Photos
Reviews
5.0
2 Reviews
Tell people what you think
Posts
Dlouho očekávaná sportovní událost je za dveřmi. Již tento pátek 9. února 2018 budou slavnostně zahájeny 23. zimní olympijské hry, které hostí jihokorejský Pchjongčchang. Středem pozornosti televizních štábů budou výkony sportovců v různých disciplínách.
parabola.cz
Česká televize si připisuje další historické prvenství v oblasti mezinárodních koprodukcí. Po nejrozsáhlejším koprodukčním projektu ve své historii - Marii Terezii - vstoupila do vůbec první televizní koprodukce s Polskem a Ukrajinou.
parabola.cz
Posts
Operátor česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, provádí optimalizaci satelitní kapacity. Placený program Outdoor Channel přesouvá na novou frekvenci. Aktuálně je program vysílá na původním a novém transpondéru.
parabola.cz
Společnost Digital Broadcasting zařadila do svého Přechodového multiplexu 13 další dva programy - v HD rozlišení poskytuje JOJ Family HD a v SD dokumentární stanici KinoSvět. Aktuálně multiplex obsahuje již 9 televizních stanic.
parabola.cz
V nabídce satelitní platformy Skylink se objevil nový dokumentární kanál Travelxp HD zaměřený na cestopisné dokumenty. Travelxp HD vysílá na původní pozici programu History HD, který opustil nabídku Skylinku.
parabola.cz
Společnost M7 Group, provozovatel satelitní platformy Skylink, dnes představila nový lokalizovaný dokumentární kanál Travelxp HD, který se již příští týden stane součástí placených balíčků Skylinku.
parabola.cz
Dva z programů filmové a distribuční společnosti SPI International / Filmbox byly překlopeny z HD do SD rozlišení. Od této chvíle mohou programy DocuBox a FightBox sledovat abonenti Skylinku pouze v SD kvalitě.
parabola.cz
Nárůst pirátského příjmu programů satelitní platformy Skylink a dalších služeb je realitou, kterou nelze popřít. Uvedl v rozhovoru pro web parabola.cz Jaromír Glisník ze společnosti M7 Group.
parabola.cz
Ohlédnutí za rokem 2017, změny v programové nabídce, ceníku, situaci kolem stanic AMC Networks, vylepšování aplikace Skylink Live TV a o nové alikaci pro televizory je rozhovor s Jaromírem Glisníkem ze společnosti M7 Group, která Skylink provozuje.
parabola.cz
Významné změny na satelitní platformě Skylink. Provozovatel zvyšuje měsíční Servisní poplatek, filmový kanál Filmbox se stěhuje do balíčku DIGITAL, Flexi 7 se mění Flexi 10. Některé placené balíčky Skylinku se ruší.
parabola.cz
Na český trh vstupuje nová stanice Televize Seznam od české portálové jedničky Seznam.cz. Nový kanál divákům přinese zpravodajství, publicistiku, dokumenty a zábavu.
parabola.cz
Na českém televizním trhu startuje nová stanice Seznam.cz TV od stejnojmenné společnosti. Nový kanál již zahájil testovací vysílání, které umožňuje naladit program před zahájením pravidelného provozu.
parabola.cz
Krajský soud v Českých Budějovicích vydal předběžné opatření proti české společnosti Opton s.r.o., poskytovateli internetových služeb, který vedle nabídky internetového připojení neoprávněně šířil stanice skupiny Nova.
parabola.cz
Česká televize uzavřela první kolo jednání o přechodu na televizní vysílání v novém standardu pozemního digitálního televizního vysílání DVB-T2. Vlivem legislativního zpoždění přijetí tzv. diginovely zákona o elektronických komunikacích...
parabola.cz
Nepoužívané dekódovací karty Skylink je nyní možné do konce roku reaktivovat za výhodných podmínek. Reaktivaci karet nabízí operátor satelitní DTH platformy prostřednictvím svých autorizovaných prodejců.
parabola.cz
Na satelitu Astra 3B byla podle plánů ukončena klasická SD distribuce slovenského katolického kanálu TV Lux. Stanici je možné přijímat i nadále ze stejného multiplexu ale z nových parametrů. Vysílání je nyní dostupné v technicky dokonalejším přenosu - v HD.
parabola.cz