Photos
Videos
Pro dobrou náladu posíláme jedno z nej videí letošní LIGHT SHOW! <3 Tuhle animaci milujeme :) www.kolejroku.cz
10
S jarním dílem kolejní tour jsme s Kazmou zavítali do Budějovic. Hlasuj pro svoji kolej na www.kolejroku.cz a přivezeme ti mejdan rovnou pod okna!
84
2
Koleje Univerzita Pardubice se letos poprvé vyhouply do čela žebříčku www.kolejroku.cz. No, nedalo nám to, museli jsme se jet přesvědčit, co se to tam jako děje! :D Sdílejte další díl naší Kolejní tour s Kazmou:
93
4
Posts

Přátelé, kamarádi,

po pěti úžasných letech s vámi, po všech těch kolejních jízdách, light shows, tunách piva a krásných zážitků jsme se rozhodli dát si pauzičku. Čas nejde zastavit a i náš tým potřebuje na chvíli vydechnout a posbírat novou inspiraci.

V půli týdne jsem se všichni potkali u nás ve Studentě, procházeli si videa a fotky, vzpomínali na všechny ptákoviny co jsme s váma prožily. Bylo to super:).

...

Díky vám všem za podporu, mějte se krásně, uživejte jara a kdo ví, třeba se na vašem campusu opět objevíme!:)

Kolej roku tým

See More
Image may contain: 10 people, people smiling, indoor

Moc práce? Na chvíli prokrastinuj a vyplň nám prosím 10 minutový dotazník. Děkujeme! https://career-test.com/s/czcwt

Too busy? For a little while, please fill out a 10-minute questionnaire. Thank you!
Translated
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Kolej Roku.cz
9,831 Views
9.8K Views
Posts

Získej 30 000 Kč za svojí diplomovou nebo disertační práci.

Společnost Siemens vyhlásila další ročník Ceny Wernera von Siemense 2015. Přihlas svoji práci a získej 30 000 Kč Doporuč kamaráda a získáš 5000 Kč Vytáhni svou práci z šuplíku a přihlas ji do soutěže. Několik minut tvého času stojí za to. Přihlášky pouze do 10.11.2015!
Více informací zde:

#skluzavkovybanditi zaútočili na Strahov!

#Skluzavkovybanditi attacked Prague! :D
Translated
Noční mejdan studentů na kolejích na pražském Strahově skončil zásahem policistů. Museli zklidnit dvě stovky opilých a rozjařených lidí, z nichž někteří de facto demolovali budovu. Redakci TN.cz se ozvali i sami aktéři divoké party a poslali vlastní fotky...
tn.nova.cz

Technici, pojďte s námi na exkurzi za světlem! Omrknete, jak to vypadá v Automotive Lighting, a pokud vás baví si hrát, můžete si postavit vlastní FULL LED světlomet Svoz z Jihlavy a občerstvení zajištěno.

Vítězem soutěže Kolej roku je letos nečekaně kolej Univerzity Pardubice. Ubytovaní u ní oceňují především společenské vyžití a okolí. Od počátků soutěže v roce 2011 soutěžily o první místo vždy jen dvě koleje - Liberecký Harcov a brněnská ubytovna Pod Palackého vrchem. Z pražských kolejí dopadla nej…
domaci.ihned.cz

Prý: "Oslavy vítězství už pomalu končí, pivo dochází....pošlete další, děkujeme!"
Michale, rádi bychom! Jen všichni musíme počkat na další jaro.. )

No automatic alt text available.
Kolej Roku.cz added 28 new photos to the album: Plzeňská LIGHT SHOW vol.2 — at Kolej Bolevecká.
May 28, 2015

Najdeš se? Kamarádi z Manaworld Creative Production nám poslali ještě pár vzpomínkových fotek na krásný den z plzeňské Light show 2015.

Na fotkách jste hlavně VY. Najdete se?

Kluky z Polska jste mohli osobně potkat v Brně i Plzni. Jestli vás zajímá, jak nápad Light show vznikl, přečtěte si článek:

Vzpomínáte si na fenomenální Light show, kterou vám přivezli organizátoři Excelent Koleje roku do Brna a Plzně? Odchytli jsme kluka, co koordinoval přímo světelný tým, který celou show vymyslel. Adrian Pralat prozradil, jak k nápadu na rodné univerzitě v Polsku přišli, co je na projektu tak unikátní…
studenta.cz

Brněnské Kounicovy koleje slaví 90 let! Přečtěte si o jejich nechvalné historii..

Brno - Kounicovy studentské koleje v Brně-Žabovřeskách, které byly slavnostně předány studentské veřejnosti 24. května 1925 v rámci oslav 25. výročí založení České ...
archiweb.cz

Zase nám prší! Připomeň si, jak letos propršela předávka hlavní výhry v Pardubicích. Kam asi zamíříme zase za rok???

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Kolej Roku.cz
12,373 Views
12K Views

Jsou soukromé koleje opravdu jen pro erasmáky, nebo byste se tam chtěli přestěhovat také? Žebříček nej českých kolejí najdete na www.kolejroku.cz

Společnost Karlín Group plánuje v Praze‑Holešovicích výstavbu soukromých kolejí s více než 500 lůžky. Pokud vše půjde podle plánu, první studenti by se v apartmánovém domě mohli ubytovat v zimním semestru 2018. Investor cílí na zahraniční nájemníky, podobně jako již fungující soukromé ko…
archiv.ihned.cz

Bacha na to, letní teploty přicházejí! Jak se na koleji ochlazujete před zkouškama vy?

Image may contain: one or more people, people sitting, people eating, table and indoor

Pátý ročník soutěže nej kolejí je za námi. Všem vám moc děkujeme za hlas, podporu, návštěvu Light show nebo třeba za úsměv do foťáku Moc nám to bude přes rok chybět..
Ale.. je tady čas bilancování. Zapojte se, podělte se s námi o pochvalu nebo nápady na zlepšení a udělejme ročník 2016 tím nejlepším v historii soutěže!

DOTAZNÍK:

Co se ti líbilo? Co máme zopakovat? Co bys třeba rád/a vylepšil/a?
kolejroku.cz