Photos
Posts

Galutiniai šio sezono rezultatai Dar kartą dėkojame visoms dalyvavusioms komandoms!

No automatic alt text available.
Auksinis protas is with Smiltė Karvelytė and 4 others.

Komandų galutinė rikiuotė jau yra. Tai reiškia, kad galime skelbti komandas, patekusias į VIII sezono gyvo „Auksinio proto“ žaidimo finalą.

Atmetus du blogiaus...ius rezultatus, į finalą pagal įskaitos TOP15-ukus patenka:

DIDIEJI MIESTAI

HIPERBOLINIS PARABOLOIDAS - Vilnius;
SPEEDWAY - Kaunas;
GJ - Šiauliai;
BRANDAUS JAUNIMO KLUBAS - Vilnius;
IŠ KIŠENĖS - Šiauliai;
MĄSTUKAI - Panevėžys;
1/X - Vilnius;
1361 - Kaunas;
TESLA ANT DINOZAURO - Kaunas;
PENUMBRA - Vilnius;
BUBULAE - Vilnius;
PADŪMOKIM - Kaunas;
SILKĖ PATALUOSE - Kaunas;
UNITED - Vilnius;
NETYČIA - Vilnius.

MAŽIEJI MIESTAI

PROTUBERANTAI - Mažeikiai;
JAUNIMAS ANT SOFOS - Alytus;
VAKARĖ-PO SUSITIKIMO - Alytus;
MUŠTAUC - Ukmergė;
RAKŪNAI - Palanga;
KĄ AŠ ŽINAU - Marijampolė;
ŽINIŲ BAGAŽAS - Kupiškis;
ATRAKCIJA - Lukšiai;
VISKAS DĖL KRISTINOS - Elektrėnai;
TADAM SU TRIM M - Palanga;
PAGIRYS - Biržai;
NIKĖ - Anykščiai;
VARSA - Žasliai;
PABANDOM IŠ NAUJO - Jurbarkas;
RERUM NOVARUM - Rastinėnai.

Šią informaciją galite rasti ir adresu:
https://www.auksinisprotas.lt/gyvu-zaidimu-rezultatai/

Taip pat žadėjome, jog bus ir vardinių kvietimų - miestų, kurių nei viena komanda nepateko į TOP15, nugalėtojos. Vardiniai kvietimai keliauja šioms komandoms:

ŽAVUS IR DRĄSŪS - Klaipėda;
SAVIVALDOS GALIA - Pravieniškės;
ANTRADIENIS - Molėtai;
KLECKAA - Kretinga;
TOLI GRAŽU - Birštonas;
RUMPELŠTILCHEN - Ignalina.

Sveikiname patekusius į finalą! Su visų komandų atstovais bus susisiekta asmeniškai

Primename, jog finalas - jau šį šeštadienį, Park Inn by Radisson Kaunas viešbutyje. Žaidimo pradžia - 17 valanda. 🤗

See More

Lapkričio 3-13 d. "The Future We Want" projekte Madeiroje susitiko dalyviai iš 11 šalių: Portugalijos (koordinatoriai), Italijos, Kipro, Čekijos, Rumunijos, Vengrijos, Turkijos, Graikijos, Lenkijos, Estijos ir "Dimeros" nariai iš Lietuvos. #globalcitizen

Comunidades Mundo Sociedade Problemáticas globais debatidas na Madeira 13 Novembro, 2017 Tânia Cova 0 Comentários Casa do Povo de Câmara de Lobos, Programa Erasmus+ Shares A Casa do Povo de Câmara de Lobos, no âmbito do programa Erasmus+, está a promover uma formação intitulada “O futuro que nós qu...
tribunadamadeira.pt
Posts
Marijampoles Jaunimo klubas "Dimera" added 10 new photosfeeling super with Andrius Kukis and 11 others.

Visos Marijampolės "Auksinio proto" komandos.

"Ką aš žinau" laimėjo ir antrajame AP žaidime. Sveikinimai!

