Photos
Reviews
2.6
14 Reviews
Tell people what you think
Vladimír Papánek
· February 11, 2018
Pán minister má málo peňazí na rozhadzovanie pre svojich SD ( Sme Darebáci možno nie všetci) preto chce zdaniť ľuďom ešte aj to čo im dáva nejakú istotu teda POISTENIE. To budú nemalé peniaze. Daň zo... sumy,ktorú platíte,daň z výnosu poistenia a samozrejme pri ukončení poistenia pri jeho výplate. Čo je pre Vás pán minister a vašich kumpánov 1000 euro nič mesačne,tak pre bežných ľudí nedosiahnuteľná suma a znamená to ,že si týchto ľudí nevážite a ešte sa z toho smejete Vašim typickým úsmevom alebo úškľabkom. See More
Vladimír Vlady Katuščák
· January 24, 2018
Vsade len beriete ale sebe pridavate ved si to za vasu "tazku" pracu od stola zasluzite, v bratislave mate na financovanie obchvatu samotneho obchvatu ale na vychod ani euro naviac, na vychode staci p...resovu cesta len v polivicnom profile aby zvysne miliony mohli ist .....ved vsetci vieme kam.....sa zamyslite, ste tu pre obcanov ale vy si robite z vasej funkcie len osobny biznis a na ludi kaslete See More
Zuzana Cabalová Begáňová
· July 21, 2017
Dobrý deň pani ministri prečo id okrádať deti brat rodičom prídavky a bonusy na dieta. Idete efekt na deťoch. Môžete sa hanbiť. Keď deťom idete brat 20 eur a sami sebe pridávať 1000 eur. To je veľká h...anba ďakujem See More
Maja Dunaiova Kvakavka
January 19, 2013
ZDIELAJTE PROSIM ZNOVA A ZNOVA
Prijemny vecer zelam. Mam dobre spravy a to v tom zneni, ze vsetky nadory sa zmensili b aniektore metastazy sa uplne stratili po nasadeni lieku Zelboraf. Hrozna sprava v...sak je, ze dnes Vseobecna zdravotna poistovna napriek odporucaniu a schvaleniu Ministerstvom zdravotnictva, napriek odsuhlaseniu najvyssimi kompetentnymi odbornikmi a ich navrhu na liecbu Zelborafom, napriek preukazatelnym vysledkom po vysetreni PT Ct zamietla ziadost o tento liek, bez uvedenia dovodu. Dosial sme ho mali darom.lebo poistovna dala prislub.Akym pravom niekto, kto sedi za pisacim stolom a v zivote nevidel Robka, napriek preukazatelnym ucinkom lieku sa rozhodol neschvalit tuto liecbu? Lieky nam pomalicky koncia, co bude dalej? Ked ich prestane brat stane sa rezistentny voci Zelborafu a iny liek neexistuje. Pomozte mi prosim ved nemozeme nechat dieta zomriet, len pre to, ze niekto neschvalil ziadost. Poistovna nema byt zarobkova cinnost, poistovna ma chranit zaujem pacienta, kto im dal pravo ho odsudit na SMRT?????????????????????????????????Prosim ako len mama vie prosit o pomoc pre moje dieta ! Maria Dunaiova Nove Zamky See More
Michal Jaroš
· July 21, 2017
Chcete usetrit na rodinach a sami si idete pridavat v NRSR? Nehanbite sa ani trosku ... Vasu zamestnanost to nezvysi kedze vsade robia srbi a nie slovaci ... Nad tym sa zamyslite aj s p. Richterom pre...co je to tak ... Preco mlady utekaju zo SR ... Aj pre peniaze ale aj vdaka debilom ako ste vy a tí Vasi "experti" ...

Znizte tym co nepracuju vobec a maju 11 deti a vy dobre viete o kom je rec ... Ale tych VY povazujete za "socialne slabsie rodiny" ... Hajite zaujmy nie slovakov ale zaujmy toho co chcete vy ...

HANBA SLOVENSKU A HLAVNEJ JEJ POLITIKOM ... SOM SKLAMANY Z TOHO ZE ZIJEM V CASE TAKYCHTO ZLODEJOV A DARMOZRACOV ... JE MI Z VAS NA GRC ...
See More
Posts

Pozrite si doorstep ministra financií Petra Kažimíra pred zasadnutím Euroskupiny v Bruseli: https://tvnewsroom.consilium.europa.eu/…/arrival-and-doorst…

Arrival and doorstep by Peter KAŽIMÍR, Deputy Prime Minister and Minister for Finance of Slovakia, at the Eurogroup meeting, taking place on 12 March 2018 in Brussels.
tvnewsroom.consilium.europa.eu

Minister financií Peter Kažimír, podpredseda vlády Petrom Pellegrini a ďalší kolegovia sa dnes stretli s členmi delegácie Európskeho parlamentu, ktorá je v týchto dňoch na Slovensku. Hovorili spoločne o aktuálnej politickej situácii na Slovensku.

