Posts

Pershendetje ! ?

Liverpool ? - ? Barcelona
kush e qellon rezultatin e sakt do jet adm

Posts
Ka qene nje jave e veshtire per skuadren e Manchester City, e cila eshte dashur te duroje rivalin e saj historik, United, teksa ky i fundit ka realizuar dhe publikuar dy blerje te bujshme, perkatesisht te mesfushorit te Dortmund, Mkhitaryan dhe te sulmuesit Ibrahimovic. Nga ana tjeter Pep Guardiola…
infoalbania.al
Pierre-Emerick Aubameyang i Borussia Dortmund eshte nje prej lojtareve me te kerkuar ne Evrope, qe pa 39 golave te shenuar gjate sezonit te kaluar. Real Madrid dhe Manchester City kane kohe qe kane nisur bisedimet me sulmuesin e Gabonit. Tashme e konfirmon edhe babai i ti, i cili ne te njejten kohe…
infoalbania.al
Xherdan Shaqiri mund te rikthehet ne Gjermani, por jo me te Bayern Munchen. Media te ndryshme raportojne se per futbollistin me origjine shqiptare qe aktualisht eshte pjese e Stoke City, eshte e interesuar Borussia Dortmund. Drejtuesit e klubit nga Signal Iduna Park, shikojne te 24-vjecari nga Gjila...
infoalbania.al
Real Madrid kthen syte nga Marco Verratti. Kerkoi te transferonte mesfushorin francez Paul Pogba, por ne oret e ardhshme 23-vjecari pritet te kryeje testet mjeksore per Man.United. Nje gare e humbur kjo nga ana e klubit “Los Blancos”, por siqodofte merkato nuk ka mbaruar dhe drejtuesit e skuadres ma...
infoalbania.al
Lajme Nga Sporti updated their profile picture.
No automatic alt text available.
Florentino Perez po punon ne heshtje per te realizuar te pakten nje goditje te madhe ne kete merkato. Sipas mediave spanjolle presidenti i Real Madrid po pergatit nje blerje surprize per te kenaqur te gjithe tifozet e Los Blancos dhe mbi te gjitha trajnerin Zinedine Zidane. Klubi merengues deri tani...
infoalbania.al