Photos
Posts

- Jestem szczęśliwa. Nigdy w całym swoim życiu nie czułam się tak dobrze. A ty?
- Ja? – Przytula ją do siebie. – Ja czuję się znakomicie.
- Tak, że mógłbyś dotknąć palcem nieba?
- Nie, nie tak.
- Jak to, nie tak?...
- O wiele wyżej. Co najmniej trzy metry ponad niebem.

See More
- I'm happy. I've never felt so good in my whole life. And you? Me? She's hugging her. - I feel great. - so you could touch the sky? - no, not like that. - what do you mean, wrong? - much higher. At least three feet above the sky.
Translated

Kocham ten moment, w którym kawałki Piha rozpierdalają moje wnętrze do granic.

Posts

On nie lubił, kiedy paliłam, ja nie lubiłam, gdy brał. On nienawidził gdy przeklinałam , ja nienawidziłam kiedy mnie olewał. On uważał się za świętego , ja wiedziałam że to chłopak z przeszłością. On mnie nie kochał , ja potrafiłam dla niego poświęcić wszystko.

Jak ja nienawidze niemieckiego

Nie ma Cię gdy moje życie spada w dół .

Pomyśl nad tym , z kim możesz spędzić swoje życie , jaka dziewczyna da tobie największą rozkosz , kogo jak widzisz to się uśmiechasz , z kim najlepiej wariujesz , z kim się najlepiej całujesz , z kim masz niezapomniane chwile , kogo widzisz cały czas , o kim myślisz chociaż 2 razy w dzień uwierz chłopaku to ta jedyna na całe życie .

Co fajnego dziś powiecie ? ; D
Bo u mnie cholerneeee nudy .. ; /

What are you gonna say tonight? ; d Because I'm bored with boredom..
Translated

Kto nie był w szkole lajk ;D

Może i mówię, że mam go w dupie. Że pierdole jego i tę jego nic nie wartą miłość. Może i oglądam się już za innymi chłopakami. Może nawet podoba mi się jego kolega. Ale pośród tego wszystkiego wciąż widzę jego. Chociaż wiedz, że tego nie chce. Chociaż teoretycznie zakończyłam już ten rozdział w moim życiu. Może i powiesz, że jestem żałosna, ale w głębi serca nadal coś do niego czuje. Nie potrafię ot, tak zapomnieć o tym, co było. Mimo, że mnie krzywdził. Że płakałam i cierpiałam. To za bardzo utkwiło w moim sercu. A ja nadal mam żal do siebie, że to się akurat tak musiało skończyć.