Photos
Posts
Associació Cultural Catalanopolonesa added 8 new photos to the album: Wystawa Katarzyny Tomczak.

Zapraszamy na wystawę pt. "Świat 5D. Barcelona" autorstwa Katarzyny Tomczak.

Us convidem a la exposició de dibuixos "El Món en 5D. Barcelona" de l'artista polon...esa Katarzyna Tomczak.

6-30 kwietnia 2018r.
Espai Caixa Sagrada Familia
c. Napols, 257
Barcelona

See More
APR9
Apr 9 - Apr 22Espai Caixa Sagrada Familía c. Nàpols, 257 08025 Barcelona
5 people interested
Posts

Zapraszam na moją wystawę do Barcelony.

No automatic alt text available.
Katarzyna Tomczak

Zapraszam na wystawę prac
Katarzyny Tomczak
"Świat 5D. Barcelona"
Od 9 - 30 kwietnia 2018
Espai Caixa Sagrada Família...
c. Nàpols, 257
Barcelona

Inspiracją przedstawionych prac jest moja wymarzona Barcelona. Wybierałam się tu kilka lat i dopiero odkąd stałam się podróżniczką, moje marzenie się spełniło. Podczas kilkumiesięcznego pobytu w Barcelonie, pod wpływem otaczającej sztuki, przyrody i przestrzeni, w których się znalazłam, powstały prace związane z moim rozwojem osobistym i duchowym, jaki tutaj przeszłam.

Prace rysowane są za pociągnięciem jednej linii, bez zastanowienia, z rozmachem. Następnie obraz jest kolorowany kredkami. Abstrakcja kryje w sobie magiczny obraz postaci, zwierząt, przyrody i architektury Barcelony.

Ważnym aspektem moich prac są kolory Barcelony. Często pojawia się motyw różowych i żółtych kwiatów, z którymi kojarzę to miasto.

Kilka pierwszych prac narysowanych bardziej tradycyjnie, to przejaw moich poszukiwań wewnątrz siebie: "Potencjały", "7 czakr", "Mój świat 5D".

Według mnie, sztuka, wszelkie przejawy tworzenia wypływają z natury człowieka, pokazują na zewnątrz to co jest w nas, a także przedstawiają poprzez obraz malowany czy inną artystyczną formę wyrazu – świat jakim go widzimy. Mój świat jest kolorowy i pełen wyobraźni.

Moją pasję - malarstwo i rysunek odkryłam w 2012 r.

Dotąd mieszkałam w Polsce, a od maja 2017 r. jestem w ciągłej podróży po świecie z moim ukochanym.

Tworzę pod inicjałami KT lub jako Khera Zoey.

Zapraszam na stronę: http://kateart.pl

Wystawa zorganizowana dzięki pomocy i uprzejmości Pani Iwony Małeckiej ze Stowarzyszenia Kulturalnego Katalonsko-Polskiego w Barcelonie ♡

#wystawa #malarstwo #rysunek #wystawaBarcelona #wystawaKatarzynaTomczak #wystawamalarstwaBarcelona #cowartozobaczycwBarcelonie
#kateart

See More

Kochani, przedstawiam Wam moją nową stronę http://kateart.pl

Poniżej nabyte przez Was lub rozdane Wam prace.
Bardzo Wam dziekuję za dotychczasowe uznanie mojej pracy artystycznej i zakup moich dzieł. Dzięki temu dalej tworzę kolejne.

...

Jeśli jest taka Wasza wola, zapraszam do dostępniania posta i zamawiania i nabywania malunków i rysunków. Energia, którą wkładam w ich tworzenie niech Wam służy i nastraja pozytywnie, gdy patrzycie na moje obrazy

#kateart #malarstwo #rysunek #drawing #forsale #akryle #malarstwonasprzedaż #acrilicpainting

See More
Katarzyna Tomczak added 21 new photos.

