Posts

https://dl.dropboxusercontent.com/u/6309588/am200.pdf

Miłego czytania!

https://dl.dropboxusercontent.com/u/6309588/am200.pdf Have a nice reading! ;)
Translated
dl.dropboxusercontent.com

W sobotę odszedł od nas Mateusz Kasperski, znany również w AM jako LCD. Kolejny młody człowiek po tamtej stronie... W obliczu śmierci naprawdę trudno napisać coś mądrego, więc może proste słowa będą najlepsze: dzięki, że byłeś! Będziemy Cię pamiętać.

Photos
Posts

Cześć!
Jak napisałem wcześniej, AM zmienia charakter. Magazyn od zawsze był związany z pismem CD-Action i chcemy ten związek znów podkreślić. Dlatego od tego numeru ActionMag staje się wizytówką blogosfery Forum CD-Action.

Dwa miesiące temu zrezygnowałem z formuły niezależnego forum, które zostało zamknięte. To już nie wróci. Wkrótce AM znajdzie swój kącik na Forum CD-Action i stamtąd będzie go można pobierać.

...

A co zrobić, by w dalszym ciągu pisać do AM? Założyć bloga - właśnie na Forum CD-Action i tam się udzielać. Tyle wystarczy.

Szczegóły znajdziecie wewnątrz AM #171.

https://dl.dropboxusercontent.com/u/6309588/am171.pdf

See More

Czołem!
ActionMag od zawsze był miejscem wolnej wymiany myśli, forum, gdzie każdy mógł wyrazić własną opinię. Od zawsze też był w jakiś sposób związany z CD-Action. To czytelnicy tego magazynu tworzyli ActionMaga, zasilali swoimi tekstami, myślami. AM był miejscem czasem gwałtownej wymiany zdań, spotkań młodych, zarażonych pasją pisania ludzi.

Chciałbym by AM znów był takim miejscem.

...

Nie da się ukryć, że przez ostatnie lata wszyscy wyrośliśmy. Pozakładaliśmy rodziny, staliśmy się bardziej poważni. Dlatego chcę zmienić kierunek, którym podąża AM. Chcę znów oddać go młodym ludziom, którzy chcą pisać, którzy piszą, mają ten wewnętrzny ogień typowy dla nastolatków.

Niedługo strona internetowa magazynu przestanie działać, sam ActionMag przeniesie się w inne, bliższe czytelnikom CD-Action strony. Szczegóły wkrótce, a tymczasem chciałbym z całego serca podziękować wszystkim, którzy pomagali przy tworzeniu Forum ActionMaga, tym, którzy poświęcali swój czas i nakłady pracy. Jesteście wielcy.

To oczywiście nie jest pożegnanie: po zamknięciu strony, adres będzie tymczasowo kierował na profil AM na Facebooku, docelowo jednak spotkamy się w innym miejscu, gdzie każdy, kto do tej pory udzielał się w AM, będzie mógł to robić dalej. Do zobaczenia na nowych śmieciach!

See More

Witryna AM padła, mamy chwilowe problemy ze złośliwymi internetowymi żyjątkami, co sobie brykają i psują. Sytuacja powinna wrócić do normy jeszcze dziś. Przepraszamy za kłopoty i prosimy o cierpliwość .

O takie teksty zawsze w Action Magu chodziło. Kolejna odsłona Retro AM.

Filmik z Wielkopolskiego Zjazdu AM. Zobaczcie, jak bawiliśmy się w najlepszych latach nad Wartą. Polecamy.

Plik Wielkopolski Zjazd AM.AVI na koncie użytkownika Krabmyt • folder ActionMagowe oficjalne filmiki ze zjazdów • Data dodania: 17 maj 2013
chomikuj.pl

http://actionmag.pl/index.php…

Otton napisał o Bioshock Infinite. Graliście? Co myślicie o grze?

http://actionmag.pl/index.php?i=content&sid=8f6f6aab8eda1f5f40e908d51ef09671&mode=articles&t=1676 Otto wrote about bioshock infinite. Did you play? What do you think of the game?
Translated

Jeszcze kiedyś była gra komputerowa dziejąca się w świecie Action Maga. A konkretnie - w fantastycznym świecie zamieszkiwanym przez AMagowe stwory, nad którym zawisło śmiertelne niebezpieczeństwo. W rozgrywce trzeba było użyć minimum wiedzy o AM, a przede wszystkim wysilić wyobraźnię. Jako że jest to gra tekstowa, grafikę i dźwięk trzeba sobie wyobrazić. Ale cóż, Action Mag ma tyle lat, że jak był młody, to w tekstówki grywali nie tylko ich psychofani. Na wyobraźnię działał r...ównież fakt, że niektórzy AeMowi writerzy są tej gry bohaterami, co prowadziło do sytuacji typu: "W grze spotkałem sam siebie i sam dla siebie się zabiłem, żeby się uratować". Gra jest do ściągnięcia spod linka:

http://actionmag.pl/actiontown/ActionTown.EXE

Zapraszam do sprawdzenia, czy jeszcze działa, a jeśli tak, to na jakim systemie operacyjnym. Być może będzie okazja do przypomnienia sobie (albo poznania) DOSa!

See More
Actionmag added a new photo to the album: AMofioły.
May 3, 2013

Kiedyś mieliśmy własnych dresiarzy, ale już wyrośli. A nowych jakoś nie widać. To chyba dobrze.

Image may contain: one or more people and people standing

BLOGI, Z KTÓRYMI AM MIAŁ WSPÓLNEGO DZIADKA #2:

Niekoniecznie blog, tylko grupa na last.fm. Dziś służy już tylko jako pomnik ku chwale dawnej aktywności AMagowców. Aktywności nie tyle w słuchaniu muzyki, ile w jej tworzeniu. Niejeden poważny dzisiaj dziennikarz miał niegdyś taki życiowy side-project jako muzyk alternatywny

http://www.lastfm.pl/group/Action+Mag

This is a group of people who are the readers or writers of Action Mag, an internet magazine. Among them, there are also those who are the members of the AM message board.
lastfm.pl

BLOGI, Z KTÓRYMI AMAG MIAŁ WSPÓLNEGO DZIADKA #1:

Pewien artykuł, co się ukazał i w Action Magu (numer sto) i na autorskim blogu.

Posts about boticelli written by Michał Krotoszyński
krotoszynski.wordpress.com

http://actionmag.pl/index.php…

Recenzja Bioshock Infinite pióra Ottona. Graliście, podobało się?

http://actionmag.pl/index.php?i=content&sid=939c959e07e2b4154c56e3273a665147&mode=articles&t=1676 A review of Bioshock's infinite feathers. Did you guys play?
Translated

Amagowcy, gra tu ktoś w World of Tanks?