Photos
Reviews
Krakowskie Centrum Egzaminacyjne (KCE) has no reviews yet.
Tell people what you think
Posts

Dni Otwarte ECDL zapraszamy!!
Do wygrania Voucher na darmowy egzamin ECDL
dla zwycięzców w Barometrze Informatycznym proszę podać nr egzaminatora PL-E1602
http://moodle.pti.krakow.pl/mod/page/view.php?id=9118

Nowa strona http://ecdl.malopolska.pl/
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami!

Krakowskie Centrum Egzaminacyjne (KCE) o numerze PL-CE0020jest działem szkoleniowo-certyfikacyjnym przy firmie Biś Computers. Jako partner Polskiego Towarzystwa Informatycznego oraz Polskiego Biura ECDL, centrum działa na terenie Krakowa oraz województwa pod patronatem Oddziału Małopolskiego PTI. Gł...
ecdl.malopolska.pl
Posts

Już dziś - sprawdź jak dobry jesteś? Ogólnopolski Test Informatyczny - 7 minut i dyplom w zasięgu ręki!

Potrzebni e-Nauczyciele

- Smartfony i tablety w szkole nie są złe. Pod warunkiem, że pomagają, a nie przeszkadzają uczniom w lekcji - przekonuje Jacek Pulwarski z Polskiego Towarzystwa Informatycznego.
polskieradio.pl

W środę 2 marca 2016 odbyło się szkolenie Egzaminatorów ECDL z Aplikacji Egzaminacyjnej 5.0. Słowo wstępne wygłosił Marek Valenta – prezes krakowskiego Oddziału PTI. Szkolenie przeprowadziła Urszula Rutka, a Beata Chodacka – Koordynator Regionalny ECDL w Małopolsce przekazała bieżace informacje z działań Polskiego Biura ECDL i PTI.

Krakowskie Centrum Egzaminacyjne (KCE) added 6 new photos from March 2, 2016 to the album: 2016.03.02 Szkolenie Egzaminatorów ECDL — with Wojciech Toroń and 7 others.

Fot: Biś Lisowski

Zapraszamy do GRY!

Ogólnopolski TEST Informatyczny „TIK?-TAK!” dla każdego organizowany przez PTI i PB ECDL.
Wybierz kwalifikacje cząstkowe dobrane do swoich potrzeb. Zdobądź je i potwierdź certyfikatem ECDL Profile. ECDL - certyfikat dopasowany do Ciebie.
ecdl.pl

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z Forum Autodesk 2014, które odbyło się w dniu 4 listopada 2014, w Centrum Konferencyjnym na Stadionie Narodowym w Warszawie. Gościem specjalnym była Lynn Allen – Autodesk Evangelist.
Fot: Biś Lisowski

Krakowskie Centrum Egzaminacyjne otrzymało tytuł najlepszego Centrum za rok 2013! Nagroda wręczył Jakub Christoph z Fundacji ECDL w Dublinie za najlepszą organizację Dni Otwartych ECDL.

Już jutro w Małopolsce 126 uczniów w 7 komisjach będzie prowadzić II etap ogólnopolskiego konkursu informatycznego TIK?-TAK! organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. W tym roku uczniowie naszego województwa najliczniej wzięli udział w konkursie i mamy nadzieję będą po wtorkowych zmaganiach walczyć w III etapie w Warszawie.

We wtorek 29.04.2014 aż 7 komisji w Małopolsce będzie prowadzić II etap ogólnopolskiego konkursu informatycznego TIK?-TAK! organizowanego przez Polskie Towarzystwo Informatyczne. W tym roku uczniowie naszego województwa najliczniej wzięli udział w konkursie i mamy nadzieję będą po wtorkowych zmagani…
pti.krakow.pl

Dziękujemy wszystkim za udział w promocjach i działaniach podczas Dni Otwartych ECDL. Swoje Umiejętności IT Barometrem zmierzyło 390 osób!! Więcej można poczytać i pooglądać jak było tutaj:

Małopolskie Dni Otwarte ECDL zaadresowane były w tym roku głownie do uczniów i studentów. Przez cały tydzień w wielu szkołach odbywały się spotkania promujące certyfikat oraz zachęcające do weryfikacji swoich umiejętności IT. W tym celu został opracowany Barometr Kompetencji Informatycznych, który p…
pti.krakow.pl

Jest szansa na zdobycie vouchera na bezpłatny egzamin, dzięki któremu po pomyślnym zakończeniu otrzymasz Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych. Trzeba się spieszyć bo vouchery trafią do najlepszych 10 osób, które wypełnią specjalny test kompetencyjny w Internecie.

Więcej informacji pod adresem portalu Wrota Małopolski. http://www.malopolska.pl/Wydarzenia/Strony/Aktualnosc.aspx…

Zapraszamy!! Można sprawdzić się w tym tygodniu!

Zgłaszając się do jednej z placówek można będzie sprawdzić swoje IT Barometrem Kompetencji Informatycznych (http://ecdl.malopolska.pl/barometr/), zdobyć Vouchery na darmowe egzaminy ECDL, wziąć udział w konkursach, wykładach, spotkaniach.
pti.krakow.pl