Photos
Videos
Brazilijos lietuvių sveikinimas!
40
Ministro sveikinimas Lietuvai
100
2
URM Tautiška giesmė
127
Posts
Užsienio reikalų ministerija updated their cover photo.
48 mins
No automatic alt text available.

Štai 16 The Telegraph priežasčių kodėl turistams verta aplankyti #Lietuvą 🇱🇹️! 🙂

"Kultūra, istorija, gamta, patogumas..."

Lietuvos Respublikos Ambasada Londone / Lithuanian Embassy in London

Our Telegraph Travel experts love Lithuania. It's got beautiful cities that are cheap as chips and is home to incredible landscapes like the sand dunes of Nida.
telegraph.co.uk
Reviews
4.3
99 Reviews
Tell people what you think
Arminas Mockevicius
· July 16, 2017
Very proffesional institution, I am very happy that we have such a strong foreign policy.
Mygliooz Miglė
· December 21, 2017
Jokios pagarbos Turkijos piliečiui, kuris tiesiog norėjo pasisvečiuoti Lietuvos šalyje. Jis turėjo patvirtintą kvietimą su gyvenama vieta, skrydžių bilietus pirmyn ir atgal, sveikatos draudimą kelione...i, mokėjo už vizą, pateikė nuotraukas, atsakė į visus klausimus pokalbio metu, trūkstant asmeninėje banko sąskaitoje lėšų jas papildė.... Viza nesuteikta. Kodėl? Atsakymas labai paprastas "turite teisę skųsti sprendimą Vilniaus apygardos administraciniame teisme per 14 dienų nuo atsakymo priėmimo". Jūs turbūt juokaujate? Šitiek laiko tvarkėme visus dokumentus, žmogus važinėjo į ambasadą po 1000 kilometrų, paskutinį kartą laukė už durų kaip šuo 40 minučių, kad apsauga paduotų voką su atsakymu "ne"... Jei kyla klausimų, kreipkitės į teismą. Gerai, kreipsimės, tačiau laikas tai iššvaistytas ir jis tikrai nebeatskris, o buvo planuojamos tiesiog paprastos atostogos mūsų svetingoje šalyje. Baisu.
Apie pagarbą Lietuvos piliečiui kaip kviečiančiam asmeniui taip pat neturiu gerų komentarų. Jūsų darbuotojas skambino man prieš kelias savaites penktadienį vakare, negalėjau atsiliepti, sulaukiau skambučio šeštadienį, tuo metu dirbau ir buvau šoke kokiu tonu jis su manimi kalbėjo ir abskritai, tai manau turėjo būti ne telefoninis pokalbis, tuo metu tikrai neturėjau laiko kalbėti, tačiau darbuotojas atsakė, kad vėliau jis neturės laiko. Kitą dieną skambinau bendru numeriu paklausti kas čia per incidentas, man buvo atsakyta, kad turėčiau kreiptis į policiją, nes tai negalėjo būti darbuotojas, todėl, kad nedirbate savaitgaliais. TIKRAI? O kodėl numeris toks keistai informacinis atrodo? +370 706 53 451. Tiek to. Skambučio metu su netikru darbuotoju sužinojau informaciją, kad mano draugo turko sąskaitoje nepakanka lėšų kelionei, nes jos dienpinigiai turėtų būti 40€. Paskambinau draugui, papasakojau, jis iškart paskambino ambasadai Turkijoje, jam buvo pasakyta, kad dienai reikia turėti 20€ savo išlaidom. Eilinis nesusipratimas, bet gerai, jis papildė trūkstamų lėšų sumą, nusiuntė visus duomenis į elektroninį paštą ir ramiai laukė, nes pagaliau viskas, viską sutvarkėme ir jokių klausimų nebeturėtų kilt. Šaunu, nes atsakymas dėl vizos neišdavimo buvo labai paprastas: trūksta lėšų, kas, kodėl, kaip? Atsakys teismas.
See More
Zilvinas Van
