Photos
Videos
Posts

Motocykliści wszelkich klas. Szkolcie się!
Zapraszamy na szkolenie prowadzone przez naszych najlepszych zawodników. Najbliższy termin to niedziela 04.06 Rejestracja na stronie https://kursant.wroclaw.pl/offer/read/99

Bikers of all classes. Get out! We invite you to training conducted by our best players. Next deadline is Sunday 04.06 registration at https://kursant.wroclaw.pl/offer/read/99
Translated
Image may contain: one or more people

Zeszloroczny cykl szkoleń techniki jazdy teraz we współpracy #czteryslidery i @szkolakursant;) Jeśli chcecie zobaczyć sie z nami zapraszamy na targi;)

Image may contain: motorcycle
czteryslidery.pl

17-18 marca Wrocław Motorcycle Show musisz być

My będziemy I mamy dla Was do 150 zł do zgarnięcia

Znajdziesz nas wszędzie. Będziemy rozmawiać z Wami o szkol...eniach, które organizujemy wraz ze Szkoła Jazdy Kursant.

Pokażemy Wam nasze nagrania z wyczynów na moto i opowiemy o tym, co dały nam wszystkie treningi na przestrzeni czasu.
Dla osób, które zarazimy chęcią poprawiania swoich umiejętności władania motocyklem mamy prezent:

🎁Jeśli na targach zapiszesz się przy naszym stoisku na kurs i faktycznie później weźmiesz w nim udział dostaniesz od nas bon na 100zł

A jeśli dodatkowo udostępnisz nasz post i jednocześnie podzielisz się z nami w komentarzu swoją opinią, co sprawiało lub sprawia Ci największą trudność w jeździe na motocyklu, podbijamy kwotę do 150zł

Bon będziesz mógł wykorzystać w naszym sklepie stacjonarnym, na co tylko będziesz miał ochotę 😍
#szkolenia #motocykle #4slidery #czteryslidery #techniki #jazdy #motocyklem #targi #motocyklowe

See More
Posts

Piszo o dżimkanie!

Piszo O ' Dżimkanie!
Translated
Image may contain: 1 person, motorcycle and outdoor
Image may contain: 1 person, motorcycle and outdoor
czteryslidery.pl added 2 new photos — with Karola Tomczyk.

Moto-gymkhana🏍🏍🏍

Dlaczego zaczęłam? Powód pierwszy - Zmusił mnie Tomasz. W sumie Maja Szewska i Paweł Zachariasz też. Okazuje się, że BARDZO DOBRZE👍

Jedna, drug...a, trzecia wywrotka daje coś do zrozumienia. Nawet jeśli nie jest to twoja wina (bo on mi wyjechał) wciąż trzeba się zastanowić, czy dało się tego uniknąć. W większości przypadków mówmy, "TAK dało się". Trzeba tylko wiedzieć jak.

A ja nie wiedziałam😪 Podwójne światła przy Renomie moją zmorą. Do dzisiaj w domu jest mi to wypominane. Zagapienie, stres, niewiedza, zablokowanie koła i padłam. Jak długa, na tory tramwajowe! A można było zrobić to dobrze.

Dlaczego zaczęłam podnosić swoje umiejętności na treningach dopiero po prawie dwóch sezonach jazdy? Bo byłam pewna swego, w końcu zdałam prawko i ujeżdżam ten swój fioletowy motur. Cały świat mój! Nie do końca👎

Pierwszy trening Ósemeczka. Wjechałam i złapałam się za głowę. Nie tylko ja. Okazało się, że nie jest tak kolorowo. Ale wiecie co? Nikt się nie śmiał, nikt nie oceniał. Przyszli popatrzyli, pomogli, pogadali i nauczyli.

Potem ustawiony tor, oo tu już było lepiej. Z treningu na trening, ze szkolenia na szkolenie coraz lepiej. Z dnia na dzień te dwa kółka pod moim tyłkiem stawały się coraz większą częścią mnie. Byłam pewna tego, że to ja panuję nad maszyną, a nie ona nade mną. Czyli o to chodziło.

Przyznasz, że i Ty nie do końca jesteś pewny tego co robić w kryzysowych sytuacjach?

