Photos
Posts

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam Szymon Kamiński - naszego supervisora ds. marketingu i głównego grafika! To on nadzoruje pracę działu PR i dba o wszystkie wizualne aspekty konferencji, które w tym roku będą na najwyższym poziomie! 😁

🗨 "NetVision’18 to druga edycja, w której jestem jednym z organizatorów. Teamwork traktuję jako hobby - cenię sobie pracę z ciekawymi i pomysłowymi ludźmi, których w zespole NV nie brakuje. Tegoroczna edycja z pewnością będzie dużą niespodzianką ze względu na wysoki poziom zapowiadanych prelekcji. Jako osoba odpowiedzialna m.in. za design, dołożę wszelkich starań, by aspekt wizualny konferencji jedynie podkreślił jej jakość i rangę."

#PoznajTeamNV We present to you @[100000632353512:2048:Szymon Kamiński]-our supervisor ds. Marketing and main graphics! He oversees the work of PR Department and takes care of all the visual aspects of the conference that will be at the highest level this year! 😁 🗨 " Netvision ' 18 is the second edition where I am one of the organizers. Teamwork I treat as a hobby - I value work with interesting and clever people who in the nv team are not missing. This year's edition will certainly be a big surprise due to the high level of announced lectures. As responsible m. In. For Design, I will make sure that the visual aspect of the conference only emphasises its quality and rank."
Translated
Image may contain: 2 people, people smiling, text

#PoznajTeamNV

Został nam już tylko jeden ścieżkowiec do przedstawienia - Przemek Kmieciak, który zdecydował się w tym roku na koordynację ścieżki "Business Tour". Przemek jest człowiekiem bardzo ambitnym, który nie boi się obowiązków i przede wszystkim stawia na rozwój oraz doświadczenie przydatne na rynku pracy. Dlatego zapewniamy, że jego ścieżka wprowadzi Was w prawdziwy świat biznesu!

🗨 "Jestem studentem IV semestru Ekonomii na wydziale Zarządzania i Ekonomii Politechn...iki Gdańskiej. Bardzo aktywnie biorę udział w życiu studenckim mojej uczelni i staram się już w czasie studiów angażować w projekty, które niosą korzyść nie tylko mi, a także innym studentom. Zajmuję stanowisko prezesa działającego na PG Koła Naukowego KNFiB PROFIT, a także ambasadora KPMG. Do moich licznych zainteresowań należy analiza techniczna, giełda i audyt. W tegorocznej Konferencji NetVision jestem odpowiedzialny za ścieżkę biznesową, która - mam nadzieję - przybliży uczestnikom zagadnienia takie jak finanse, audyt, czy też przedsiębiorczość."

See More
Image may contain: 2 people, text
Posts

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam Izabela Aftyka. Iza podjęła się zadania koordynowania ścieżki "Tajniki inwestowania na giełdzie". Wielu z nas przeraża świat akcji, papierów wartościowych, rachunków maklerskich i procesów inwestycyjnych, który wydaje się niesamowicie skomplikowany. Możemy zapewnić, że dzięki naszej ścieżce, okaże się, że nie taki diabeł straszny jak go malują 😈

🗨 "Cześć! Mam na imię Iza i jestem studentką 3-go roku Ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim. Uwielbiam... pracę z ludźmi i nowe wyzwania. Obecnie rozwijam inicjatywę Klubu Kobiet KPMG „For Ladies” oraz jestem ambasadorką OSTC. W wolnym czasie czytam książki psychologiczne, podróżuję autostopem i jeżdżę na rolkach W tym roku współorganizuję również trójmiejską konferencję NetVision. Jestem menedżerką ścieżki inwestycyjnej, na której uczestnicy będą mieli możliwość zdobycia wiedzy na temat różnych form inwestowania - włącznie z grą na giełdzie - oraz nawiązania interesujących znajomości. Wpadnij na tegoroczną edycję i sprawdź co dla Ciebie przygotowałam!"

See More
Image may contain: 2 people, text

Tegoroczna konferencja NetVision zbliża się wielkimi krokami 🔥 Dołącz do wydarzenia, by być na bieżąco!

