Photos
Reviews
5.0
20 Reviews
Tell people what you think
Anna Orlova
· March 14, 2016
“Pirms devos uz Krio papildus informāciju nemeklēju. Ar nolūku, lai nav nekādu gaidu vai ekspektāciju. Zināju tik to, ka būs auksti. Mūs sagaidīja ļoti jauki – iedeva brokastis, kā smējāmies! Tas bi...ja barojošs skābekļa kokteilis – “putas”, kas pabaro. Otrs tik tiešām neprasījās! Procedūra – auksts, auksts, auksts! Kā nekā -160 C! Bet… Esmu ļoti priecīga, ka pamēģināju! Mūsu pavadones teiktais par sajūtām pēc procedūras tika apstiprināts – pacilāts garastāvoklis un laba pašsajūta! Iesaku pamēģināt ikkatram, jo kas vienam nav, otram kā reiz! Un ne velti tik daudz cilvēku izvēlas šo procedūru ikdienā! Es būdama maziņa, man zema aukstumizturība, kā arī aukstums nav pie sirds… Bet sejas un matu procedūra gan pa pirmo! No tās neatteiktos tuvākajā nākotnē! Cepure nost mūsu pavadonei – Kristīnei! Super! Iesaku uzdrīkstēties un pamēģināt! See More
Roy Kepals
· July 12, 2015
Tas ir vienkārši kaut kāds brīnums. Tas kas ar manu ķermeni un garastāvokli notika pēc pāris procedūrām , nav vārdos aprakstāms. Jūtos kā no jauna piedzimis !!!!
Un tas tikai pēc 2 procedūrām. Bija pr...oblēmas ar miegu un stresu, tas viss pazuda kā ar roku noņemts!!
Es gadu lietoju spēcīgas miega zāles lai aizmigtu. Pēc procedūras vakarā nokritu kā nopļauts dabīgā miegā. Kristine ir vienkārši fantastiska!!! Ar savu pozitīvo attieksmi un jaukumu vēl papildus uzlādē pozitīvo devu!!!
Diemžēl nedzīvoju LV, bet visu atlikušo atvaļinājumu pavadīšu saunā!!!:))))
Tiešām pamēģiniet!!! To nevar vārdos aprakstīt tas sajūtas un kolosālo lādiņu ko saņem , un tas ir uz visu dienu un pat vel uz nākamo !!!!
See More
Ināra Rāviņa
· July 25, 2017
Super! Neaprakstāmi labas un patīkamas sajūtas. Lai viss izdodas!
Ilze Jēče
· April 4, 2015
Brīnišķīgi smaidošas darbinieces un patīkama atmosfēra. Noteikti iesaku izmēģināt procedūras un izbaudīt mirkli veselīgas atpūtas ikdienas steigā!
Karina Glazkova
· December 8, 2016
Крио процедуры помогают мне быть всегда в тонусе и не болеть. Персонал очень отзывчивый и внимательный. Советую всем кто хочет взбодриться
Madara Ternovaja
· December 29, 2015
Neaprakstāmas izjūtas! Jā, ir ļoti auksti, bet tas ir tā vērts! Garastāvoklis un pašsajūta izmainās pilnībā! Un darbinieces tik laipnas, atsaucīgas un ļoti rūpējas par labsajūtu. :)
Iveta Jumīte Martinsone
· May 13, 2016
Brīnišķīgas izjūtas,sirsnīga uzņemšana un mājīga atmosfēra! Paldies Kristīnei un Valentīnai! Lai veicas labsajūtas, enerģijas un veselības veicināšanā! Iesaku kā trenere- fizioterapeite. Uhhh!
Lelde Kalniņa
· January 8, 2017
Profesionāla un atsaucīga klientu uzņemšana. Lieliska vieta, kur uzņemt pozitīvu enerģiju un palutināt/atjaunot ķermeni pēc intensīviem treniņiem!
Elīna Ivickaite
· October 22, 2014
Dzīvības un veselības eleksīrs. :) Iesaku no sirds. Sajūtas pēc procedūras ir pacilājoša sirds un enerģijas pilns ķermenis. Un arī apkalpošana ir jauka, silta, mājīga un profesionāla. :)
Elina Bruvele
· December 23, 2014
Braucu pēc dāvaninām un pati saņēmu dāvanu! Negaidīti! :)
Paldies un priecīgus svētkus!
Jānis Pārums
· September 18, 2016
Lieliskais efekts izbaudīts uz savas ādas. Savā aktīvajā treniņu grafikā nereti ir nogurums, taču pēc kriosaunas apmeklējuma nākamajās dienās atkal skrienas viegli, miegs saldāks, dzīve skaistāka. Un,... ja sacensībās tiek noskriets krietni ātrāk nekā gaidīts, skaidrs, ka tas ir Krio nopelns :) Viennozīmīgi iesaku! See More
Videos
Maritas stāsts: kādas sajūtas bija pirmo reizi apmeklējot krio...
13
Posts

Liels prieks redzēt sajūsmu! Lūk šādi, ar vislielāko interesi jādodas nezināmajās sajūtās kriosaunā, kad kāpjam tajā pirmo reizi.

Image may contain: 1 person, smiling, indoor
IR Beauty Studio is at Veselības centrs "Krio".

Hei,hei visiem piektdienas vakarā!Vēlos padalīties ar jums šodienas aukstuma piedzīvojumā:) Tad nu lūk,man kā siltummīlim,kam vienmēr ir auksti un ziemā bez vil...nas zeķēm nu nekur,bija jāpiedzìvo,kas jauns...-160 grādu aukstums...Aaa,tas bija traki,bet labi:)Iesaku pamēğināt visiem!
Krio saunu iesaka-lai uzlabotu vispārējo veselības stāvokli,ja ir hronisks nogurums,bezspēks,sportistiem pēc treniņiem,lai noņemtu muskuļu sāpes utt,indikācijas ir daudz un dikti,bet kopumā tas stimulē organisma atjaunošanās funkcijas!Tā kā-aukstums dara brīnumus😉

See More

Kas kopīgs daudziem sportistiem, par kuru panākumiem dzirdam sporta ziņās? Daudziem kriosaunas apmeklējums un pat pati kriosauna ģērbtuvē ir pierasta lieta.. Lai vai kā pēc izkāpšanas no kriosaunas pat lielākais skeptiķis velta pozitīvus vārdus sajūtam un pārsteidzošiem personīgajiem secinājumiem.

What do sports stars Cristiano Ronaldo, Jamie Vardy and Sam Warburton have in common? It is nothing to do with goals, tries or fast cars. All three regularly un...dergo whole-body cryotherapy, an extreme-cold treatment that proponents say can speed recovery, reduce injuries, increase energy and improve sleep.

See More
Immersing oneself in air frozen to as low as -160C has its sporting champions – including Leicester City and the Welsh rugby team – but does it stand up to scientific scrutiny?
theguardian.com
Posts