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing

Konkurencija Marijampolėje išaugo dėl padidėjusio komandų skaičiaus, lyginant su ankstesniu "Auksinio proto" sezonu, tačiau "Ką aš žinau" demonstruoja, kad per vasarą neprarado formos

Image may contain: 4 people, people smiling
Image may contain: text
Auksinis protas

Sveiki visi!

Pagaliau atėjo ta diena, kai pradedame aštuntąjį „Auksinio proto“ gyvo žaidimo sezoną. Sveikiname visus, kurie laukė, kurie rašė mums laiškus, kuri...e nekantravo, kurie grįžo ir taip pat tuos, kurie prisijungė tik dabar.

Šiame sezone mes sužaisime dvylika žaidimų, pradedant šiandiena ir baigiant gruodžio 5 diena. Finalo data jau taip pat yra numatyta - tai yra š.m. gruodžio 9 diena, o finalas vyks Kaune. Taip, taip, žinome, kad nebus lengva susisukti tą gruodžio savaitę, tačiau tai yra Kalėdinis laikas ir lengva nebus niekam Iš dvylikos žaidimų, skačiuosime dešimt geriausių jūsų pasirodymų, kurie ir lems jūsų kvalifikaciją į finalus.

Taškų skaičiavimo sistema nesikeičia: žaidimuose visų turų, išskyrus blicą ir bonusus, klausimų vertė - 2 taškai. Bonusų sistema lieka galioti taip pat ir joje niekas nesikeičia, todėl visa rizika yra kiekvienos komandos atsakomybės klausimas. Įskaitos taškai yra jūsų komandos žaidimuose faktiniai surinkti taškai, kurie bus sumuojami sezono eigoje rikiuojant visus į bendrą eilę.

Kvietimai į TV žaidimą lieka taip pat - po penkis kvietimus per savaitę išdalinsime geriausiai tam tikrą turą sužaidusioms komandoms, kurios galės deleguoti savo atstovą į TV. Sako, kad šiemet ten visai neblogas prizas... 🌍

Šį sezoną pradedame su 39 Lietuvos miestais ir miesteliais. Registraciją į žaidimą bei visų žaidžiančių miestų sąrašą galite rasti apsilankę štai čia:
https://www.auksinisprotas.lt/protmusio-registracija-auksi…/
Taip pat primename, jog registruotis į žaidimą galima viso sezono metu (šiandien, žinoma, taip pat).

Praėjusį sezoną žadėtas pakitimas įvyko - Šiauliai ir Panevėžys dabar priskiriami DM (didžiųjų miestų) įskaitai. Kaip ir anksčiau, taip ir dabar į finalą pateks po 15 geriausių komandų iš DM (kaip jau minėta - didžiųjų miestų) ir MM (mažųjų miestų) įskaitų. DM įskaitoje yra penki miestai ir jei nutinka taip, kad kuri nors vieno DM komanda nepatenka į TOP15, organizatoriai pasilieka teisę pakviesti bent po vieną DM komandą į finalą. MM įskaitoje taip pat geriausiųjų penkioliktukas pateks į sezono finalą. Vardinius bilietus dalinsime taip pat, tačiau iki jų dar tikrai daug laiko

Tačiau finalas lieka finalu, į kurį patenka labai nedidelė dalis visų žaidžiančių komandų. Mūsų tikslas - padaryti tokį žaidimą, kad jame būtų vietos ne tik tiems, kurie galvoja apie finalus, bet ir tiems, kurie antradienio vakarus leidžia atsipalaidavę, o įskaitos jiems nėra įdomios Tačiau nepamirškite, kad jūsų tikslas atėjus į žaidimą nėra atsakyti į visus jame pateiktus klausimus. Tikslas yra gerai praleisti antradienio vakarą, sau malonioje kompanijoje, atsakinėjant į klausimus ir nepamirštant, kad visados sveika sužinoti kažką naujo.

