Reviews
4.9
23 Reviews
Tell people what you think
Katarzyna Dziarska
· March 27, 2018
Jestem absolwentka KWSPZ. Obecnie jestem na uczelni publicznej i niestety żałuję, że nie zostałam na KWSPZ. Podobne opinie słyszałam od innych studentów którzy zmienili uczelnię. Wyposażenie jest na p...rawdę świetne, zajęcia w pracowniach dużo mnie nauczyły, 100 razy więcej niż uczę się teraz na uczelni publ., prowadzący którzy pracują w zawodzie potrafia przekazać wiedzę praktyczną. Atmosfera jest zupełnie inna niż na uczelni publicznej. See More
Mag Mac
· July 20, 2016
Szanowna Studentko,
Odpowiadam z punktu widzenia WYKŁADOWCY!
Znam Studentów naszej Uczelni pod względem mentalnym i intelektualnym dlatego wiem że żaden student Dietetyki czy Fizjoterapii nie napisałb...y nic podobnego, dlatego domyślam się że jest Pani z kosmetologii. Oczywiście na kosmetologii jest bardzo dużo dziewczyn bardzo mądrych ale jest garstka która sobie nie radzi z ogromem materiału na studiach. Pomimo wielu wysiłków wielu wykładowców czasem jest tak jakby się stało w miejscu. Jakbym tak zrobiła egzamin z anatomii na takim poziomie jak powinien być który poziomem zbliżony byłby do egzaminu na dietetyce czy niedajboże na fizjoterapii pewnie zostałaby garstka rozżalonych dziewczyn. Ale skoro Pani pisze że wykładowcy są tak leniwi poważnie zastanowię się nad zmianą egzaminowania na kosmetologii i będzie od nowego roku tak jak na pozostałych kierunkach całość materiału i odpowiedź ustna. Żaden z wykładowców nie wiesza treści egzaminu na fb. Jeżeli student cichaczem zrobi zdjęcie i wrzuci na fb to jest to kradzież. Każdy test jest objęty prawami autorskimi i o zrobienie zdjęcia powinien student poprosić wykładowcę. Zastanawia mnie teraz skoro Pani oficjalnie zdecydowała się napisać o takim procederze to zapewne wykładowcy których testy, egzaminy itp. materiały powinni to zgłosić na policję.

Dr n. med. Magdalena Macko
See More
Magda Magda Bartyzel
· October 14, 2016
Czy jest tu ktos chetny z kierunku fizjoterapii niestacjonarnej zamienic sie z grupy 14FN na 12FN?? Prosze o kontakt na priv
Urban Ewcia Ewa
· May 11, 2016
Polecam i wroce by się uczycdalej ;)
Photos
Videos
Podczas VSM "Echocardia czyli jak sprawnie wykonać automatyczną defibrylację AED profesjonalny instruktarz wykonał mgr Aleksander Zagórski❤❤❤ DZIĘKUJEMY!!!!!
62
"Szlakiem Promocji Zdrowia" w Szkole w Skale😀😀😀💪❤
11
Posts

37. Kongres i Targi LNE już za dwa dni! Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie z branży beauty!

Życzymy Wszystkim niezapomnianych wrażeń (pogoda zapowiada się wspaniale!)

Image may contain: 1 person, sunglasses and text

Zgodnie ze studencką tradycją rozpoczęliśmy zapisy na Wybory Najmilszej Studentki i Super Studenta KWSPZ!

Poszukujemy kreatywnych ludzi, którzy nie boją się przyszłej sławy i z poczuciem humoru będą uczestniczyć w przygotowanych dla nich nietypowych konkurencjach. To świetna okazja do pokazania się od najlepszej strony, poznania ciekawych ludzi i wygrania cennych nagród.

Poszukiwana przez nas para, będzie reprezentować całą społeczność KWSPZ w międzyuczelnianych Wyborach... Najmilszej Studentki i Super Studenta Krakowa podczas tegorocznych Juwenaliów!

To właśnie Ciebie szukamy!

See More
Image may contain: one or more people, sunglasses and text