Już niedługo więcej informacji o szkoleniach. Podobnie jak w zeszłym roku, razem ze Szkoła Jazdy Kursant i MotoGymkhana.pl będziemy wam pokazywać o co w tym wszystkim chodzi 😍

PS. Jeśli chcecie zobaczyć w jak pięknym stylu Julia zalicza glebę to zapraszamy do galerii;D

See More

Otwiera się nowe miejsce:)

Image may contain: text
czteryslidery.pl

Taaa daaam! Będziemy sklepem motocyklowym😎 Ci którzy podejrzewali, że coś się święci mogą być z siebie dumni😈

Ale jak to? Czy to znaczy, że to całe gadanie o mo...torach, technice i reszta to tak dla zmyłki? No NIEEE! Wciąż będziemy pisać. Chcemy dzielić się naszym motocyklowym doświadczeniem i wiedzą. Tylko że...nasze wnioski o wydłużenie doby do 36h są regularnie odrzucane.😞

Tak więc kilka suchych faktów na dziś:
0⃣ 140m² powierzchni
1⃣ asortyment - ten dobrze sprawdzony, jak i nowości 👌
2⃣ lokalizacja - w okolicy Mostów Jagiellońskich🌍🗺
3⃣ wygodny dojazd i duży parking pod drzwiami 🐫
4⃣ kącik wypoczynkowy dla strudzonych wyborami 🛌
5⃣ nieskończoność kawy i ciasta 🍰
6⃣ kilka niespodzianek🎁
7⃣ a w tym wszystkim pomocna Julia 🌞

Startujemy 1. marca. 💪💪💪
Śledźcie postępy, udostępniajcie, lubcie. Niechaj Świat wie!:)

A teraz "CSI: Zagadki Fejsbuka": Pod jakim adresem będziemy się mieścić?:)
Podpowiedź w poście z sieradzkim moturem:)

See More
Image may contain: motorcycle and outdoor
czteryslidery.pl

[UJARZMIĆ MOTURA] Poprzednie posty były przydługie i odciągnęły mnie nieco od meritum tego cyklu, bo przecież chodziło o to, jakie czynniki trzeba dopełnić, żeb...y poruszać się sprawnie, bezpiecznie i takie tam. A tymczasem klepię o motocyklu przy zbytnim zagłębianiu się w technikalia. 😈

A może to tak trzeba? Bo w sumie każdy problem w połowie to kwestia maszyny i jej zrozumienia. Niektórzy mówią, że źródło problemu zawsze znajduje się pomiędzy kierownicą a siedzeniem. Taa, jasne. To polecam przejażdżkę taczką🤣 No ale skrajności, skrajności, wszedzie skrajności.

Więc nieco mniej jaskrawy przykład - stary tapczanowóz: bez zawieszenia, hebli i opon. Jak mój pierwszy, tfuu, Bandit.🏍 O, jak ja bardzo nie miałem wtedy umiejętności, wiedzy i pieniędzy na jego utrzymanie. No ale by Bandit nie hamował - on spowalniał. Bandit wcale nie chrupał z zawieszenia - on wytracał energię mechaniczną zmieniając ją na akustyczną. Bandit nie skręcał - on swą masą przyciągał Ziemię do siebie (tu też dowód na płaskość Ziemi). Czy Bandit to zły motocykl? Otóż nie - ten konkretny był w niedoświadczonych rękach. Co chcę przez to powiedzieć? To, że gdybym dziś (no może za jakiś czas, bo dziś zimno) miał się nim przejechać, to bym pociął siebie i motor, polał go dieslem (dla zbezczeszczenia zwłok) i podpalił. Pisze to dlatego, że da się inaczej. Bo takich Banditów niestety jeździ więcej. Wystarczy poświęcić im trochę uwagi (pieniędzy niestety też) i stają się poprawnie jeżdżącymi maszynami.

Więc co naprawiłbym w Bandicie gdybym go dziś posiadał?
łożysko główki ramy
wyciągnięty napęd
hamulce
opony
zawieszenie

O dwóch ostatnich już było co nieco. Ale co z pozostałymi?
Główka ramy. Ona chyba miała luzy. Możliwe że wystarczyło ją dokręcić, ale nie jestem pewien. Z pewnością należało do niej zajrzeć z uwagi na to jak bardzo źle ten motocykl się prowadził.

