Photos
Reviews
5.0
4 Reviews
Tell people what you think
Medicinavokietijoje Gvidasm Blogaslt
· November 24, 2017
Vokietijoje 700 psichoterapeutų trūksta vien jau Nordrhein-Westfalen žemėje! (t.y. Bonn, Köln, Düsseldorf, Essen). Sveikatos psichologija + po to sekanti terapija - perspektyvi veiklos rūšis, kurios p...oreikis senstančioje visuomenėje tik didės. Pvz., Vokietijoje pacientai laukia 5 mėn. ir daugiau pirmojo terapinio pokalbio (po kurio terapija dar gali neprasidėti ilgus mėnesius). Ypač trūksta Rhein/Ruhr upių baseine (Rūro regione), aplink Duisburg + Dortmund. Terapiją de facto atlieka besimokantieji psichoterapijos (vad. rezidentūroje) - tiek psichologai, tiek ir gydytojai (psichiatrijos rezidentai). Besimokydami gauna ne tik algą, bet ir įgyja psichoterapeuto kvalifikaciją, kurios kursai Lietuvoje per 4-5 metus kainuoja 5.000+ EUR. See More
Posts

Čia rasite informacijos ir apie Sveikatos psichologijos studijas LSMU

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – vienas didžiausių universitetų Baltijos šalių regione. Lithuanian university of health sciencies – one of the largest university in the Baltic States region.
lsmuni.lt

Nepraleiskite progos! Jau paskelbta Erasmus+ mainų studijoms ir praktikai atranka 2018/2019! Teikti paraiškas galite iki kovo 2 d.
Daugiau informacijos apie atranką ir studijų vietas rasite čia:
Erasmus atranka 2018/2019: http://www.lsmuni.lt/…/vyksta-atranka-studijoms-ir-praktika…
Kur galite vykti: http://www.lsmuni.lt/…/a…/exchange-studies/erasmus-partners/
Lenkija: https://english.swps.pl/exchange-students-incoming...
Vengrija: http://erasmus.pte.hu/?language=en
Turkija: http://en.kemerburgaz.edu.tr/…/erasmus-pr…/incoming-students

See More
No automatic alt text available.
Posts

Kviečiame Vilniaus knygų mugėje apsilankyti mūsų kolegės LSMU Sveikatos psichologijos katedros doc. dr. Junonos Almonaitienės ir Vytenio Almonaičio parašytos knygos "PIETŲ KARŠUVA: Keliautojo po Tauragės kraštą žinynas" pristatyme!

Image may contain: text, water and outdoor
Savižudybių skaičius Lietuvoje nuosekliai mažėja, taip pat per kelerius metus triskart padaugėjo apsilankymų pas psichologus poliklinikose.
kauno.diena.lt

Kviečiame aplankyti LSMU stendą ir Sveikatos psichologijos atstovus parodoje "Studijos 2018"!

Laukiame visų besidominčių Sveikatos psichologijos studijomis prie LSMU stendo!

FEB8
Feb 8 - Feb 10LITEXPOVilnius, Lithuania
5,381 people interested

Dalyvaukite konkurse ir laimėkite LSMU Erasmus+ kuprines!

Image may contain: text
ESN LSMU Kaunas

Dreaming of Erasmus experience? Visit Erasmus days 2018 and learn it all there is to know!
Also tag a friend in a comments to win Erasmus+ backpack for both of you!

Kviečiame skaityti straipsnį apie tai, kaip tėvams apie vėžį kalbėti su vaikais ir padėti jiems ištverti gydymosi procesą. Apie tai pasakoja Kauno klinikose vaikų onkohematologijos skyriuje dirbanti medicinos psichologė, psichoterapeutė, LSMU Sveikatos psichologijos katedros lektorė Irina Banienė. Šis straipsnis skirtas Pasaulinei kovos su vėžiu dienai paminėti.

http://www.bernardinai.lt/…/2018-02-04-psichoterapeu…/168138

Kaip tėvams apie vėžį kalbėti su vaikais ir padėti jiems išbūti gydymosi procese aiškina medicinos psichologė Irina Banienė, kalbinta Pasaulinei kovos su vėžiu dienai paminėti.
bernardinai.lt

2018 m. Balandžio 7 d. Kaune vyks konferencija „Sex 360° - multidisciplinary approach to sexuality“. Tai daugiadisciplininis vienos dienos renginys, kviečiantis studentus bei skirtingų sričių specialistus diskutuoti, praplėsti turimas žinias seksualumo, tarpusavio santykių ir lytinių santykių temomis bei kartu pristatyti savo atliktus tyrimus šiose srityse. Renginio metu specialistai iš Maltos bei Lietuvos dalinsis praktine patirtini, naujausiais moksliniais tyrimais ir prist...atymų, praktinių užsiėmimų formatu atskleis konferencijos temas iš įvairių perspektyvų kaip psichologija, sveikata, socialinis darbas, medicina, teisė, religija, sociologija, filosofija ir t.t. Konferencija vyks anglų kalba.