· November 29, 2017
Jei Lietuvos ambasada reikalauja pateikti ant popieriaus atspausdintą LR Civilinio Kodekso straipsnį, kuris nurodo, kad įmonė gali vykdyti veiklą neturėdama antspaudo, ir tik tada sutinka priimti tik ...vadovo parašu patvirtintus dokumentus, kiek žvaigždučių nusipelno tokia piliečių interesus užsienyje "atstovaujanti" tarnyba? Kodėl turėtume skirti bent vieną žvaigždutę ministerijai, kurios žinioje ambasada, savo darbo metu draudžianti į ją patekti savo šalies piliečiams? Jei filme The Saint nuo persekiotojų bėgtų lietuvis, mūsų ambasados apsauga jį, iš visko sprendžiant, pati pasitiktų šūviais. Žmonės, darykite kažką, kad turėdami reikalų su Lietuvos ambasadomis nepavydėtume bent jau trečiojo pasaulio šalių piliečiams ir nesigailėtume mokėdami mokesčius. See More
Kristina Matuleviciute
· January 24, 2018
Gal galetumet susitvarkyt informacija internetineje svetaineje, kad ji atitiktu reikalavimus, kuriuos isgirsti atvykes? Kalbu apie Airijos ambasada. Istrauka is jusu pateikiamos info internete: Jeigu ...vaikui nėra suėję 11 metų, prašome atvykstant į Lietuvos ambasadą Airijoje turėti tris
vaiko amžių atitinkančias nuotraukas
O kai atvaziuoji suzinai, kad iki 12 m reikia nuotraukos, bet kazkaip visgi nufotikna. Cia ka specialiai taip zmones erzinat? ir kodel tas pats aparatas, kuris fotkina visus Lietuvoje, nebegali Airijoje nufotkinti vaiku?
Ir kas per plesimas 50 e vaikui uz korteles padaryma ir dar markute savo reikia su voku atsivesti, nu pasityciojimas, gal markutem bent sumokam? taipogi mus informavo, kad jei butume gave jau nuolaida anksciau, tai butu kainave 100e. Siaip sita info irgi tada irasykit, kad zmones soko negautu atvyke, mums iki ambasados 2 val kelio, taigi tokius pinigus plesdami bent informuokit zmoniskai... ir taip bizni darotes is tautieciu , nereikia musu dar ir erzinti. Paziurejau i kainas Airiu ambasados Lietuvoje, per puse mazesnes. Ir siaip svetaine labai paini, ir naudojimosi patirtis prasta.
See More
Ol Eg
· February 9, 2018
Labai sudetinga padaryt pakvietima zmogui kad galetu atvaziuot is kitos salies. tu turi turet kompjuteri ir interneta. Web saitas nevisada veikia, pastovej ismeta klaida. Pagyvenusiam zmogui uzpyldyti... prasyma beveik neimanoma. Bandant prisiskambint telefonu, niekas nekelia. Skambinau apie 2 val. See More
Ignas Dar
· December 21, 2017
Už balsavimą prieš.
Arvydas Macijauskas
· December 23, 2017
Jeruzalė yra Izraelio sostinė.
Marija Petraitytė
· December 18, 2016
Labai labai geras ivertinimas. Galvojau, kad praradau pasa ir susiekiau su urm. Nuramino, pasake, kad padarys popieri(us), kad galeciau skrysti namo. Nors ir savaitgalis. �� Galu gale atradau pasa, be...t urm patys paskambino ir pasiteiravo ar viskas gerai, ar nebereikia dokumentu. Labai aciu uz operatyvuma! ��� See More
Grazina Tonkiene
May 13, 2014
Sveiki, pries pora savaiciu elektroniniu pastu nusiustas kreipimasis, taciau atsakymo vis dar nera. Tikimasi sulaukti atsakymo. Pagarbiai Grazina.
Posts
Užsienio reikalų ministerija is feeling positive.
13 hrs

Atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimas, ko gero, buvo pats didžiausias šio amžiaus įvykis lietuviams. Ne tik tiems, kurie gyvena gimtoje šalyje, bet ir įsikūrusiems svetur!

#atkurtaiLietuvai100 🇱🇹#GlobaliLietuva

Atkurtos Lietuvos valstybės šimtmečio minėjimas, ko gero, buvo pats didžiausias šio amžiaus įvykis lietuviams. Ne tik tiems, kurie gyvena gimtoje šalyje, bet ir įsikūrusiems...
15min.lt

Nudžiugino Vilniaus knygų mugės proga ministrą aplankiusi rašytoja Kristina Sabaliauskaite. Temos keitė viena kitą – rašytojos dalyvavimas Leipcigo bei būsimoje Londono knygų mugėse, intelektualų pokalbiai BOZAR Briuselyje, politikos aktualijos ES valstybėse.

„Džiugu, kad netrukus tapsite Londono knygų mugės „Dienos autore“. Būsite puiki ne tik Lietuvos literatūros, bet ir viso Baltijos regiono ambasadorė“, - susitikimo metu su rašytoja teigė ministras L. Linkevičius.

#Kultū...rinėDiplomatija 📖

See More
Image may contain: 2 people, people smiling, people sitting, table and indoor
Image may contain: 1 person, sitting and indoor
Image may contain: 2 people, people sitting, suit and indoor

„Kalbant apie šią sutartį, aš manau, kad buvo tikrai atsakyta į visus klausimus. Juo labiau, kad iš tikrųjų buvo septynetą metų rengiamas susitarimas, tai viena ambicingiausių Europos Sąjungos laisvos prekybos sutarčių, ji atvertų rinką 35 mln. Kanados gyventojų“, – teigia ministras L. Linkevičius.

#CETA 🇨🇦🇪🇺

Lietuva ES Embassy of Lithuania to Canada/ Lietuvos Respublikos ambasada Kanadoje

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kritikuoja, kad Seime stringa laisvos prekybos sutarties su Kanada svarstymas.
15min.lt

Įžymusis Astanos 🇰🇿 miesto simbolis - Bayterek bokštas - rūko apgaubtą žiemos vakarą nušviestas Lietuvos 🇱🇹️ vėliavos spalvomis.

#atkurtaiLietuvai100

Image may contain: outdoor
Embassy of the Republic of Kazakhstan to the Republic of Lithuania

A masterpiece from brilliant photographer Максим Рожин catching the iconic symbol of Astana – Bayterek, glowing in colors of Lithuanian national flag out of fo...ggy winter evening in Kazakh capital.

Built to embody a folktale about the mythical tree of life, the tower stands 105 meters tall and the observation deck altitude is located at 97 meters, symbolizing the year when the capital was transferred from Almaty to Astana (1997).

Locals say that a man who climbed to the top of Baiterek gets an amazing opportunity to soak up the spirit of the boundless Kazakh steppes.

Photo credit goes to Максим Рожин
Please take a look to see more beautiful pictures by following the link below
https://500px.com/maximrozhin

#KazakhstaninLithuania 🇰🇿🇱🇹

See More

Laisvės idealai, vienijantys Lietuvos🇱🇹️ ir Amerikos🇺🇸️ žmonės, turi dar vieną labai simbolinę jungtį- Laisvės varpą 🔔. Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje esantį Laisvės varpą, nukaldintą Filadelfijoje esančio Liberty Bell pavyzdžiu, Lietuvai padovanojo Amerikos lietuviai. Laisvės varpo idėja gimė 1919 m. JAV lietuvių visuomenės veikėjui Jonui Bagdžiūnui Borden. Laisvės varpas Kauną pasiekė 1922 m.

#atkurtaiLietuvai100 #LTinUS #USinLT #100Facts

JAV Lietuvių Bendruomenė / Lithuanian American Community, Inc. JAV Ambasada Vilniuje / U.S. Embassy Vilnius Vašingtono aikštė Vytauto Didžiojo karo muziejus Kauno savivaldybė

No automatic alt text available.
Lietuvos Respublikos ambasada JAV

Laisvės idealai, vienijantys Lietuvos ir Amerikos žmonės, turi dar vieną labai simbolinę jungtį- Laisvės varpą. Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje esantį Lai...svės varpą, nukaldintą Filadelfijoje esančio Liberty Bell pavyzdžiu, Lietuvai padovanojo Amerikos lietuviai. Laisvės varpo idėja gimė 1919 m. JAV lietuvių visuomenės veikėjui Jonui Bagdžiūnui Borden. Laisvės varpas Kauną pasiekė 1922 m.

#United by #Freedom: the Freedom Bell in Kaunas War Museum was casted in the #USA after the design of the #FreedomBell in #Philadelphia. As a gift by Lithuanian Americans the Bell reached Kaunas in 1922. The words inscribed on the Bell:

Oh, ring through the ages
For children of Lithuania
The one who does not protect the Freedom
Is not worth to live in it.

#LT100 #RestoredLithuania100 #LTinUS #USinLT #100Facts

Už nuotrauką ačiū Vytauto Didžiojo karo muziejus

See More

Ar žinojote, kad ukrainiečiai 🇺🇦️ Lietuvą įvardina kaip jiems draugiškiausią šalį? 🙂

#Lietuva 🤝 #Україна

No automatic alt text available.
Lietuvos ambasada Ukrainoje / Посольство Литви в Українi

Spėkite, kuri šalis yra draugiškiausia Ukrainai?
Nevyriausybinės organizacijos “Ukrainos PRISM” pravestos 106 ekspertų apklausos duomenis, tai – Lietuva!
____..._________________

Вгадайте, яка країна найбільш дружня до України?
За даними Ради зовнішньої політики «Українська призма», яка опитала 106 експертів, - це Литва!