Napęd.
Początkowo był zdrowy, ale zawrotnie 78KM w połączeniu z moim brakiem płynności spowodowały, że łańcuch nierówno się powyciągał. A jak łańcuch nierówno się wyciągnie, to niewygodnie się jedzie - trochę jak na żabie, przy spacerowych prędkościach motor skacze w przód i w tył.
A co zabija łańcuchy najbardziej? To proste: siły rozciągające. I to nie takie, że sobie odkręcimy na jedynce do odciny, wtedy jest ok. Wszystkie ogniwka dostają po dupie średnio tak samo. Najcięższe warunki występują przy dynamicznym ruszaniu i strzałach ze sprzęgła przy gumowaniu. Bo wtedy napęd dostaje kopa nie tylko z niutonometrów generowanych przez silnik, ale też tych wszystkich momentów tworzących się dynamicznie.
Bardziej obrazowo - jak wezmę XJ600, zapnę 1 i odwinę gaz to nic się nie wydarzy. Ale jak wcisnę sprzęgło, odwinę do 9000 obrotów i puszczę sprzęgło to zaliczę plecy. Wniosek: przy strzale ze sprzęgła musiała powstać większa siła. Czy coś da się z tym zrobić by się nie wyciągał? Niby tak - można delikatniej ruszać. Ale to bez sensu. Można też regularnie smarować napęd. To uczciwa cena za możliwość pałowania spod świateł 💪

Hamulce.
Hamulce się przydają. Dziś Bandit otrzymałby ode mnie lepsze klocki. Te, na które mu poskąpiłem kiedyś zakładając drewniane gunwo. Nie jakiejś firmy krzak. Założyłem coś z EBC, tylko że te zwykłe, organiczne. A przecież dokładając parę złotych mogłem mieć prawdziwe, spiekowe. Tchnęłoby to jakiegoś ducha w te smutne, jak (obrady sejmu w TVP3) heble.
Potem włożyłbym oplot. Z pewnością nie poprawiłby on skuteczności, bo i nie od tego on jest. Ale 15 letnie przewody gumowe to słabe rozwiązanie. Oplot poprawiłyby wyczuwalność i dozowalność hamulca.
I wreszcie Nasmarowałbym tą trzeszczącą klamkę! Ale ona mnie wkurwiała. Tylko nie wiedziałem, że to to i że to takie proste.

Ale mimo moich zaniedbań to był naprawdę wdzięczny i twardy sprzęt. Woził moją dupę (nie tylko moją 😎) bardzo dzielnie przez trzy sezony. Potem wpakowałem się nim do rowu. A potem go z tego rowu wyciągnąłem i znów nim jeździłem. Ale nie róbcie tak jak Głodny. Serwisujcie swoje motocykle. I nie jeździjcie po rowach!

See More

A jakich opon Wy używacie?:)

What tires do you use? :)
Translated
Image may contain: one or more people and text
czteryslidery.pl

[UJARZMIĆ MOTURA]
Kontynuujemy temat. Zgodnie z zapowiedzią rozpoczynamy cykl związany z przygotowaniem motocykla pod siebie.
Wybrałem elementy, które moim zda...niem mają największy wpływ na to, czy na swoim motocyklu czujemy się dobrze i pewnie. Oto one:
opony
hamulce
zawieszenie
łożysko główki ramy
napęd
rolgaz
dźwignie

Dziś będzie wyłącznie o oponach. Bo o oponach można mówić bardzo dużo (może nawet i ciekawie), ale dałoby to ścianę tekstu, przez którą sam bym nie przebrnął po jej napisaniu. Więc będzie tylko ćwierć ściany.

Więc jakie opony są najlepsze? Hehe...odpowiednie🙂 Wiecie dlaczego w Internecie nie ma sensownej odpowiedzi na to pytanie, a jeśli już jakieś są to na każdym forum inna? Bo pytanie jest źle postawione. Oponę należy dobrać do oczekiwań, budżetu i stylu jazdy. Opona nie musi być nowa. Może być używana. Ale na boga! Nie pełnoletnia! Opona zachowuje swoje właściwości przez około 5 lat. Potem staje się twarda, szara i popękana. Zachowuje się jak plastikowa. Poza tym technologia idzie do przodu. Opona sprzed kilku-kilkunastu lat jest przestarzała konstrukcyjnie. Więc po pierwsze: opona musi być świeża.