Azartiško, įdomaus ir turiningo sezono visiems!

Su geriausiais linkėjimais,
„Auksinio proto“ kolektyvas 👋

See More

Tęsiame "Auksinių protų" žaidimus Marijampolėje. Laukiame sugrįžtančių ir naujai besiregistruojančių komandų!

No automatic alt text available.

Susitikimas - aptarimas po įvykusio jaunimo mainų projekto "Open Up To Volunteering".

Image may contain: 6 people, people smiling, people sitting
Image may contain: text

Lietuviškas vakaras jaunimo mainuose "Atsiverk savanorystei" (Open Up to Volunteering")

Image may contain: 6 people, people smiling, indoor
Europejska Fundacja Edukacyjno-Sportowa is feeling fantastic with Zosia Zoh Michalska and 2 others.

Lithuanian night just ended...

Partnerių iš Lenkijos apklausos apie savanorystę rezultatai

Europejska Fundacja Edukacyjno-Sportowa added 6 new photos from June 24, 2017 at 10:50pm.

W ramach projektu „Open Up to Volunteering!“ organizowanego wspólnie z organizacją "Dimera" w ramach Polsko-Litewskiego Funduszu Wymiany Młodzieży, Europejska F...undacja Edukacyjno-Sportowa przeprowadziła uliczną i internetową ankietę na temat sytuacji wolontariatu w Warszawie i ogólnie w Polsce.
Poniżej wyniki i nasza analiza sytuacji wolontariatu w Polsce

During implementation of the "Open Up to Volunteering!" project organized with the Lithuanian organization "Dimera" within the framework of the Polish-Lithuanian Youth Exchange Fund, the European Foundation for Education and Sports conducted a street and online survey on the situation of volunteering in Warsaw and in Poland in general.
Here is our analisys of volunteering situation in Poland.

See More

Apklausos apie jaunimo įsitraukimą į savanorišką veiklą rezultatai. Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo finansuojamas projektas "Atsiverk savanorytei" (Open Up to Volunteering").

Pirmasis susitikimas besiruošiant dalyvavimui Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo finansuojamame projekte "Open Up to Volunteering".

Image may contain: 7 people, people smiling, people sitting, table and outdoor

Prašome skirti leletą minučių Jūsų brangaus laiko, atsakant į trumpą anketą apie savanorystę https://docs.google.com/…/1FAIpQLSchD9vpDSsY77WUo…/viewform…

Vykdant Lietuvos ir Lenkijos jaunimo mainų fondo projektą "Open up to Volunteering!", kurio tikslas - skleisti savanorystės idėjas jauniems žmonėms, projekto rengėjai Marijampolės Jaunimo Klubo "Dimera" (Lietuva) ir Europos Švietimo ir Sporto Fondas (Lenkija) siekia išsiaiškinti jaunų žmonių požiūrį...
docs.google.com
Marijampoles Jaunimo klubas "Dimera" added 6 new photos to the album: "Auksinis protas" Marijampolėje — with Tomas Košiūba and 6 others.

Paprastai įkeliame nuotraukas tik nugalėtojų. Šį kartą norime supažindinti su visomis Marijampolės komandomis

Rytojaus "Auksinio proto" žaidimo nugalėtojai gaus kvietimus į Spindulio kino teatras pažiūrėti lietuviško filmo "Emilija iš Laisvės alėjos". Dėkojame rėmėjams!
https://www.facebook.com/126901997336306/photos/pb.126901997336306.-2207520000.1486386513./1619329521426872/?type=3&theater

Image may contain: one or more people and text
Spindulio kino teatras updated their cover photo.

EMILIJA IŠ LAISVĖS ALĖJOS

02.16 19.30

Marijampoles Jaunimo klubas "Dimera" was looking for intelligent life.

Laukiame rytoj visų "Auksinio proto" komandų "Kambaryje"! Šio turo nugalėtojams atiteks kvietimas pažaisti boulingą pramogų centre LŪNA.