Reviews
Kocham Konin has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts

Chcesz nauczyć się szyć? Kolejna fajna inicjatywa społeczna.

Kocham Konin shared a Page.
January 21

Marta ruszyła z pomocą potrzebującym ale żeby działać sama potrzebuje pomocy. Pomożecie?

Fundacja Sercem Przyprawiona's photo.
Fundacja Sercem Przyprawiona
2,175 Likes
175 talking about this
Posts

Z tego wynika, że bardziej nieudolnie zarządzają inni niż władze Konina. Czy zmianą w rankingu jest się czym chwalić? Mieszkańcy Konina uciekają za pracą do innych miast,a miasto ma kolejny sukces czyli likwidację bezrobocia. Przy tym tempie rozwoju za 20 lat czekają nas wybory sołtysa w Koninie, a funkcja prezydenta będzie wspomnieniem.

Konin skoczył do góry w rankingu samorządów (miasta na prawach powiatu) i to znacząco. Co o tym zadecydowało? Kryteria oceny wyjaśnia Marek Zawidzki, sekretarz miasta.
lm.pl

2 miliony wydane na promocję bez żadnych widocznych efektów. Jak łatwo wydaje się publiczne pieniądze!

2 million spent on promotion without any visible effects. How easy public money seems!
Translated
Po czterech latach funkcjonowania Konińskiego Portalu Gospodarczego władze Konina uznały, że już się zestarzał i zamówiły całkowicie nową stronę (więcej na ten temat: „Miasto wydaje pieniądze na kolejny portal dla inwestorów”).
lm.pl

Konin w materiale o Rydzyku.

Czy śmiały projekt Ojca Rydzyka zakładający budowę źródeł geotermalnych może okazać się przydatny Polakom? Na to pytanie w reportażu Onetu odpowiedzi udzielą specjaliści. Przyjrzymy się także fenomenowi Ojca Johna Bashobory - kapłana hipnotyzującego tłumy.
vod.pl

Radny nie przyznaje się do swojego miejsca zamieszkania, a teraz taki zarzut.

Czy radny Konina Karol Skoczylas straci swój mandat? KOD uważa, że powinien i składa petycje o wygaszenie radnemu mandatu. dodano 25 października 2017Komitet Obrony Demokracji Grupa Lokalna w Koninie złożył w konińskim Urzędzie Miejskim petycję, w której wnosi o wygaszenie mandatu radnego Karolowi S...
gloskoninski.pl

Wreszcie wiemy dlaczego Prezydentowi Konina spodobało się zamówione logo miasta „KONin Witaj!”. W tym doborowym towarzystwie nie znalazło się czwarte znane rosyjskie nazwisko PUSZKin. Zapraszamy do pobierania naszej grafiki wykonanej w rozdzielczości dla smartfonów z logo nadgryzionego jabłuszka.

Image may contain: text

Oby więcej powstawało takich projektów.

Przy II LO w Koninie oddano do użytku siłownię zewnętrzną z elementami do ćwiczeń street workout. To projekt KBO.- Jest to coraz bardziej popularne w Polsce, w Koninie udało nam się spopularyzować ten rodzaj ćwiczeń - powiedział na otwarciu Mariusz Ratajski z grupy Street Workout Konin. - Zajmujemy…
lm.pl

Fajna debata

Nice debate
Translated
Czego brakuje Koninowi do rozwoju? Na to pytanie starali się odpowiedzieć uczestnicy konferencji „Konin reStart”.W murach Młodzieżowego Domu Kultury odbyła się dziś konferencja poświęcona przyszłości miasta. Jak podkreślali organizatorzy, to miejsce dla osób progresywnych i prorozwojowych. Chętnych…
lm.pl

Szkoda, że nikt z włodarzy nie myśli o perspektywicznej zabudowie Konina. Zegar i modyfikacje okolicy skrzyżowania niewiele zmienią. Co myślicie by w tym miejscu powstała podziemna zabudowa, z usługowo-handlową zabudową i publiczną toaletą?

W Urzędzie Miejskim rozstrzygnięto konkursu na projekt koncepcyjny budowy obiektu małej architektury z zegarem przy skrzyżowaniu ulic Dworcowej i Alei 1 Maja w Koninie.
lm.pl
Jest pedagogiem i policjantem. Po latach powrócił do pasji z lat szkolnych. Mowa o koninianinie, Tomaszu Olszewskim, którego wystawę otwarto w Centrum Kultury i Sztuki.Artysta maluje akwarele. Jego prace to głównie pejzaże i martwa natura. Prace Tomasza Olszewskiego zdobyły pod koniec ubiegłego roku...
lm.pl
Kocham Konin updated their profile picture.
No automatic alt text available.

Chciałbym by Konin miał takie schronisko dla psów i kotów, a Wy?

Psy do adopcji (Katarzynowo czyli Słupca i okolice, woj. wlkp.)'s photo.
Psy do adopcji (Katarzynowo czyli Słupca i okolice, woj. wlkp.)
5,674 Likes
431 talking about this

Lokalna sprzedaż i wymiana

Kto idzie?

Who's coming?
Translated
Rodzinny piknik z czworonogami, porady behawiorysty i prezentacja domowych pupili. Tak będzie wyglądała trzecia już „Konińska parada kundelków i nie tylko...”.
lm.pl