Zapisy startują już wkrótce

APR18
Apr 18 - Apr 20Politechnika GdańskaGdansk, Poland
102 people interested

18. edycja Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision odbędzie się w dnia 18-20 kwietnia 2018 roku w Gdańsku. Przez te trzy dni pełne wykładów i warsztatów prowadzonych przez specjalistów, nasi uczestnicy poznają najnowsze trendy oraz rozwiązania technologiczne. W tym roku zaprezentujemy cztery ścieżki tematyczne:

Business Tour
Tajniki inwestowania
Industry 4.0...
Bezpieczny w sieci

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście. Co roku, w trakcie dwóch dni wykładów i warsztatów, poruszamy zagadnienia związane z najnowszymi technologiami. Wskazujemy na trendy w wielu dziedzinach biznesu.

Głównym celem konferencji jest poszerzanie horyzontów uczestników oraz integracja środowiska studenckiego z firmami reprezentowanymi przez starannie dobranych i doświadczonych prelegentów.

Facebook: @KonferencjaNetVision
Instagram: @KonferencjaNetVision

Rejestracja:

See More
APR18
Apr 18 - Apr 20Politechnika GdańskaGdansk, Poland
102 people interested

Wczoraj ekipą #TeamNV integrowaliśmy się na ściance! Serdeczne podziękowania dla BlokFit Boulder Center Gdańsk za sympatyczne przyjęcie 💪 Zostalibyśmy dłużej, ale wracamy, by dopiąć kilka kwestii w związku z nadchodzącą Konferencją NetVision!

NetVision | 18-20 kwietnia 2018 | Politechnika Gdańska

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam Kinga Grabarczyk odpowiedzialną za ścieżkę Bezpieczny w sieci. 🙂 W dzisiejszych czasach jest to bardzo ważny temat z racji, że żyjemy w świecie smartfonów, laptopów, Wi-Fi, pracy w chmurze, a naszym życiem rządzą social media. Jak przy takim nagromadzeniu technologii chronić swoje dane i co robić, żeby nie paść ofiarą hakerów? Na te pytania i wiele innych odpowiemy Wam na naszej ścieżce Bezpieczny w sieci, na którą zdecydowanie warto się wybrać...! 😃

🗨 "Jestem absolwentką Informatyki w medycynie na wydziale Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, a aktualnie studiuję Zarządzanie. Od samego początku studiów aktywnie działam w organizacjach studenckich i różnorodnych projektach, a koordynacja ścieżki podczas NetVision to dla mnie kolejne inspirujące wyzwanie. Chciałabym, aby ta edycja była wyjątkowa, dlatego zadbam o najwyższy poziom prelekcji poruszających istotny temat jakim jest bezpieczeństwo danych w sieci."

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, text

#PoznajTeamNV

W nowym semestrze na pierwszy ogień idzie Tomasz Karpicki - nasz drugi ścieżkowiec współodpowiedzialny za ścieżkę Industry 4.0. Tomek stawia na wiedzę praktyczną, której nie można zdobyć na wykładach, dlatego warto przyjść na warsztaty i prelekcje ścieżki Industry 4.0, które będą prowadzone przez ekspertów chcących podzielić się swoim doświadczeniem. 😃

🗨 "Cześć! Chciałbym zaprosić Was na prelekcje w ścieżce Industry 4.0. Jestem absolwentem wydziału Elektrotechni...ki i Automatyki i wiem, jak ważne jest uzupełnienie wiedzy teoretycznej praktyczną - najlepiej dostarczoną wprost od ekspertów. Mam nadzieję, że dzięki tej ścieżce studenci wejdą w świat czwartej rewolucji przemysłowej i poznają aktualne wyzwania stojące przed światem automatyki i informatyki w XXI wieku. W wolnych chwilach przygotowuję się do startu w maratonie oraz śledzę sytuację na rynku energii, ropy i gazu."

