in katowice :)! We'll be there too! 🏛️ The th edition of the largest in this part of Europe the event of the real estate market, architecture and design is looking forward We're waiting for you at booth 86 b.
Translated
Image may contain: text

Szybko, łatwo i przyjemnie? 🍫 Proszę bardzo! Zostawiamy Ci przepis na niesamowicie przepyszny deser, który rozpływa się w ustach . Mmm... aż poleciała nam ślinka 🤤:
http://bit.ly/Kernau_BUDYŃ

Autor przepisu: Daria Ładocha, przepis pochodzący z książki: NOWOCZESNA KUCHNIA POLSKA

Quick, easy and nice? 🍫 here you go! We leave you the recipe for an incredibly delicious dessert that melts in your mouth: O. Mmm... until our mouth was watering 🤤 http://bit.ly/Kernau_BUDYŃ Recipe Author: @[1762368757333842:274:Daria Ładocha], recipe derived from book: Modern Kitchen Poland
Translated
Image may contain: text

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nawet małe rzeczy potrafią wyprowadzić z równowagi, a im sprawniejsze działanie w kuchni, tym jesteś bardziej zadowolony, prawda? Dziś podpowiemy Ci co zrobić, gdy deska do krojenia bez przerwy przesuwa się po blacie podczas jej użytkowania. W połączeniu z pracą ostrego noża nie jest to bezpieczne! A więc wystarczy, że podłożysz pod nią wilgotny papierowy ręcznik i gotowe !

Image may contain: food

Nie wiemy, który kolor czajnika pasuje do Twojej kuchni, ale niezależnie od tego na który się zdecydujesz - będziesz zadowolony !
http://bit.ly/Kernau_KSK171BK
http://bit.ly/Kernau_KSK171WH

Image may contain: 1 person

Co zrobić, by ciasto drożdżowe na tarte zbytnio nie wyrosło?
Wystarczy, że na czas szykowania farszu, umieścisz je w lodówce - voilà

Image may contain: food

Optymalna temperatura, która powinna występować w chłodziarce to 2℃. Należy jednak pamiętać, że im wyżej, tym temperatura bardziej wzrasta. Na górnych półkach osiąga nawet 7-8℃, a w drzwiach lodówki do 13 ! To właśnie dlatego istotne jest odpowiednie układanie w niej produktów, by się nie psuły .

Image may contain: text

Nowoczesne rozwiązania to takie, które pomagają nam w codziennym działaniu. Nie inaczej jest z pralką, która w przypadku częściowego załadunku, zużyje mniej energii!: http://bit.ly/Kernau_KFWM754103

Image may contain: 1 person

Jak często masz ochotę na coś słodkiego ? Mamy dla Ciebie zdrową wersję niesamowicie smacznego musu czekoladowego z awokado i orzechów ! Zobacz sam, jak niewiele potrzeba, by wszystkim smakowało! http://bit.ly/Kernau_mus

Autor przepisu: Daria Ładocha, przepis pochodzący z książki: NOWOCZESNA KUCHNIA POLSKA

Image may contain: food and text

Lubisz dania, które są bogate w smak przypraw ? Jeżeli tak, zapewne nie raz zdarzyło Ci się, że potrawa obficie doprawiona miała gorzki posmak. Zatem co zrobić, by więcej do tego nie dopuścić? Wystarczy, że przyprawy będziesz smażyć bardzo krótko, co zapobiegnie zmianie smaku dania !

Image may contain: food