Posts

Ďalší úspešný projekt odovzdaný do rúk klienta - tento krát exkluzívnej loveckej oblasti Napolovanie.sk.

Pre klienta sme zabezpečili vývoj novej webovej stránky, vrátane viacjazyčnej podpory.

Naša lovecká oblasť s rozlohou viac než 16 000 hektárov poskytuje možnosť neopakovateľných zážitkov pre poľovníkov, ale aj ich blízkych. Chcete skúsiť lov daniela, jeleňa, muflóna či diviaka? Neváhajte nás kontaktovať a my urobíme všetko preto, aby ste návštevu u nás pova....
napolovanie.sk

Facebook znova nesklamal. Slovensko zaradi medzi Kambodžu a Srí Lanku a podnikateľom na SR značne skomplikoval život.

Reach stránok klesol v desiatkach percent, interakcia na stránkach médií bola vo štvrtok takmer štyrikrát nižšia ako v predchádzajúce dni. (MediaBrífing)
dennikn.sk
Reviews
5.0
1 Review
Tell people what you think
Photos
Posts

Nový web pre nášho klienta je LIVE!

Realizácia bola expresná a web klienta, ktorý o svoj predchádzajúce stránky prišiel kvôli nedostatočnému zabezpečeniu a hackerskému útoku trvala 5 pracovných dní vrátane zmeny DNS záznamov.

MISERICORDIA pôsobí zo stredného Slovenska a zabezpečuje vzdelávanie, rekvalifikačné kurzy, ale aj služby rodine v podobe mediácie ale aj Centra pre rodinu.
misericordia.sk

Chcete vedieť aký dizajn môže mať aj Váš #WEB od Lecturing & Counselling s.r.o.? Kliknite na link nižšie a prevedieme Vás cez portfólio webov, ktoré sme pre klientov pripravili za posledných 6 mesiacov.

Vyrobíme prezentácie pre web malým aj veľkým firmám, blogerom aj veľkým časopisom. Používame len rokmi overené a spoľahlivé systémy.
lecturingcounselling.sk

Tak konečne - web je viac-menej kompletný.

Či už potrebujete pomôcť s marketingom, natočiť reklamný spot alebo hľadáte mediačné služby, sme tu pre Vás.
lecturingcounselling.sk

Vitajte na úplne čerstvých stárnkach spoločnosti Lecturing&Counselling s.r.o.. Zatiaľ sa obsah len pripravuje, a teda dúfame, že Vás to od "lajkovania" neodradí. Pre tých, čo nás ešte nepoznajú, venujeme sa komplexným konzultačným službám pre podnikateľov v oblasti marketingu, prezentácie v online priestore, ale aj mnohému ďalšiemu. Úzko spolupracujeme s kvalifikovanými právnikmi, či mediátormi, a tiež odborníkmi v oblasti osobného rozvoja, ktorí Vám, či Vašej spoločnosti pomôžu urobiť ďalší krok dopredu.

Lecturing & Counselling updated their cover photo.
May 31, 2017
Image may contain: people sitting and indoor
Lecturing & Counselling updated their profile picture.
May 31, 2017
Image may contain: text