Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Pawel Kownacki
1,057 Views
1,057 Views
Pawel Kownacki was live.

#Wieliszewskicrossing start kolarzy maluszków.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,065 Views
Powiat Legionowski

W minioną sobotę Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie PIK zorganizowała kolejną odsłonę "Planszowiska". Tradycją już stało się, że w zimowe ferie PIK zapra...sza mieszkańców powiatu na wspólne granie w gry planszowe. Z roku na rok liczba osób uczestniczących w zabawie jest większa.
A już jutro specjalna edycja cyklu "Kino Otwarte". Tym razem na seans zapraszamy na 17.30 - projekcja filmu "Za niebieskimi drzwiami" jak zawsze w sali widowiskowej w legionowskim ratuszu, a po niej spotkanie z reżyserem Mariusz Palej.

See More
Photos
Posts
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie PIK added 21 new photos to the album: Planszowisko 20.01.2018 — at LO im. Marii Konopnickiej w Legionowie.

W ostatnią sobotę, 20 stycznia, w ramach ferii zimowych w atrium Powiatowego Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Legionowie odbyło się doroczne spotkanie miłośni...ków gier planszowych, czyli Planszowisko. Duzi i mali – każdy znajdował coś dla siebie. Doświadczeni gracze przynieśli też własne gry. Dużą popularnością cieszyły się „Pędzące żółwie”, „Monopoly. Warszawa – dwudziestolecie międzywojenne”, „Carcassonne” i „Wsiąść do pociągu”.

To był bardzo udany dzień! 😊

Dziękujemy pani dyrektor Jolancie Magdzie oraz pani Renacie Kamińskiej z PZSO za udostępnienie miejsca i wszelką pomoc, a wszystkim uczestnikom Planszowiska za dobrą zabawę. Myślimy intensywnie nad Waszymi uwagami, zwłaszcza tą na temat spotkań przy planszówkach częściej niż raz do roku. Co sądzicie o czerwcu?… 😉

See More

Pomóż Mai z Legionowa w dalszej rehabilitacji.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
6,985 Views
Paweł Karpiński - Produkcja filmowa is with Mateusz Zabłocki and 2 others at Legionowo Porusza.

Rodzina z Legionowa, którą znam od wielu lat potrzebuje także i Twojej pomocy... Proszę. Przekaż swój 1% podatku i pomóż małej Mai w rehabilitacji. Szczegóły do...t. wpłaty umieszczone są pod koniec filmu oraz na www.PomocDlaMai.pl

(jeżeli możesz, to udostępnij ten film również na swoim profilu FB)
---
ps. z tego miejsca, chciałbym również podziękować Mateuszowi Zabłockiemu za bezinteresowne użyczenie swojego głosu i tym samym za pomoc w realizacji tego materiału.

See More

Na terenie Legionowa doszło ostatnio do oszustwa metodą „na gazownika”. Policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy wykorzystują łatwowierność seniorów, osób samotnych i kradną ich oszczędności.

http://www.miejscowa.pl/…/…/19/uwaga-na-oszustow-gazownikow/

Na terenie Legionowa doszło ostatnio do oszustwa metodą „na gazownika”. Policjanci ostrzegają przed oszustami, którzy wykorzystują łatwowierność seniorów, osób samotnych i kradną ich oszczędności. Zdarzenie miało miejsce we wtorek (16 stycznia) w jednym z mieszkań przy ul. Daliowe...
miejscowa.pl

Gdy temperatura na zewnątrz gwałtownie spada nie zapominajmy, że są osoby, które mogą potrzebować naszej pomocy. Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każd...ym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. Jeden telefon pod numer 997 lub 112 może uratować komuś życie. Listę placówek pomocowych można sprawdzić dzwoniąc pod numer całodobowej bezpłatnej infolinii 987, działającej w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim. #info #Legionowo

See More
When the temperature outside is dropping rapidly, let's not forget that there are people who might need our help. Let's not be indifferent and call the police every time someone is exposed to an organism. One call at 997 or 112 can save someone's life. The list of aid facilities can be checked by calling the 987-hour free hotline at the mazowiecki office. #Info #Legionowo
Translated
Zareaguj! Zadzwoń, gdy komuś zagraża wychłodzenie
legionowo.pl

