Reviews
5.0
9 Reviews
Tell people what you think
Vida Gerdžiūnienė
· February 14, 2018
Teorija , pamatai atitinka sąjūdžio idėjas, bet jomis manipuliuojama. Patikrinau.
Tenka individualiai dirbti už Lietuvą Lietuvoje. Supratote?- teikiu viršenybę administracinei teisei .Ką jūs???- VALDŽ...IOS atstovai solidarūs grobsime. Darbo partijos įkūrėjas teigė, kad materialinį turtą, jam ... gana :) See More
Photos
Posts

Mieli partijos nariai, bičiuliai ir rėmėjai,

pasinaudokite teise skirti 1% gyventojo pajamų mokesčio Lietuvos centro partijai. 🍀

Informuojame, kad nuolatiniai Lietuvos gyventojai 1 procentą sumokėto gyventojų pajamų mokesčio (GPM) gali skirti politinei organizacijai paremti. 🤝 Gyventojas, nusprendęs paremti politinę partiją (Lietuvos centro partiją), 🍀 Valstybinei mokesčių inspekcijai (VMI) turi pateikti prašymą (VMI forma FR0512(2)) pervesti vieną procentą pajamų mokesčio po...litinei partijai.

Mūsų namai – Lietuva 🇱🇹🏡

Gauti daugiau informacijos apie paramą galite čia, adresu: http://www.centropartija.lt/parama

See More
Image may contain: text
No automatic alt text available.
Image may contain: text
Image may contain: text
No automatic alt text available.
Image may contain: text
Naglis Puteikis added 5 new photos.

Paprašiau ištirti, ar 2,5 mln. litų dydžio neatlygintina paskola #givemetoo, kurią verslininkas Darius Nedzinskas suteikė advokatui Vytautui Markevičiui, nebuvo... apsimestinis sandoris, kuriuo siekta paveikti politinius procesus, kad būtų priimti privatiems asmenims naudingi sprendimai dėl amžiaus afera vadinto bendrovės Leo LT steigimo:

N. Puteikio prašyme, adresuotame Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybai, Valstybinei mokesčių inspekcijai ir Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui, nurodoma, kad Vilniaus apygardos teisme nagrinėjant civilinę bylą paaiškėjo, kad D. Nedzinskas 2007 m. gruodžio 17 d. be palūkanų (neatlygintinai) suteikė 2500000 (dviejų milijonų penkių šimtų tūkstančių) litų paskolą V. Markevičiui.

Seimo nario žiniomis, nurodytą paskolą suteikęs D. Nedzinskas yra buvęs „Vilniaus prekybos“ akcininkas, Leo LT kūrimo metu vadovavęs privačiai įmonei „NDX energija“ ir aktyviai prisidėjęs prie to, kad būtų priimti valstybei žalingi sprendimai (pvz., žr. interneto portale alfa.lt 2007 m. lapkričio 19 d. paskelbtą straipsnį „NDX energija“ iškėlė ultimatumą valstybei, https://www.alfa.lt/…/ndx-energija-iskele-ultimatuma-valsty…), o paskolą gavęs V. Markevičius – advokatas, vienas iš advokatų profesinės bendrijos Markevičius, Gerasičkinas ir partneriai partnerių, nuo 2006 m. liepos mėnesio, kaip skelbta, buvęs tuomečio ministro pirmininko Gedimino Kirkilo neatlygintinu patarėju teisėsaugos klausimais (žr.: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/-11540734111153040703-premj…; interneto portale infolex.lt 2008 m. kovo 18 d. paskelbtą V. Markevičiaus interviu: https://www.infolex.lt/portal/start.asp…).

Atkreiptinas dėmesys, kad Leo LT projektas buvo pristatytas Seimui ir visuomenei 2007 m. gruodžio 19 d., t. y. praėjus dviems dienoms po to, kai D. Nedzinskas neatlygintinai paskolino V. Markevičiui 2,5 milijono litų.