Kochani, przedstawiam Wam moją nową stronę http://kateart.pl
Poniżej nabyte przez Was lub rozdane Wam prace.
Bardzo Wam dziekuję za dotychczasowe uznanie mojej ...pracy artystycznej i zakup moich dzieł. Dzięki temu dalej tworzę kolejne.

Jeśli jest taka Wasza wola, zapraszam do dostępniania posta i zamawiania i nabywania malunków i rysunków. Energia, którą wkładam w ich tworzenie niech Wam służy i nastraja pozytywnie, gdy patrzycie na moje obrazy

#kateart #malarstwo #rysunek #drawing #forsale #akryle #malarstwonasprzedaż #acrilicpainting

See More
No automatic alt text available.
Encyklopedia Miłości

Porusz trochę kurzu wokół siebie!
TWOJE PIĘĆ ANIELSKICH ZMYSŁÓW

Ekspresja
Piątym anielskim zmysłem jest ekspresja. Posiadacie wiele wspaniałych darów - świadom...ość, współczucie, wyobraźnia, skupienie i posiadacie również umiejętność wyrażania siebie.
Duch, ty, posiada wrodzone pragnienie wiedzy o sobie samym, doświadczania i wyrażania siebie. To radość Ducha. Co w tym dobrego mieć całą tę niebywałą miłość, współczucie i radość, i nie być w stanie ich wyrazić? Ekspresja to wrodzony dar.

Ekspresja pomogła stworzyć rzeczywistość w anielskich wymiarach. Pomogła wziąć nicość i poprzez ekspresje stworzyć rzeczywistość, włącznie z tą fizyczną. Wydech, tchnienie na zewnątrz jest ekspresją. Innymi słowy, wydech Ducha jest ekspresją.

Cytując kilka biblijnych wersetów: Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. Na początku była ekspresja, i ekspresja była u Boga, i ekspresja była Bogiem. Na początku Bóg stworzył niebo i ziemię. To była jedna z podstawowych ekspresji Ducha. Ziemia zaś była bezwładem i pustkowiem; ciemność była nad powierzchnią bezmiaru wód, a Duch Boży unosił się nad wodami. Przed ekspresją nie było niczego, pustka. Kiedy Duch poruszył się czy wyraził właśnie to stworzyło substancję. Wtedy Bóg rzekł, niech będzie jasność i nastała jasność.

Duch wyraził się i pojawiła się kreacja.
W ten czy inny sposób i tak będziesz wyrażać siebie. Jeśli świadomie nie wybierasz żadnej ekspresji jeśli nie tańczysz, nie piszesz książki, nie grasz muzyki; nie wyrażasz się W jakikolwiek sposób, to i tak się wydarzy.

Depresja jest rodzajem ekspresji. To dusza, która czegoś doświadcza. Złość też jest rodzajem ekspresji. Dążenie do niebytu to również rodzaj wyrażania siebie, choć raczej dziwny ale to nadal forma ekspresji.

Zachęcam cię, abyś robił cokolwiek, ponieważ ekspresja jest naturalna dla twojego ducha, i jest jednym z pięciu anielskich darów. Wyrażanie siebie jest wszystkim, co wybierasz, żeby robić, a potem pozwalasz temu płynąć. Kiedy wyrażasz siebie, przyciągasz więcej energii i pozwalasz jej płynąć.

Porusz trochę kurzu wokół siebie! Wprowadź nieco zmian. Zmiany to świetna rzecz wprawiają energię w ruch. Tak, możesz zacząć kaszleć, ponieważ miałeś dużo stłumionej energii, ale dzięki temu energia z głębin ciebie jest ponownie w ruchu.

Twoje Ciało Świadomości ma ogromne pragnienie ekspresji, ale kiedy jest zamknięte w malutkim więzieniu i kiedy jest otoczone przez strach, wątpliwości oraz bezczynność, i tak znajdzie sposób, żeby się poruszyć, ale to może być nie do końca przyjemne dla ciebie. Ekspresją może być wycieczka samochodowa za miasto. To też rodzaj wyrażania siebie.