Po drugie: opona musi być dostosowana do tego, w jaki sposób ją używamy.
Opony można podzielić na:
turystyczne (Pilot Road, Angel ST, BT023, Roadsmart)
Te opony mają robić trasy. Długie. Najlepiej tak ze dwa razy dookoła świata. Bez zbędnego pałowania wytrzymają 10-20kkm. Dobrze radzą sobie w deszczu i na suchym, w chłodne dni i ciepłe. Opona idealna? Nie. Przy agresywnej jeździe przegrzeje się i zacznie płynąć.
sportowe (M7 RR, Pilot Power, BT016 )
Podobnie jak wyżej, ale nieco bardziej miękkie i stabilne mieszanki. Lepsza przyczepność kosztem trwałości. Opona konstrukcyjnie przygotowana do bardziej agresywnej jazdy. Z racji rozbudowanego bieżnika równie dobrze radzi sobie z deszczem.
sportowo-wyścigowe (Diablo Rosso, Supercorsa SP, S20, S21)
Coś omiędzy tymi powyżej i tymi poniżej
wyścigowe (Supercorsa, Racetec, D211, Power Cup, R10)
Najbardziej hardcorowe opony z homologacją drogową. Często są to slicki ze wzorkiem imitującym bieżnik na potrzeby homologacji. Przez to bardzo źle zachowują się na mokrym. Wykonane są z bardzo miękkiej (wręcz plastelinopodobnej) gumy. Dostępne w różnych twardościach mieszanki. Trwałość niska - ok 3-6kkm.
Slick
Wet
Rain
Ostatnie 3 można formalnie pominąć.

Gdy już wiemy jakiego typu oponę potrzebujemy, przechodzimy do ostatniego punktu: budżet.
Są marki droższe i tańsze, oferujące produkty z tego samego segmentu w różnych cenach. Więc jeśli mamy ograniczony budżet lepiej pójść w tańszą oponę, ale nową; niż kupować używkę. I przez tańszą-nową mam na myśli oponę następujących producentów: Metzeler, Dunlop, Michelin, Pirelli, Bridgesone. Chińskich nie, chińska jest dobra zupka, a nie opona (no chińskie sety też są niezłe;p I klamki. No i kierownice w sumie też).

Jeśli masz problem z wyborem opony dla siebie - zapraszam na PW. Postaram się pomóc🙂

Jeśli macie swoje ulubione opony - piszcie jakie w komentarzach:)
PS. Ja czczę Raceteci i Supercorsy. Spieszmy się je kochać. Tak szybko schodzą:(

See More

słowo na sobote;p

Word for Saturday ;p
Translated
Image may contain: one or more people
czteryslidery.pl

[JAK UJARZMIĆ MOTURA]
Jest zima (stwierdzenie równie błyskotliwe jak "Zaraz będzie ciemno!"). Motury zaparkowane w zimowniach, albo wywiezione do rodziców (bo... tak taniej). Branża przeżywa sezon martwy. Sklepy robią wyprzedaże, bo hajs sie musi zgadzać - a nie chce, a warsztaty leniwie dłubią jeden motocykl na tydzień. A Głodny ma to gdzieś i dziś będzie mówił o jeździe moturem🙂 Bo chciałbym podnieść pewien temat i go częściowo przeanalizować. Częściowo, bo temat jest bardzo rozległy i wątpię czy da się go wyczerpać w skończonym czasie. Niemniej chciałbym przedstawić moje subiektywne spojrzenie na technikę i umiejętności jazdy, ich doskonalenie oraz motocykl i jego wpływ na nasze bezpieczeństwo.

Ale od początku. Po co jeździ się moturami? A no bo:
-są szybkie (aka zapierdalają)
-fajnie wyglądają
-stały się modne
-dziewczyny na nie lecą
-da się nimi sprawnie przemieszczać (patrz: zapierdalają)
-można robić spoko wycieczki