Atsižvelgdamas į nurodytas aplinkybes, Seimo narys N. Puteikis prašo Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnybos ir Valstybinės mokesčių inspekcijos ištirti, ar 2007 m. gruodžio 17 d. paskolos sutartis, kuria D. Nedzinskas paskolino V. Markevičiui 2,5 milijonus litų, nėra apsimestinis sandoris, o šiai prielaidai pasitvirtinus priimti būtinus sprendimus.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetas paprašytas įvertinti, ar paskolos sutarties sudarymo aplinkybės nesuteikia pagrindo pradėti tyrimą dėl galimai neteisėtos Leo LT įsteigimu suinteresuotos verslo grupės įtakos politikams, ir padaryti atitinkamus sprendimus.

Pridedame nuasmenintą 2018-02-21 D. Nedzinsko atsiliepimo Vilniaus apygardos teisme nagrinėjamoje civilinėje byloje ir 2007-12-17 D. Nedzinsko ir V. Markevičiaus paskolos sutarties kopiją.

See More
Posts

Jeigu šį sekmadienį vyktų priešlaikiniai Lietuvos Respublikos Seimo rinkimai, Naglio Puteikio vadovaujama Lietuvos centro partija 🍀 peržengtų 5 procentų barjerą, patektų į nacionalinį parlamentą ir turėtų savo frakciją (!), – komentuodamas naujausius partijų reitingus sako „Vilmorus“ vadovas V. Gaidys

https://www.15min.lt/…/apklausa-tiketina-kad-prieslaikiniai…

Remiantis apklausos rezultatais, Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) Seime išliktų lyderėmis net ir po...
15min.lt

Lietuvos centro partijos 🍀 Jaunimo grupės 🇱🇹 vadovo Liutauro Barčkaus žodis Jaunųjų centristų vadovybės posėdyje apie skiriamą 1 procentą nuo gyventojų pajamų mokesčio (GPM):

„Daugelio prieš pajamų deklaravimą už praėjusius metus akcentuojamas 1 procentas nuo gyventojų pajamų mokesčio (sutrumpintai – GPM) yra skirtas grynai politinėms partijoms. Tie kiti, dažnai paminimi 2 procentai, yra visai kas kita. Pastarieji skirti nepolitiniams dariniams, tad savotiškai galima teigti, ...jog mūsų šalies mokesčių mokėtojas turi 3 procentus, kuriuos gali išleisti neįtikėtinai prasmingai, neatverdamas savo piniginės, o tai mane paskatina kreiptis absoliučiai į visus Lietuvos Respublikos piliečius, pavargusius nuo kasdieninio politinių partijų nacionaliniame parlamente rietenų, peštynių, tiesiogine prasme vos neišaugančių į atviras muštynes. Piliečius, pavargusius nuo nevykėliško sisteminių partijų neveiksnumo ir bjaurių politinių intrigų, kiršinančių kiekvieną. Kreipiuosi į piliečius, išsiilgusius iškeliamų tautiškumo pagrindų, skurdo ir socialinės nelygybės bei juos didinančios korupcijos bjaurasties valstybėje atsikratymo – socialinio teisingumo, nešlubuojančios nacionalinės demokratijos, centrizmo, kurto profesoriaus Romualdo Ozolo, kreipiuosi į kiekvieną Lietuvos žemelės gyventoją, kuriems nesvetimos mūsų iškeliamos idėjos ir nuoširdus atsidavimas Lietuvos valstybei.“

See More
Image may contain: 2 people, people standing, beard and outdoor

Mūsų šalies istorijoje tikriausiai tai yra pati didžiausia bomba, susprogdinta korumpuotoje Lietuvoje.

https://tv.lrytas.lt/…/naglis-puteikis-verslininkas-galima…/

Diskusijų laidą „Nuoga tiesa“ žiūrėkite pirmadieniais nuo 20:30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją.
tv.lrytas.lt

Šiandieninis balsavimas Lietuvos Respublikos Seime parodė ko tėra vertas Pagrindinis Įstatymas – Konstitucija (!), valstybės parlamento (!) rinkėjų nuomonė, viešasis interesas ir visuomenės gerovė.

Tai yra teisinės valstybės tragedija. Šis asmuo (Mindaugas Bastys), šlykščiai nusispjovęs ant šalies pagrindinio įstatymo, valstybės piliečių, galų gale – savo rinkėjų nuomonės, užsiėmė antivalstybine veikla, susieta su valstybe, kuri mūsų pašonėje, iš visų pusių, yra apsiginklavus...i iki dantų.