Foreign Policy Council "Ukrainian Prism"
Užsienio reikalų ministerija
http://bit.ly/pollUA2017

See More

1919 m. Kaunui 🏣 netikėtai tapus Lietuvos Respublikos laikinąja sostine, miesto transformacija prilygo stebuklui. Kaunas radikaliai pakeitė savo tapatybę: per mažiau nei 20 metų gyventojai pastatė daugiau nei 12 000 naujų pastatų ir pavertė Kauną modernia, elegantiška, europietiška sostine!

Paroda Nacionalinėje dailės galerijoje veiks iki 2018 m. kovo 18 d.

Daugiau ➡️ https://goo.gl/qChtRd

... See More
FEB14
Wed 6:00 PM UTC+02Nacionalinė Dailės GalerijaVilnius, Lithuania
951 people interested

Vėliavų pakėlimo ceremonija skirta pažymėti Estijos Respublikos, kuri kaip ir savo valstybės atkūrimo šimtmetį švenčianti Lietuva, mini nepriklausomybės 100-ąsias metines.

The flag raising ceremony is dedicated to mark the 100th anniversary of the independence of Estonia, which, like Lithuania, is celebrating its Centenary.

Ceremonijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis, Estijos Respublikos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje J....E. Jana Vanaveski, Lietuvos kariuomenės LDK Gedimino štabo bataliono garbės sargybos kuopos kariai, Estijos bendruomenė Lietuvoje, Lietuvos visuomenė.

Kviečiame dalyvauti! 🇱🇹🇪🇪

#atkurtaiLietuvai100 #EV100

See More
FEB24
Sat 12:00 PM UTC+02Lukiškės SquareVilnius, Lithuania
226 people interested

Sveikinime su Tarptautine gimtosios kalbos diena, kuri pabrėžia visų pasaulio kalbų išskirtinumą ir svarbą. Puoselėkime savo gimtąją kalbą, kuri yra viena unikaliausių ir archajiškiausių iš visų gyvų indoeuropiečių kalbų. #IMLD2018

Image may contain: text

„Tai veiksmai, išnaudojant šalies ar regiono pažeidžiamumą, kuriais siekiama paveikti ar destabilizuoti priešininką, sutrukdyti sprendimų priėmimą ir taip pasiekti išsikeltus uždavinius“, - apie hibridinių grėsmių pavojų kalba ambasadorius ypatingiems pavedimams Eitvydas Bajarūnas.

Daugiau Lietuvos žinios straipsnyje "Per hibridinį karą suplakamas skirtumas tarp taikos ir karo (I dalis)" ➡️ https://goo.gl/CQy5sX

No automatic alt text available.

„Viską žino ir viską yra skaitęs“, – taip, anot diplomato Alberto Geručio, lietuviai užsienyje apibūdindavo signatarą Petrą Klimą. Diplomatą, nuo mažumės auginusį pilietines ir politines nuostatas. Teisininką, redagavusį galutinį Nepriklausomybės Akto tekstą. Kareivį, be dvejonių ir paklydimų tarnavusį valstybei. Rašytoją, preciziškai tapiusį gyvenimo pakeleivius. Skaitytoją, kuriam žodis atstojo ir įrankį siekiant tikslų, ir ramstį įveikiant iššūkius.

#LTdiplomatijai100 🇱🇹#atkurtaiLietuvai100

Valstybės šimtmečio proga portalas 15min savo skaitytojams dovanoja 20 multimedijų ciklą „Signatarai“.
15min.lt

Savaitgalį visus stebinęs „Klaipėdos šviesų festivalis“ apžvelgtas ir Italijos 🇮🇹️ televizijoje!

#KlaipėdaŠviečia2018 #KultūrinėDiplomatija #atkurtaiLietuvai100

Lietuvos Respublikos ambasada Italijoje / Lithuanian Embassy in Italy

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Jūros šventė
16,119 Views
16,119 Views
Jūros šventė to Klaipėdos šviesų festivalis

Štai taip! Ir klausiančių - "kur ta Klaipėda?" nuo šiol bent keliais tūkstančiais (kuklinamės) mažiau 😊 💚 KLAIPĖDOS ŠVIESŲ FESTIVALIS ir Italijos televizijoje, su visomis spalvomis, spindesiu ir pozityvumu
#Klaipeda #KlaipedaSviecia2018

Nuotaikingas ir muzikalus Brazilijos 🇧🇷️ lietuvių 🇱🇹️ sveikinimas Lietuvai kartu su Jurgiu Didžiuliu! 🎶🎤

Lietuvos generalinis konsulatas San Paule / Consulado Geral da Lituânia To Be LT Jurgis Did #BrazilijosLietuviai #GlobaliLietuva

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
895 Views