Tak się składa, że większość z powyższych niestety implikuje konieczność posiadania pewnych niebanalnych umiejętności. Bo jazda motocyklem jest bajecznie prosta, ale w teorii. Posadzenie laika na motocyklu powiedzenie: tu masz gaz, hamulec - jedź, niestety nie działa (choć mój instruktor nauki jazdy o tym nie wiedział i tak właśnie wyglądał mój kurs. Nie ważne). Często widzi się na mieście motocyklistów, którzy ewidentnie stresują się sytuacją w której się znaleźli. Zupełnie jakby ktoś zamiast na karnego jeżyka, usadził ich na karnym moturze i powiedział "jedź". Są niepewni, spięci. Ich działania są nieintuicyjne i nieautomatyczne. Nie czują motocykla, boją się o utratę równowagi przez co drepczą i chwieją się. Ogólnie nie, nie, źle, siadaj, pała.
Jazda motocyklem to taki trochę sport. Jak jeździectwo (o którym nie mam bladego pojęcia. Ale na pewno jeździectwo to sport). W obu przypadkach nie wystarczy mieć konia żeby być gotowym do jazdy.
No dobra, dobra. Ale przecież nikt się nie spina tak nad umiejętnościami jazdy samochodem, a one wielu kierowcom również by się przydały. Bo przecież tyle wypadków i w ogóle. Niby tak, ale: strefa zgniotu, kurtyny powietrzne, poduszki, pasy. Te elementy odróżniają motocykl od samochodu😁 Ale powróćmy do koni. Bo mam kolejną analogię - do bryczki. Samochód to bryczka. Narzędzie. Wio, na zad, prrr i już każdy umie jeździć. A motocykl to jeździectwo...
Motocykl ma być przedłużeniem nas (nie, nie naszym), mamy się z nim rozumieć, rozumieć fizykę nim rządzącą, posługiwać się jak...widelcem - automatycznie i bez zastanowienia. Jak w Avatarze, gdzie stykali się z tymi końmi (czy tam smokami?) swoimi warkoczami, nagle rozumieli się z nimi i mogli latać na nich latać.

Ykhm. Ten tego. Dość pseudogłębokich wynurzeń - konkrety. Bo do sprawnego i bezpiecznego poruszania się motocyklem konieczne są 3 następujące elementy (pewnie więcej, ale ja naliczyłem 3):
1. Sprawność psychiczna
2. Sprawność fizyczna
3. Sprawny motocykl

Każde z powyższych dzieli się na szereg zagadnień. I to nich będę mówił w kilku(nastu?) najbliższych postach:) Zaczniemy od najprostszego - sprawnego motocykla i podstawy podstaw - opon. I uwaga padnie odpowiedź na klasyczne pytanie: "Jakie opony mam kupić". Zachęcam lubić, obserwować i udostępniać😁

See More

Ten filmik już tu był, ale teraz jest z napisami:)

This video has already been here, but now it's with subtitles :)
Translated

[Wyścigi]
Dziś kolejna dawka (nie)wiedzy z wyścigów Youngtimerów:) Tym razem filmowo. Tak wyglądał wyścig w na Dużym Poznaniu.
Dla niecierpliwych: od 5:52 zacz...ynają się duble oraz wyprzedzanie pomiędzy mną i Zacharem:) Ale oczywiście zachęcam do oglądania od początku. Włączcie napisy, bo postanowiłem uzupełnić ten niemy film o nieco informacji:)

Niestety nagrywane kartoflem. I jeszcze mucha upolowała się na obiektywie:|

https://www.youtube.com/watch?v=gf3mRDhQmOM

See More

Kilka słów o wyścigach i motocyklach na których startujemy:)

czteryslidery.pl added 11 new photos.

Dziś będzie nieco agitacji wyścigowej😀
Zapewne niewielu z Was (zupełnie jak ja niewiele ponad rok temu) nie słyszało o czymś takim jak wyścigi klasyków. A jeśli... słyszało, to automatycznie pojawiały się wyobrażenia przedstawiające starszych panów w kaskach typu orzech ujeżdżających PRLowskie sprzęty.
.
.
.
Hmmm... nooo i faktycznie jest to obrazek jaki można spotkać (z dokładnością do kasków, bo te muszą być współczesne). Wielu zawodników przyjeżdżających na rundy czerpie ogromny fun z samego faktu uczestnictwa w takiej imprezie i tego, że może tym razem tłok nie spuchnie, korba się nie urwie a oni dojadą do mety😀
Ale można też inaczej:) Zacznijmy od tego, że same Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski Classic dzielą się na wiele klas, których nazw wraz z datami produkcji nie potrafię z głowy wymienić (ale potrafię wkleić tabelkę:)). Dla nas najciekawsza jest ta ostatnia - Youngtimer500. I tutaj zapewne w głowach wielu czytelników związanych z Pucharem wylewa się na mnie wiadro pomyj: "hur, dur!!11 ale wy to nie jesteście prawdziwymi klasykami, bo te wasze motury to są takie nieklasyczne". No i właśnie w tym rzecz:) Bo te motury są niemal współczesne. Chcesz regulowane Upsy, koła 17" i aluminiową ramę i 60KM? Proszę bardzo, oto Twój ZXR😀