Klausimas: kiek gi dar galima atvirai tyčiotis iš Lietuvos Respublikos piliečių? Bradauskas, Masiulis, Steponavičius, Gustainis, Kildišienė, Pūkas, Bastys... Tai – pavardės, suteršusios parlamento, kaip aukščiausios valstybinės valdžios institucijos, vardą. Kai buvo manyta, jog Seimas savo neįgalumu visuomenės akyse pasiekė dugną, regis, tai buvo klaida. Šiandien jis buvo pramuštas.

See More

Kaip šią situaciją vertina politologai?

Trijų penktadalių Seimo narių balsų reikalavęs procesas sulaukė tik 72 balsų už. Prieš M.Basčio mandato atėmimą balsavo 21 Seimo narys, 24 susilaikė.
15min.lt

Ko gero, tai – pati nuostabiausia Kovo 11–osios žinia Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio veiklai, 🇱🇹 istorinei Lietuvos centro sąjungai, šiandieninei Lietuvos centro partijai bei 🍀 pačiai lietuvių tautai, tikėjusiai 1990–ųjų kovo lemtingos Lietuvai dienos idealais.

Jeigu Vilniaus miesto politikai pritars, tuomet Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataro, profesoriaus Romualdo Ozolo vardu bus pavadinta viena iš Lietuvos valstybės sostinės gatvių, kaip tikimasi, garbingoje vietoje šiam garbingam žmogui atminti.

Su Tavo brangia – Kovo 11–osios – švente, Lietuva!

Ką manote apie šią idėją?

Vilniaus miesto savivaldybės Naujosios Vilnios seniūnijoje keliolika gatvių svarstoma pavadinti mirusių 1990-ųjų kovo 11-osios signatarų garbei.
diena.lt
Image may contain: 6 people, people smiling, people standing and outdoor
Nina Puteikienė is feeling hopeful with Naglis Puteikis and 2 others at Atgimimo Aikste.

Su gimtadieniu Lietuvą sveikina Lietuvos centro partija!

Ko gero tai, ką pabrėžė Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apie žemiau įvardintos profesijos atstovus, visuomenėje neretai linksniuojamus kaip „legalūs reketininkai“, šią dieną greičiausiai yra viena nuostabiausių žinių milijonui Lietuvos valstybės 🇱🇹 piliečių, kenčiančių klaikų skurdą, kurį neapsakomai pagilina siaubingas antstolių godumas.

Primename ir tai, jog Lietuvos Respublikos Seimas iš esmės vieningai (faktiškai) atmetė šalies parlamentaro, Lietuvos ce...ntro partijos 🍀 vadovo, gerbiamo Naglio Puteikio siūlytą „Antstolių įstatymo“ pataisą, kuri griežtintų priežiūrą ir kontrolę su žmonėmis nebesiskaitančios paminėtos profesijos atstovams. Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija vienbalsiai tvirtina, jog Lietuvos Antstoliai (jų gretos) neva yra pakankamai griežtai prižiūrimi (būtų juokinga, jeigu nebūtų graudu), tad, ironiška, jų savivalė negalima. Įdomu, ką apie tai mano pati teisingumo ministrė Milda Vainiutė?

Vieša paslaptis, jog antstolio alga, labai dažnai prasilenkdama su sveiku protu, viršija pačią kreditoriui priteistą skolininko skolą! Teisingumo ministerija, ar tai normalu?

See More

D. Grybauskaitė ragina skaidrinti antstolių veiklą.

Prezidentūra ragina skaidrinti antstolių veiklą ir mažinti skolos išieškojimo vykdymo išlaidas.
diena.lt
Image may contain: one or more people, people standing and indoor
Alvidas Šimkus is at Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės parapija.

Mūsų jaunimas antroje eilėje už Mero, šalia Seimo nario Kepenio

Image may contain: 5 people, people smiling, people standing, sky and outdoor
Image may contain: 7 people, people smiling, people sitting and indoor
Image may contain: one or more people, people standing and indoor
Alvidas Šimkus added 3 new photos — with Tadas Vismantas and 5 others.