See More
#PoznajTeamNV In the new semester for the first fire goes @[100001000983575:2048:Tomasz Karpicki]-our second track complicit for the industry path 4.0. Tomek puts on practical knowledge that cannot be obtained in lectures, so it is worth coming to workshops and lectures paths industry 4.0 that will be LED by experts wanting to share their experience. 😃 🗨 Hello! I would like to invite you to lectures in the industry 4.0. Path. I am a graduate of the department of electrotechnical and automation and I know how important it is to complement theoretical knowledge - preferably delivered directly from I hope that, through this path, students will enter the world of the fourth industrial revolution and meet the current challenges facing the world of automation and computer science in the st century In my spare moments, I am preparing for the launch of the marathon, and I follow the situation in the energy, oil and gas
Translated
Image may contain: 2 people, people smiling, text
NetVision updated their cover photo.
Image may contain: 1 person, text

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam naszego koordynatora od debaty Wiktoria Polacka-Hołdys. Nie boi się nowych wyzwań, więc zapewniamy, że debata będzie na najwyższym poziomie i naprawdę warta uczestnictwa! 😉

🗨 "W wolnych chwilach nie mogę się oderwać od czytania kryminałów i uwielbiam spędzać czas z ludźmi, którzy motywują do działania. Szeroko pojęty rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważny, a działalność w organizacji C'ESTIEM pozwala realizować siebie i swoje projekty. Nie ...jest mi obca tematyka wystąpień publicznych i sztuki perswazji, dlatego poprzez organizowanie debat oksfordzkich i paneli dyskusyjnych chcę łamać stereotypy, jakoby studenci kierunków technicznych nie mieli nic do powiedzenia na tematy społeczne, bądź ekonomiczne. Dołożę wszelkich starań, żeby dyskusje i tezy, które padną podczas naszej konferencji, na długo pozostały w waszej pamięci."

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, text

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam naszego pierwszego ścieżkowca Karol Ceglik, odpowiedzialnego za ścieżkę Industry 4.0! Nie boi się wyzwań i obowiązków. Mocno angażuje się nie tylko przy Konferencji NetVision, ale o tym już sam Wam opowie

🗨 "Czołem! Mam na imię Karol, jestem absolwentem kierunku ZiIP i niedługo też Automatyki i Robotyki na ETI. Możliwość organizacji tak ambitnego przedsięwzięcia, jak NetVision, pozwala zdobyć bezcenne doświadczenie i rozwinąć umiejętności mi...ękkie. Dokładnie tych umiejętności wymaga zajmowane przeze mnie stanowisko Wiceprezesa ds. Corporate Relations organizacji C'ESTIEM. Prowadzę zdrowy tryb życia, dlatego czas wolny przeznaczam na sport i aktywny wypoczynek. Zagadnienia związane z produkcją są mi szczególnie bliskie. Branża industry rozwija się bardzo dynamicznie i nadążanie za tymi zmianami pozwala uzyskać przewagę na rynku pracy. Dlatego dużo czasu przeznaczam na opanowanie nowości związanych z produkcją współczesną i dołożę wszelkich starań, aby prelegenci przekazali "najświeższe" ciekawostki dla Was!
Be a VISIONer i do zobaczenia na warsztatach i wykładach ścieżki "Industry 4.0"!"

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, text
NetVision is with Ola Bielińska at Politechnika Gdańska.

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam naszego koordynatora ds. finansów - Ola Bielińska. To ona dba, aby w konferencji brali udział najlepsi partnerzy 🙂

🗨 "Jestem studentką pierwszego roku Analityki Gospodarczej, nie tylko świat finansów mi w głowie, ale przyświeca mi również energetyka solarna. Nie lubię nudy i stagnacji, więc w czasie wolnym od uczelni oddaję się grze na pianinie lub pracy. Razem z moim zespołem FR, staramy się zapewnić udział jak największych i najciekawszych przedsiębiorstw jako partnerów naszej konferencji. Mam nadzieję, że będziecie nią zachwyceni!"

Image may contain: 2 people, text
NetVision is with Justyna Reszka at Politechnika Gdańska.