• Šiuo metu skelbiama pradžia pranešimų santraukų teikimui konferencijoje. Daugiau informacijos apie pranešimų santraukų pateikimą ir registracijos forma: https://goo.gl/R2KixA
• Dalyvių registracija bus skelbiama jau greitu metu!

See More
APR7
Sat 9:00 AM UTC+03VDU Socialinių mokslų fakultetasKaunas, Lithuania
121 people interested

Primename, kad jau kitą savaitę vyks Erasmus dienų renginiai!
http://www.lsmuni.lt/…/n…/naujienos/erasmus-dienos-2018.html

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – vienas didžiausių universitetų Baltijos šalių regione. Lithuanian university of health sciencies – one of the largest university in the Baltic States region.
lsmuni.lt
Lietuvos psichologų sąjunga - tai didžiausia Lietuvoje psichologus vienijanti visuomeninė organizacija, kuri aktyviai skatina ir koordinuoja profesionalios psichologinės pagalbos plėtrą, psichologų profesinės kvalifikacijos kėlimo sistemos kūrimą, bei formuoja profesionalios psichologijo...
psichologusajunga.lt
LSMU Sveikatos psichologija added 3 new photos — with Gerda Klimaviciute and Irina Banienė.

2018 m. sausio 23-24 d. Minske vyko konferencija „Improving the quality of life of cancer patients through the development of cooperation between state, commercial and non-profit organizations”. Konferencijoje kartu su Baltarusijos, Danijos, Lenkijos, Latvijos, Gruzijos, Rusijos atstovais dalyvavo specialistai iš Lietuvos. Konferencijos metu tiek pacientai, tiek specialistai, be kitų svarbių temų, kalbėjo ir apie nepakankamą psichologų pasiruošimą darbui su onkologine liga sergančiais pacientais. Nemažo susidomėjimo sulaukė LSMU Sveikatos psichologijos katedros lektorės Irina Banienės pasakojimas apie galimybę magistrantūros studijose rinktis onkopsichologijos specializaciją. Specializacijos metu studentai gauna būtiniausias teorines žinias bei praktinius įgūdžius reikalingus darbui onkopsichologijos srityje.

Image may contain: 3 people, people smiling, closeup and indoor
Image may contain: 1 person, standing and shoes
Image may contain: indoor

Norime pasidžiaugti LSMU Sveikatos psichologijos katedros doc. dr. Šarūno Klizo ir kitų bendraautorių išleistu metodinių priemonių rinkiniu, skirtu pasiruošti ir vesti antrų klasių Kūno Kultūros pamokas. Rinkinį sudaro Vadovėlis, Mokytojo Knyga ir Užrašai. Tai jau antrasis komplektas, skirtas Kūno kultūros pamokoms. Pernai panašus rinkinys buvo išleistas pirmųjų klasių mokinių Kūno kultūros pamokoms. Džiugu, kad šios metodinės priemonės užpildė vadovėlių, skirtų pradinukų kūno kultūros pamokoms, spragą Lietuvoje.

No automatic alt text available.
No automatic alt text available.

Kviečiame aktyviai dalyvauti ERASMUS+ mainų programų atrankose! Nepraleiskite progos įgyti tarptautinių studijų ir praktikos patirties!
Paraiškas reikia užpildyti iki kovo 2d.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas – vienas didžiausių universitetų Baltijos šalių regione. Lithuanian university of health sciencies – one of the largest university in the Baltic States region.
lsmuni.lt

Akimirkos iš Kaune "Žalgirio" arenoje vykusios Aukštųjų mokyklų studijų mugės. Džiugu, kad sulaukėme didelio susidomėjimo sveikatos psichologijos studijomis LSMU. Labai dėkojame studentams, padėjusiems pristatyti Sveikatos psichologijos studijų programas LSMU. Taip pat lauksime visų besidominčių Vilniuje vasario 8-10 d. Litexpo rūmuose vyksiančioje parodoje "Studijos 2018".

Image may contain: 8 people, people smiling
Image may contain: 1 person
LSMU Sveikatos psichologija is with Aistė Kulbytė and Justė Kančelskytė at Žalgirio arena.
January 17

Kviečiame apsilankyti Aukštųjų mokyklų studijų mugėje ir LSMU stende daugiau sužinoti apie Sveikatos psichologijos bakalauro ir magistrantūros studijų programas. Mūsų atstovai laukia jūsų!

Image may contain: 2 people, people smiling, people standing