Image may contain: 6 people, people standing and indoor
Image may contain: 4 people, people sitting, table and indoor
Posts

Súdny dvor EÚ dnes rozhodol v prospech Slovenska v dlhoročnom spore s holandskou spoločnosťou Achmea B.V., ktorá je akcionárom Zdravotnej poisťovne UNION, a.s. Po tomto verdikte by malo dôjsť k zrušeniu arbitrážneho rozhodnutia v konaní pred nemeckým Najvyšším súdom. Slovenská republika by tak mala byť úplne oslobodená, čo by znamenalo že spoločnosti Achmea nemusí zaplatiť viac ako 22 mil. EUR. Ide o bezprecedentné rozhodnutie s dopadom na všetky bilaterálne zmluvy o ochrane investícií medzi členskými štátmi EÚ.
Viac:

Oficiálne stránky Ministertstva financií SR
mfsr.sk

Minister financií Peter Kažimír sa dnes v Berlíne stretol so svojím nemeckým partnerom, ministrom financií Petrom Altmaierom. Na spoločnom stretnutí diskutovali o aktuálnych témach a to najmä o situácii v eurozóne a o ďalšej integrácii v oblasti hospodárskej a menovej únie. Počas rokovania komunikovali aj ohľadom ďalších možných investíciách.

Image may contain: 1 person, smiling, standing

Prečítajte si v prílohe Lidových novin INDEX, rozhovor s ministrom financií Petrom Kažimírom.

Slovenský ministr financí Peter Kažimír rozhodně nemá respekt z velkých internetových korporací. Na Slovensku plánuje zdanit společnosti, jako jsou Google či Facebook. „Pokud vím, tyto platformy získávají z reklamních příjmů na Slovensku okolo 80 milionů eur, aniž by tady nec...
byznys.lidovky.cz

Minister financií Peter Kažimír vystúpil na ministerskej konferencii OECD k financovaniu a rozvoju malých a stredných podnikov, ktorá sa konala v Mexico City.

Image may contain: one or more people and people standing
Image may contain: one or more people
Image may contain: text

Minister financií Peter Kažimír pokračoval v pracovnej ceste v Kubánskej republike rokovaním v centrálnej banke a následne stretnutím s kubánskym ministrom zahraničného obchodu a investícii Rodrigom Malmiercom.

Image may contain: 6 people, people sitting and indoor
Image may contain: 5 people, people sitting, people eating, table and indoor

Minister financií SR Peter Kažimír podpísal počas oficiálnej návštevy Kubánskej republiky so svojou rezortnou partnerkou Linou Olindou Perdraza Rodriguez Akčný plán 2018. Ide o dokument, ktorý deklaruje záujem kubánskej strany o slovenskú expertízu a špecifikuje tematický rámec spolupráce medzi ministerstvami. Tento rok bude transfer skúseností expertov MF pokračovať v oblastiach fiškálnej a daňovej politiky.

Image may contain: 8 people, people sitting and suit
Image may contain: 5 people, people smiling, people standing
Image may contain: 4 people, people sitting, table and indoor

Minister financií Peter Kažimír sa dnes v Paríži stretol s generálnym tajomníkom OECD Angelom Gurriom pri príležitosti oslavy 25. výročia samostatnosti Slovenskej republiky.

Image may contain: 1 person, standing
Image may contain: 2 people, people smiling, people standing and suit
Image may contain: 1 person, standing

Ministerstvo financií si posvieti na FinTech inovácie. Detailne sa tejto problematike bude venovať Centrum pre finančné inovácie a to najmä v oblasti fintechov a s tým spojená identifikácia možných bariér pre ich vznik a pôsobenie na Slovensku.
Viac: http://www.mfsr.sk/Default.aspx?CatID=38&id=969

Oficiálne stránky Ministertstva financií SR
mfsr.sk

Ministerstvo financií SR predložilo audítorom na kontrolu konsolidovanú účtovnú závierku za rok 2016. Audítori ju ohodnotili na výbornú. V predložených dokumentoch nezistili žiadne nedostatky ani chyby a MF SR tak získalo tzv. „čistý výrok“, čo znamená, že obstálo na jednotku.
Čítajte viac:

Oficiálne stránky Ministertstva financií SR
finance.gov.sk

Minister financií Peter Kažimír sa v utorok popoludní stretol s maďarským ministrom zahraničných vecí a obchodu Pétrom Szijjártó. Počas rokovania hovorili o možnostiach rozšírenia vzájomnej cezhraničnej spolupráce.

Image may contain: 1 person, standing and suit
Image may contain: 8 people, people smiling, people sitting and indoor
Image may contain: 7 people, people smiling, people sitting, table and indoor

Riaditeľ odboru bankovníctva MF SR Martin Peter počas panelovej diskusie v rámci Trend konferencie Dokončovanie eurozóny a bankovej únie.

Image may contain: 4 people, people sitting and indoor
Image may contain: 2 people, people sitting

Slovensko čakajú dobré časy. Naša ekonomika zrýchli v tomto roku a porastie 4,2 % tempom, najmä vďaka rastúcej spotrebe domácností, exportu, ale aj súkromných investícií. V tomto roku by malo vzniknúť 40 tisíc nových pracovných miest. Miera nezamestnanosti tak bude ďalej postupne klesať na historické minimá. V roku 2019 ekonomika ešte mierne zrýchli vďaka nábehu novej produkcie v automobilovom sektore.

Image may contain: 4 people, indoor

Predsedovia koaličných strán spolu s ministrom financií Petrom Kažimírom informujú na tlačovej konferencii o dohode vyčleniť 10 mil. eur v prvom polroku 2018 na rekonštrukciu vysokoškolských internátov.

Image may contain: 4 people, people standing, suit and indoor
Image may contain: 4 people, people standing and suit

Nový zákon o hazardných hrách predstavíme už onedlho, píše štátny tajomník ministerstva financií Radko Kuruc.

https://komentare.hnonline.sk/…/1681379-hazard-v-novom-oble…

Predošlá novela zákona o hazardných hrách zásadne pritvrdila podmienky pre fungovanie sektora hazardu.
komentare.hnonline.sk