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam naszego koordynatora ds. marketingu - Justyna Reszka! To ona dba, by o naszej konferencji było głośno

🗨 "Jestem studentką drugiego roku na kierunku Ekonomia na Uniwersytecie Gdańskim. Chcę w pełni wykorzystać czas spędzony na studiach, dlatego chętnie biorę udział w projektach związanych z szeroko pojętym biznesem. Lubię, gdy coś się dzieje a tym bardziej, gdy przynosi to korzyści dla mnie oraz innych - tak jak ma to miejsce w NetVision. Wraz z moim zespołem postaram się zbliżyć Was do konferencji oraz przekonać do wzięcia udziału, bo naprawdę warto być tam z nami!"

Image may contain: 2 people, people smiling, text

#PoznajTeamNV

Przedstawiamy Wam naszego koordynatora ds. logistyki – mała ciałem, wielka duchem Klaudia Cichowska!

🗨 "Studiuję Analitykę Gospodarczą. W życiu codziennym jestem społecznikiem. Działam dla innych od kiedy pamiętam, aktualnie w organizacji C’ESTIEM oraz Komisji Stypendialnej. Niestraszna mi biurokracja, a do każdego zadania angażuję się na 200% (przynajmniej się staram 😀 ). Jako jedna z tegorocznych koordynatorów dołożę wszelkich starań, by NetVision’18 zostało na długo zapamiętane przez uczestników. Do zobaczenia!"

#PoznajTeamNV We present to you our coordinator of the DS. Logistics - small body, great spirit @[100004456328377:2048:Klaudia Cichowska]! 🗨 " I study economic analysis. In everyday life I am gooder. I have been working for others since I remember, currently in the organisation of c ' 'estiem and the commission committee. I have been given red tape, and for every task I am committed to 200 % (at least I am trying 😀). As one of this year's coordinators, I will make every effort to make netvision ' 18 long remembered by the participants See you!"
Translated
Image may contain: 2 people, people smiling, text

Już jutro na Dziedzińcu Fahrenheita odbędzie się International Career Day. Spotkacie tam m.in. State Street Bank Polska. Zapraszamy!

JAN18
Thu 10:00 AM UTC+01Politechnika GdańskaGdansk, Poland
91 people interested

Dzisiaj w Warszawie odbywa się III etap konkursu Ideas Loading KPMG Poland! Nasi przedstawiciele wyruszyli powalczyć o główną nagrodę dla naszego projektu! 🏆 Mamy nadzieję, że razem z nami życzycie im powodzenia i trzymacie za nich kciuki! 😁

Image may contain: 3 people, people smiling

Z dumą informujemy, że Konferencja NetVision dostała się do III etapu konkursu Ideas Loading KPMG Poland! Już 12 stycznia czworo naszych przedstawicieli uda się do Warszawy, by powalczyć o główną nagrodę! 👔 W miedzyczasie możecie pomóc nam wygrać nagrodę dodatkową:

Słyszałeś o Konferencji NetVision lub brałeś w niej udział? Zrób nam spóźniony świąteczny prezent! 🎁

1⃣ Kliknij w grafikę 👇...
2⃣ Dodaj reakcję pod naszą grafiką 👍😮
3⃣ Zwiększ naszą szansę na wygraną nagrody dodatkowej! 🏆

Dziękujemy Wam z całego serca i życzymy Szczęśliwego Nowego Roku! 🎉

See More
We are proud to announce that the conference conference has entered the third stage of the competition ideas shipped @[372891486111908:274:KPMG Poland]! ✌ already 12 January four of our representatives will go to Warsaw to fight for the main prize! 👔 in the meantime you can help us win an extra prize: Have you heard of the conference conference or have you participated? Make us a late Christmas present! 🎁 1 ⃣ CLICK ON GRAPHICS 👇 2 ⃣ add reaction under our graphics 👍❤😮 3 ⃣ increase our chance to win the extra prize! 🏆 We thank you from all your heart and wish you a happy new year! 🎉
Translated
Image may contain: text
KPMG Poland

zespół: NetVision
Jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście mająca na celu integrację środowiska studenckiego (z uczelni technicznych i ekono...micznych) ze światem biznesu. Co roku, w trakcie trzech dni wykładów, warsztatów i szkoleń, poruszane są zagadnienia związane z najnowszymi technologiami oraz wskazywane trendy w wielu dziedzinach biznesu.

See More