Wczoraj przy ul. Handlowej w Legionowie miała miejsce interwencja służb. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 66-letniego mężczyzny.

http://www.miejscowa.pl/2018/01/19/smierc-na-handlowej/

Wczoraj przy ul. Handlowej w Legionowie miała miejsce interwencja służb. W jednym z mieszkań znaleziono zwłoki 66-letniego mężczyzny. Zaniepokojony mieszkaniec ulicy Handlowej zgłosił policjantom, że od kilku dni nie ma kontaktu ze swoim sąsiadem i nie widuje go. Obawy budził fakt, że m...
miejscowa.pl
Image may contain: 1 person, smiling
Powiatowa Instytucja Kultury w Legionowie PIK

To już jutro! Pamiętacie? Zapraszamy na PLANSZOWISKO! 😁🎲♠️🎈🃏

It's tomorrow! Remember? Welcome to planszowisko! 😁🎲♠️🎈🃏
Translated

Już jutro 20.01 o 19:00 - zapraszamy

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
989 Views
Teatr 13 Legionowo

"Garsoniera"- ostatnie próby.

Legionowo.TV updated their cover photo.
January 18

Teochę napadało...

Image may contain: night, tree, sky and outdoor
JAN20
Sat 11:00 AM UTC+01LO im. Marii Konopnickiej w LegionowieLegionowo, Poland
40 people interested
Image may contain: night and outdoor
Image may contain: night, sky and outdoor
Powiat Legionowski added 2 new photos.

Znamy już ostatnich laureatów konkursu fotograficznego „Architektura powiatu legionowskiego w obiektywie”. Zdjęcie „Centrum Legionowa nocą” autorstwa Konrada Ra...dzymińskiego zostało fotografią miesiąca w grudniu, zaś wyróżnienie otrzymuje Piotr Błażejczyk za fotografię „Wieliszew”. Serdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom za całoroczny udział i zachęcamy do dalszego rozwijania fotograficznej pasji.

See More
We already know the last winners of the photo contest " architecture of the district of legionowskiego in the lens ". photo " center legionowa night " by Konrad Radzymińskiego was photograph of the month in December, and the award is received by piotr błażejczyk for the photograph " gminas ". we sincerely thank all We encourage you to further develop photographic passion.
Translated

🤾‍♂️🤾‍♂️ Rozpoczynamy drugą połowę sezonu PGNiG Superliga - podobnie jak pierwszą - meczem z MKS Zagłębie Lubin S.A. Tym razem w Lubinie - na miejsce jak zawsze... wiezie nas Grygiel Travel 🤾‍♂️💪💪 Jak wygląda porównanie drużyn - przeczytajcie I bądźcie z nami od 18.00 🕕 Do zobaczenia na http://bit.ly/2AUEzZv dzięki Statscore

See More
Nowy rok, nowe wyzwania, kolejne szanse. Dziś zaczynamy drugą połowę Sezonu 2017/2018 rozgrywek PGNiG Superligi mężczyzn – gramy mecz 16. serii w Lubinie z MKS Zagłębiem Lubin.
kprlegionowo.pl
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
440 Views
Telewizja Legionowo "LTV"

Legionowo to nie Kraków i z reliktami przeszłości w nim krucho. Trudno więc się dziwić, że prezydent miasta – z wykształcenia historyk – postanowił uratować jeg...o najstarszy zabytek. Najstarszy i zarazem szerzej nieznany. Bo zapewne mało kto wie, że chodzi o położoną przy ulicy Smereka Willę Kozłówka. W listopadzie radni poparli podsunięty im przez szefa ratusza pomysł jej zakupu.

See More
No automatic alt text available.
Legionowo Porusza is in Legionowo.

Brawo Legionowo!

#WOŚPLegionowo #Legionowo

Bravo, legionowo! #WOŚPLegionowo #Legionowo
Translated