Lietuvos Šimtmečio minėjime Klaipėdoje, ir kavos po visko.....

2018 m. vasario 15 d. Klaipėdos „Žemynos“ gimnazijoje, specialiu istorijos mokytojų ir mokyklos administracijos kvietimu, lankėsi buvęs šios gimnazijos abiturientas, dabartinis Kazimiero Simonavičiaus universiteto Teisės studentas, Lietuvos centro partijos Jaunimo grupės vadovas Liutauras Barčkus, drauge su 10–12 klasių moksleiviais dalyvavęs šventinėje diskusijoje, skirtoje Lietuvos valstybės šimtmečiui „Ar Lietuva švęs dviejų šimtų metų jubiliejų?“, kurioje įdomiai kalbėta ...apie jaunimo požiūrį į mūsų valstybės politiką ir visuomenės reikalus, Lietuvos Respublikos narystės Europos Sąjungoje teikiamus privalumus ir trūkumus, ekonominę lygybę – socialinį teisingumą, patriotizmo skatinimą, tautinės valstybės svarbą ir globalizacijos keliamą grėsmę mažai Lietuvos valstybei, Akto dėl Lietuvos nepriklausomos valstybės atstatymo signataro Romualdo Ozolo ir paties „Sąjūdžio“ veiklą. Sakydamas baigiamąją kalbą, Liutauras skatino, drąsino moksleivius kurti mūsų šalį kartu, neišvykstant iš jos:

„Aš ir Jūs, – mes kartu, – esame vadinamosios „nepriklausomos Lietuvos jaunimo kartos“ atstovai, savo valstybės piliečiai, turintys teisę kurti, ugdyti ir puoselėti savo mažąją šalelę, kurios suverenitetas, laisvė yra labai trapūs dalykai, ypač esant nepatogioje geografinėje–politinėje padėtyje, dažnai veikiamoje įvairių tiek vidaus, tiek išorės jėgų. Sau ir Jums linkiu mūsų mažytę Lietuvą mylėti taip pat, kaip ją mylėjo Jonas Basanavičius, Antanas Smetona, Augustinas Voldemaras, Petras Klimas, Maironis, Kazys Škirpa bei kiti mūsų Tėvynės patriotai, kurie džiaugėsi galimybe atkurti valstybingumą, net kai ekonominė ir socialinė Lietuvos padėtis nebuvo pavydėtina, jie, tie žmonės, tikėjo šviesia mūsų visų ateitimi. Kartu įrodykime, jog jų norą galime paversti tikra realybe.“

See More
Image may contain: 1 person, sitting, table and indoor
Image may contain: 4 people, people sitting and indoor
Image may contain: 1 person, indoor
Image may contain: text

Lietuvą kuriame ne žodžiais, o darbais. Todėl sakau sau ir Jums: padovanokime savo šaliai ne šimtą žodžių, o šimtą darbų. Jie - būtinybė. Jeigu norime, kad mūsų šalis skleistųsi kaip pasaulio žiedas ir dušimtąjį ir tūkstantąjį kartą. Švęskime Lietuvą ir pašvęskime jai savo darbus!
Kviečiu Vasario 16-ąją, po Šv. mišių Klaipėdos Marijos Taikos Karalienės bažnyčioje 11.30 susitikti šventoriuje ir su Lietuvos Trispalve žengti iškilmingoje eisenoje.

Image may contain: sky, tree and outdoor

Sakoma, jog žmogus viešumoje įstabiai piešia arba rašo apie tai, ką dažniausiai mąsto, galvoja arba svajoja.

Vakar (2018 m. vasario mėn. 14 d.), per Šv. Valentino dieną, faktiškai Lietuvos valstybingumo atkūrimo šimtmečio išvakarėse, 🇱🇹 Lietuvos centro partijos Klaipėdos skyriaus 🍀 ir Lietuvos Respublikos Seimo nario Naglio Puteikio bendrosios būstinės pastate iš lauko pusės buvo rastas įvykdytas politiškai motyvuotas (?) vandalų išpuolis. Sudarkytas Lietuvos Respublikai i...r jos piliečiams priklausantis pastatas, esantis Liepojos gatvėje 10, Klaipėdoje.