Istnieje pewna tendencja, że gdy przechodzisz przez duchowe budzenie się, zaprzestajesz wszystkiego, zaprzestajesz wyrażania się. Jednak wcześniej czy później ono i tak się pojawi. Będziesz mieć pewnego rodzaju załamanie. Doświadczysz czegoś dramatycznego albo traumatycznego W życiu.

Stracisz pracę to jest ekspresja. Zachorujesz to jest ekspresja.
Twoje związki się rozpadną to też rodzaj ekspresji.
Energia wyrazi się sama, ale to może nie być przyjemne. Dlatego zachęcam, abyś używał anielskiego zmysłu ekspresji i wybierał, W jaki sposób chcesz się wyrazić. Napisz książkę. Stwórz sztukę teatralną. Idź do sklepu muzycznego, kup jakiś instrument, przynieś do domu i zacznij grać. Zacznij gotować co za wspaniała forma ekspresji!

A kiedy to robisz, wczuwaj się w energię. Jak to jest się wyrażać? Innymi słowy, zaczynasz używać wszystkich anielskich zmysłów i wprawiasz energię ponownie w ruch a szczerze mówiąc, moim skromnym zdaniem, nie ma nic lepszego od świadomego poruszania energią. Robisz to i tak, ale przeważnie nie robisz tego w świadomy sposób i nie robisz tego, co naprawdę chciałbyś robić. Poczujesz się dużo bardziej rozluźniony, wolny i szczęśliwy, a także ponownie przypomnisz sobie, jak to jest bawić się energią.

Wielu z was przestało bawić się energią z różnych przyczyn strach, niedowartościowanie, stare systemy przekonań wtedy dochodzi do stagnacji energii. Jej przepływ staje się cienkim strumyczkiem i dodatkowo ma nieprzyjemny zapach.

Weź głęboki oddech, podobnie jak robi to Duch. Wdech, i w trakcie wydechu pozwól ekspresji swobodnie płynąć przez ciebie.

Adamus Saint Germain - “Żyj swoją boskością”
Fragmenty
PhotoBy: Katarzyna Tomczak

See More

No automatic alt text available.
Babska strona mocy

Zmarnujmy zatem trochę czasu, czemu nie?

Zbiór ostatnich moich rysunków.
Już można zaglądać na moją nową stronę internetową kateart.pl
Zapraszam
#drawing #rysunek #kolorowekredki #love #peace #freedom #abstrakcja #abstract #kateart

Taniec to też sztuka. ♡

DEC30
Sat 4:00 PM UTC+01Studio Jogi YAMPoznan, Poland
52 people interested

Masters ♡

I 1000 quadri più belli di tutti i tempi added 224 new photos to the album: Pittori al lavoro - Painters at work — with Lav Entine and 36 others.

In questa galleria sono raccolte fotografie di pittori e scultori all'opera o nei loro studi

DEC17
Dec 16, 2017 - Dec 17, 2017Carrer de Floridablanca, 146, 08011 Barcelona (Barcelona), Espanya
10 people interested
This event was canceled
This event was canceled
Image may contain: drawing
Katarzyna Tomczak

Klee, Miro, Strzemiński - podobno coś w ten deseń mi się narysowało. Podziwiam tych mistrzów. Już kiedyś podobne obrazki tworzylam, chociaż może się nie chwaliłam.
Jak Wam się podoba ten styl?

#klee #miro #strzemiński #malarstwo #rysunek #kateart

DEC10
Sun 7:00 PM UTC+01ulica Legnicka 65, 54-205 Wrocław, Polska
82 people interested

Piękna praca ♡

Beautiful work ♡
Translated
Attachment Unavailable
This attachment may have been removed or the person who shared it may not have permission to share it with you.
10 pomysłów na prezent książkowy dla kochających podróże. Książka na prezent to zawsze dobry pomysł.
tropimy.com