-Dobra, to czym można się ścigać w Youngach?
-A no motocyklami modelowo pochodzącymi z lat 1986-1989 o pojemności do 500. Co to oznacza, że modelowo? A no to, że taki GS500 z 1993, który od jakiegoś 1988 klepany był bez zmian, nadaje się . Znaczy... w sumie nie nadaje, ale można nim startować.
Więc jakie motocykle się łapią? O takie:
4T: GS500; Bandit 400; CB-1; FZR400, CBR 400 NC23; ZXR400 H1/H2; VFR 400 NC21/24/30; FZR500, GSXR400
2T: RG 250; RGV 250; KR1

-Jakim motocyklem warto zacząć?
-Hmmm... teoretycznie to ZXRem, który wydaje się być najlepszym dostępnym motocyklem tamtego okresu. Jednak ze względu na jego nikłą dostępność to lepszą odpowiedzią było by: takim, który uda Ci się kupić. Pojeździsz rok, zapłacisz frycowe, podniesiesz skilla, a na następny rok sprzedasz i kupisz ZXRa czy tam RGV. Ale można też przywalić od początku z grubej rury i szukać ZXRa, CBR, VFR. Wszystko zależy od nastawienia. Należy pamiętać, że każdy z wyżej wymienionych motocykli ma swoje wady i zalety. Dokładniej o motocyklach będzie niebawem😀

-Dobra, a to po co właściwie bawić się w jakieś Youngtimery, które po pierwsze PRIMO: trudno kupić, po drugie PRIMO: nie ma do nich części, a po trzecie PRIMO ULTIMO: to po co ścigać się trzydziestoletnimi parchami, skoro można pójść w Rookie600 albo Moto3 i nara.
-A no można. Ale do Moto3/SST300 trzeba mieć worek pieniędzy i gabaryty 15 letniego japończyka, a do Rookie600 już tylko dwa worki pieniędzy:) A więc głownie chodzi o kasę. Youngtimery są śmiesznie tanie w zakupie, przygotowaniu, zużyciu opon i wielkością wpisowego na rundy.

-Dobra dobra ziomuś, Ty mnie tu gadasz o jakichś wyścigach, ale sprawdziłem i te Twoje sprzęty to mają po 59 kuni. Jak to się tym ścigać?
-A no po to by odkryć wspaniałość mały pojemności. Że nie trzeba mieć 100KM, żeby na Kisielinie wciągnąć dowolną 600. Żeby nauczyć się szanować prędkość. Żeby w chwilę ogarnąć jak działa jazda na małym kole. Małe pojemności bardzo szybko uczą i nie wybaczają błędów. Bo każdy błąd - przeciągnięcie hamowania, zbyt późne przejście na gaz czy zapięcie złego biegu skutkuje ogromnymi stratami czasu. A to pozwala na łatwe wychwytywanie tych błędów i pracę nad nimi. A poza tym są zwyczajnie fajne😁

PS. wewnętrzny dialog autora nie świadczy o zaburzeniach psychicznych. Miał na celu poprawić kompozycję tekstu🤪

See More

Tak było:)

So was o:)
Translated
czteryslidery.pl added 5 new photos — with Paweł Zachariasz and 9 others.

Będziemy się chwalić😀
Wczoraj 2.12.2017r w Polski Komitet Olimpijski odbyła się Gala Sportu Motocyklowego 2017 #MotoMistrz, której (a niech będzie tak szumnie) ...byliśmy gwiazdami:) Odebraliśmy nagrody za sezon 2017 w Motocyklowym Pucharze Polski Classic.