Nežinia, ką turėtų reikšti skaičius „13“, rodyklė žemyn, vyriškas lytinis organas, nukreiptas į Rytus bei užrašas, paprastai reiškiantis mirtį, „RIP“. Ironiška, tačiau ankstyvaisiais viduramžiais, visų kitaminčių, nepritariančių esamai valstybės politinei ir visuomeninei sistemai, administruojamas turtas būdavo visokeriopai nusiaubiamas. Akivaizdu, jog visa tai vyksta ir dabar – XXI–ajame amžiuje, kai „grafiti“ pobūdžiui priskiriamais dažais buvo išdarkyta viskas, kas susiję su Lietuvos centro partija. Štai toks TEISIŠKAI nusikaltėliškas elgesys privalo būti kuo greičiau sustabdytas ir pažabotas.

Išvada viena: akivaizdu, jog Lietuvos centro partija yra kažkam labai nepatogi, neparanki ir korupciniam režimui trukdanti politinė jėga, mat kita vertus – juk jeigu esi neįdomus ir negrėsmingas, tavęs juk niekas „nekliudys“, tiesa?

See More
No automatic alt text available.

Lietuvos Persitvarkymo Sajudis amžinai prisimins iš didžiosios raidės, nenuilstamai iki paskutinės gyvenimo akimirkos tikėjusį savo Tėtį Lietuvos valstybe ir lietuvių tauta. 🇱🇹 Prisimins žmogų, kuris visokeriopai vedamas patriotiškumo dvasios, neišsenkančių taurių jausmų savo tėvynei ir, žinoma, tikėjimo pačiu paprasčiausiu žmogiškumu, savo gyvenimą atidavė Lietuvai. Tai – filosofas profesorius Romualdas Ozolas.

2018–ųjų vasario 1–ąją, Klaipėdoje, vykusiame Lietuvos centro ...partijos Jaunimo grupės valdybos (vadovybės) posėdyje, Jaunųjų centristų 🍀 Pirmininkas Liutauras Barčkus paminėjo: „Romualdas Ozolas man nuo pat vaikystės, kai matydavau gerbiamą profesorių per televiziją ar spaudą, buvo tikėjimo paprasčiausiu žmogiškumu, rėmimosi gyvenimo dalia bei, svarbiausia, nacionalinės Lietuvos valstybės idėjos simbolis, kuriam iki šiol jaučiu be galo gilią pagarbą ir dėkingumą.“

See More
Portalas propatria.lt skirtas neabejingiems Lietuvos piliečiams, kuriems rūpi Tėvynės ir visų joje gyvenančių žmonių bendrasis gėris.
propatria.lt

Štai toks XXI amžiaus absurdas žymi visišką Lietuvos valstybės teisinės sistemos, grįstos į neviltį varančio išpūsto biurokratinio burbulo, degeneraciją.

Nepaprastai įdomu sužinoti, ką šiuo atveju, smukdančiu, sužlugdančiu ir galutinai demotyvuojančiu likti Lietuvoje, mano Teisingumo ministerija bei pastarosios vadovė Milda Vainiutė? Lyg viso to būtų maža, didžioji dalis Lietuvos Respublikos piliečių žemiau paminėtos profesijos atstovus ir taip jau atvirai įvardija legaliais ...reketininkais, neturinčiais jokio, net menkiausio apynasrio, tarytum valstybė valstybėje.

Lietuvos centro partijos Pirmininkas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Naglis Puteikis faktiškai buvo vienintelis parlamentaras, iškėlęs antstolių savivalės, nusidriekusios per Lietuvą, klausimą. Tikimės, jog Lietuvos Respublikos Seimas pavasario sesijoje pradės šio (anti)lietuviškojo teisingumo peržiūrą.

See More

Jei baudas ar skolas mokate tik paraginti antstolių – teks už tokius priminimus gerokai paploninti piniginę.

