Photos
Videos
Posts

🚨🚨🚨 Артикли на -50% 🚨🚨🚨

🔴 За да направите нарачка пишете ни во инбокс 📩
🔴 Вршиме достава на домашна адреса 🚛
🔴Производот може да биде заменет или вратен ✔️...
🔴 Залихите се ограничени ‼️

See More

🔸 💝Бебешки комплети 💝

🔸За да направите нарачка пишете ни во инбокс 📩📩📩
🔸Вршиме достава на домашна адреса 🎁🎁🎁
🔸 Производот може да биде заменет или вратен.

🔸 💝 baby sets 💝 🔸 to make order write us in detals 📩📩📩 🔸 we're performing shipping at home address 🎁🎁🎁 🔸 the product can be replaced or returned.
Translated
Posts

-20% празничен попуст на сите женски артикли во нашите продавници и на интернет нарачките, a доколку купите повеќе, за секој нареден производ -10%.
Израдувајте ја вашата омилена дама и притоа заштедете.
Сукња --- 690ден.
Кошула -- 850ден.
Блуза ---- 490ден.

Kimico updated their cover photo.
March 6
Image may contain: 1 person, standing

-20% празничен попуст на сите женски артикли во нашите продавници и на интернет нарачките, a доколку купите повеќе, за секој нареден производ -10%.
Израдувајте ја вашата омилена дама и притоа заштедете.
Фустан ---------- 1290ден.
Пантолони ------ 990ден.
Женска блуза -- 550ден....
Женска маица - 290ден.

See More
- 20 % holiday discount on all female commodities in our stores and on internet orders, and if you buy more, for every next product-10 %. Izraduvaǰte your favorite lady and save it. Dress ---------- 1290 day. Pants ------ 990 day. Women's blouse -- 550 day. Women's T-Shirt-290 day.
Translated
Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 1 person, standing and closeup

Удобност и вистинска новогодишна магија 😊

Comfort and real new year's magic 😊
Translated
No automatic alt text available.

Препуштете се на најнежниот допир на памукот во празнични бои

Leave the naǰnežniot touch of cotton in holiday colors
Translated
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Дочекајте ги новогодишните празници со новата колекција на Кимико

Ring the new year's holidays with the new collection of kimiko
Translated
No automatic alt text available.
Kimico updated their cover photo.
Image may contain: 1 person, sitting
Kimico added a new photo.
Image may contain: 1 person
Kimico updated their cover photo.
Image may contain: 1 person, standing
Kimico added a new photo — with Sanja Krstinovska.
Image may contain: 1 person, standing, child and indoor
Kimico added a new photo.
Image may contain: people standing

Наш предлог за оваа сезона

Our proposal for this season
Translated
Image may contain: one or more people and people standing