Pomimo, że impreza odbywała się dopiero w sobotę to do stolicy dotarliśmy już w piątek. ̶B̶o̶ ̶m̶i̶a̶ł̶ ̶b̶y̶ć̶ ̶ś̶n̶i̶e̶g̶ ̶i̶ ̶c̶h̶c̶i̶e̶l̶i̶ś̶m̶y̶ ̶d̶r̶i̶f̶c̶i̶ć̶.̶ Bo nie mogliśmy odpuścić spotkania przy piwie w 2KOŁA, Pub Motocyklowy z innymi uczestnikami Wyścigowy Motocyklowy Puchar Polski Classic🍺 Poranek się przeciągnął i ledwie zdążyliśmy na rozpoczęcie gali na godzinę 12:00:p Potem nastąpiło rozdanie statuetek we wszystkich dyscyplinach sportu motocyklowego, nawet w tych o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia;P Wyczekiwanie na nasze nazwiska chwilę trwało, ale w końcu nastąpiła chwila chwały w blasku jupiterów i błyskach fleszy;p Na dowód zdjęcie poniżej. Potem było parę (durnych?) słów dla LIVE Motorsport TV - wydarzenia sportowe na żywo w Internecie oraz pamiątkowe zdjęcie z Ola Kutz z Przyjazne Motocyklistom. W programie Przyjazne Motocyklistom mieliśmy już przyjemność uczestniczyć, ale to tym kiedyś:). Potem był obiad, kawa i w dobrych nastrojach powrót do Wroca.

Dobra, a właściwie to za co nas nagradzano? A no za wyścigi:) Bo w klasyfikacji generalnej w klasie Youngtimer500 Tomasz Jagielski zajął 3. miejsce, a Paweł Zachariasz 2.
O wyścigach, sezonie i motocyklu będzie wkrótce. Ot, taka historia od końca😊

See More

Dziś nasi reprezentanci odbierają puchary na Gali Sportu Motocyklowego w Warszawie #MotoMistrz Przypomnijmy, że w Pucharze Polski Classic, klasie Youngtimer500 Paweł Zachariasz zdobył 2.miejsce, a
Tomasz Jagielski 3. #mppc

DEC2
Sat 12:00 PM UTC+01Polski Związek MotorowyWarsaw, Poland
200 people interested

W ostatnim odcinku Przyjazne Motocyklistom zobaczycie relację z jednego z naszych szkoleń organizowanych wraz ze Szkoła Jazdy Kursant. Akcja od 0:16:00

Do obejrzenia tutaj:
https://player.pl/…/przyjazne-…/odcinek-10,S00E10,84771.html

In the last episode of @[118399638703421:274:Przyjazne Motocyklistom] you will see a story from one of our trainings organized with @[152522494794848:274:Szkoła Jazdy Kursant]. Action from 0:16:00 :) To watch here: https://player.pl/programy-online/przyjazne-motocyklistom-odcinki,6461/odcinek-10,S00E10,84771.html
Translated
Na początek spotkanie z wyjątkową osobą. Ola i Robert odwiedzają w Mikołowie Irka Sikorę – jednego z czołowych zawodników polskiej sceny wyścigów motocyklo...
player.pl

No i był mokry wyścig o przetrwanie. Glodny po zepsutym starcie odrobil 3 pozycje i ukończył drugi. Zachar po kłopotach z brakiem przyczepnosci dojechał piąty. W generalce Dziki jest pierwszy, Zachar drugi, a Głodny trzeci. Więc kończymy sezon w bardzo udany sposób i już myślimy o zmianach na następny:)

Image may contain: outdoor

Było mokro i wolno. Czekamy na wyniki, bo w sumie nie wiadomo kto był który:/

It was wet and slow. We're waiting for the results, because we don't really know who was who :/
Translated
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Image may contain: sky and outdoor
Krzysztof "Dziki" Dzikowski added 3 new photos.

Mokry wyścig!

Wet Race!
Translated

Kwalifikacje pokazały jak ciasno bedzie podczas wyscigu. Lewy#65 wywalczył 2. pozycje startową z różnicą 0.02s nad Głodnym#10. Zachar#666 startuje z drugiej linii z 4. pozycji.

No automatic alt text available.

Motogymkhana Racing Team walczy o podium podczas ostatniej rundy WMPPC w Pszczółkach. Jeśli pogoda wytrzyma to będzie ostra jazda na łokcie:)

Wyniki live na http://wyniki.motoresults.pl/…

Wyscig o 15:30. Trzymajcie kciuki!

Image may contain: one or more people, sky and outdoor
Image may contain: motorcycle

Oto pierwsza trójka dzisiejszego wyścigu razem z czasami.
Jesteśmy już trochę zmęczeni od świętowania dzisiejszego sukcesu a właśnie dotarło do nas, że mamy kolejny powód do radości. Otóż w ferworze walki obaj nasi zawodnicy złamali magiczną barierę 2:00, a nawet 1:59!
The best!

Image may contain: text