Jei baudas ar skolas mokate tik paraginti antstolių – teks už tokius priminimus gerokai paploninti piniginę. Vairuotojas už pažeidimą sumokėjęs baudą pavėluotai, tik paragintas antstolio, vėliau iš jo gavo laišką, kad už paslaugą turi sumokėti 80 eurų.
tv.lrytas.lt

Trys ketvirtadaliai [apklaustųjų] lietuvių mano, kad verslas daro įtaką politikų darbui. Korumpuočiausiomis partijomis šalies gyventojai laiko Darbo partija ir Liberalai, rodo „Baltijos tyrimų“ apklausa.

Nuo pat Lietuvos centro sąjungos 💚 įpėdinės – Lietuvos centro partijos 🍀 – įkūrimo 2003–aisiais, per 15 jubiliejinių gyvavimo metų, gerbiamo profesoriaus ir tikrojo Lietuvos valstybės 🇱🇹 patrioto Romualdo Ozolo kurta bei puoselėta politinė jėga, kiek tai buvo ir yra jos pa...čios valioje, vadovaudamasi varpininko Vinco Kudirkos mintimi apie pastangas dėl Lietuvos žmonių, dirbo, dirba bei dirbs Lietuvos Respublikos piliečiams. 🇱🇹

2018–ųjų sausio 18–ąją vyko Lietuvos centro partijos jaunimo organizacijos – Jaunųjų centristų – vadovybės 🍀 susirinkimas, kurio metu Jaunųjų centristų vadovas ir Teisės studentas (KSU | Kazimiero Simonavičiaus universitetas) Liutauras Barčkus pabrėžė, jog nepaisydama ne vieną bandymą mūsų vis dar mažą, tačiau jau dabar parlamentinę (Lietuvos Respublikos Seimas) partiją, kurios pirmininku yra gerbiamas Naglis Puteikis, įvardinti galimai „populistine“, „laikina“ ar, kaip nekeista, dabartinio Jaunųjų konservatorių lyga vadovo Manto Benkunsko žodžiais tariant, net „vienadiene politine jėga valdžiai pasiekti“. <...> Taip pat nemažai buvo bandymų iš gerbiamo Lietuvos centro partijos pirmininko Naglio Puteikio, kurį šalies politologai atvirai vadina grėsme dabartinėms sisteminėms politinėms partijoms, tokioms kaip Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) ar Lietuvos socialdemokratų partija, atimti teisinę neliečiamybę bei visais kitais įmanomais būdais neleisti jėgai, tvirtai atstovaujančiai viešąjį interesą, mažos, tačiau svarbios Europos Sąjungos valstybės vaidmenį, nacionalinę tapatybę, socialinį teisingumą – kovą su skurdu bei, žinoma, korupcija, neleisti turėti daugiau nei vieną savo atstovą nacionaliniame parlamente ar net galbūt „vieną gražią rinkiminio rudens dieną“ formuoti LR Vyriausybės sudėtį, partija stiprėja.

Jaunųjų centristų lyderiui pritarė ir pastarojo Pirmasis padėjėjas gimnazistas (Moksleivis) Titas Klimas, pridurdamas, jog tai, kad Lietuvos centro partija patenka tarp penkių, o kai kuriose visuomenės apklausose – ir tarp keturių populiariausių ar mėgstamiausių politinių jėgų šalyje, vadinasi, ne veltui. Nuoširdžiai tikiu, kad mūsų partija, kuriai viešai atstovauja tokie gerbiami asmenys kaip Naglis Puteikis, Kristupas Krivickas, Albinas Stankus, Jolanta Krutkeviciene bei, žinoma, Alvidas Šimkus, o Jauniesiems centristams – Liutauras Barčkus, pasitiki ir pasitikės vis daugiau mylimos Lietuvos žmonių. 💚

Lietuvos centro partiją 🍀 mūsų valstybės piliečiai laiko beveik mažiausiai korumpuota partija iš visų Lietuvos Respublikos politinių jėgų – 0,3 procento.

See More
Trys ketvirtadaliai lietuvių mano, kad verslas daro įtaką politikų darbui. Korumpuočiausiomis partijomis šalies gyventojai laiko Darbo partiją ir Liberalų sąjūdį, rodo „Baltijos tyrimų“ apklausa.
delfi.lt