Photos
Videos
Nacházíte se právě na Hip Hop Kempu a divíte se, že jste potkali Snoop Dogga? Nenechte se mýlit podobou, jedná se o Důšu z Memento Mori. Dneska se utká na pódiu ve FREESTYLE BATTLU, tak doražte podpořit našeho Pana muzikanta!;-)
10
1
Video ze včerejšího FluffFestu! Super akce, rádi zopakujeme. kdo nebyl přišel o hodně:))
23
1
Skoro celý víkend jsme strávili ve studiu ABrecords a příští víkend tam míříme znovu. Album PREKRASNÝ NOVÝ SVĚT už v listopadu! Další info už dnes večer! #mementomorihb #prekrasnynovysvet #havlickuvbrod #hardcore #hiphop #studio #zahy #rap #2015 #album #novemberweekend
7
Posts

Dnes jsme s Show Your Help v Havlíčkově Brodě předali Viktorce krásnou částku 44.415 Kč! Viktorka se snaží porazit nemoc SMA, jejíž léčba a vše s ní spojené je velmi nákladné. Teď jen díky vám všem bude její situace o trochu snažší, alespoň po finanční stránce. Přejeme Viktorce i její mamince Tereze, ať se jim v boji s nemocí daří a doufáme, že je brzy zase potkáme na některém, z našich koncertů.

Image may contain: 8 people, people smiling, people standing and indoor
Show Your Help is with Tereza Fironova and 6 others.

PŘEDÁNO!!!
Dnes jsme v Havlíčkově Brodě předali Viktorce krásnou částku 44.415 Kč! Viktorka se snaží porazit nemoc SMA, jejíž léčba a vše s ní spojené je velmi ...nákladné. Teď jen díky vám všem bude její situace o trochu snažší, alespoň po finanční stránce. Přejeme Viktorce i její mamince Tereze, ať se jim v boji s nemocí daří a doufáme, že je brzy zase potkáme na některém, z našich koncertů.
TÍM TO VŠE NEKONČÍ
Viktorce můžete pomáhat i dál. Bližší informace najdete na www.nadejeproviktorku.cz
Show Your Help!

See More
Memento Mori is with DYZE and Ervín Hausvater.

Za chvíli nastoupíme na stage v děčínským Biograffs clubu. Enyho pohled napovídá, že to bude krutá show. #hiphop #music #concert

Image may contain: 2 people
Posts