Photos
Posts
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Biuro Podróży Adriatyk added 4 new photos to the album: Promocyjne ceny LAST MINUTE - nowa oferta (2012-07-06).

Oferta dotyczy wszystkich pokoi oraz wszystkich rodzajów wyżywienia.

Posts
Biuro Podróży Adriatyk added 8 new photos to the album: Sprawdź obiekty ze zniżką FIRST MINUTE - tylko do 31.03.2012.

10% zniżki, dodatkowo dla naszych FANÓW kod rabatowy: 4b25940108

Galešnjak jest jedną z trzech na świecie, chorwacką wyspą w kształcie serca. Wysepka, której kontury przyozdabia złoty piasek, stanowiła niegdyś schronienie przed burzą i niepogodą dla rybaków. Teraz chętnie ugości wszystkich zakochanych, którzy pragną w wyjątkowy sposób umocnić swoją miłość.

No automatic alt text available.

Cudowna Kreta, idealna na wrześniowe ranki na plaży, popołudnia na zwiedzanie i wieczory na pyszne kolacje przy świecach. Jedyne 1199 zł/os. HOTEL DIAS 4*, 2 posiłki. Miłego odpoczynku!

ceny lądują podczas, gdy Wy możecie wylecieć... lub wyjechać autem... na lawendową wyspę Hvar na przykłąd... polecamy!

Dla wszystkich, którzy poszukują ofert typu last minute, jedna z nich:

Cudowna KRETA, wylot z Warszawy 27.08.2011, Alexander House 4*, All Inclusive, 2 190 pln/os/tydz.

A może Kolumbia...tanio, dziewiczo, dziewiczo, tanio, bezpiecznie ... oczywiście, jeśli zachowacie wszelkie zasady bezpieczeństwa... Zapraszamy!

No automatic alt text available.

W Singapurze do niedawna nie można było nabyć gum do żucia. Używanie ich było surowo zabronione i karane wysokim mandatem. Teraz gumę można kupić tylko w nielicznych aptekach. Oczywiście każde splunięcie żuwadła pod nogi wiąże się z karą pieniężną. Jest to jeden z najczystszych krajów świata. Możecie się o tym przekonać sami. Polecamy!

No automatic alt text available.

Czy wiecie, że największym afrodyzjakiem na Bali jest nie ostryga, ale świeżo wyciśnięta krew Kobry! Tubylcy pijali ją zamiast kawy, gdyż skutecznie podnosi ciśnienie. Teraz picie drinka z krwi gada jest na wyspie ciekawostką turystyczną, za którą trzeba słono zapłacić.

Na Majorce dom stanął na głowie! Kolorowy budynek mieści w sobie interaktywne centrum kultury... tybetańskiej w wydaniu rozrywkowym. Wewnątrz czeka zwiedzających wirtualna podróż z przygodami godnymi Indiany Jonesa. Można tu także poznać historię i legendy związane z himalajską krainą. House of Katmandu wybudowano kosztem 20 mln euro i naprawdę od jego uroków aż boli głowa.

Francja to najpopularniejszy kraj turystyczny na świecie. Turyści ze Stanów, czy Japonii, nie wspominając już o Europie, marzą by odwiedzić Paryż. To właśnie tu znajduje się jedna z najpiękniejszych alei na na świecie. Champs Elysées bez wątpienia zasługuje na to miano.

Pogoda nas dzisiaj nie rozpieszcza, jednak czy wiecie, gdzie na świecie spada najwięcej deszczu rocznie?

Bez dwóch zdań najwspanialszą rafę koralową znajdziemy w Australii. Rafa jest wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa i jest niekwestionowanym cudem natury. Ta największa rafa świata składa się z ponad 2500 oddzielnych skupisk raf i rozciąga się na długości 2300 kilometrów od Półwyspu York na północy do Bundaberg na południu. Od kwietnia do października jest najlepszy czas na jej oglądanie. Zanurkujesz?

Najwyżej położona kolej na świecie to trasa peruwiańskiego pociągu zbudowana przez Ernesta Malinowskiego, która przechodzi przez Przełęcz Ticlio na wysokości 4.818 m n.p.m. Trasa przebiega na linii Lima-Huancayo. Ktoś ma na tyle odwagi, aby udać się w podróż właśnie tym środkiem transportu?

W Pizie jest tylko jedna Krzywa Wieża. W Amsterdamie krzywych domów – setki. Są one efektem dwóch podstawowych cech mieszkańców Amsterdamu: chytrości i skąpstwa. A że Holendrzy sami z siebie kpią, iż kiedyś mieszkali w Szkocj, to tych, co wbijali za mało pali albo budowali domy wąskie u podstawy a szersze wyżej, było wielu. I tak na całej amsterdamskiej Starówce roi się od krzywych domów...

Do 1930 roku wieża Eiffla była najwyższą konstrukcją na świecie. Victor Hugo mawiał: „Wszystko, co istnieje w dowolnym miejscu na ziemi, istnieje też w Paryżu.”