Photos
Videos
Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką 2012r.
10
3
Tyska Różowa Masa Krytyczna 2013
6
Zespół Maidels także zaprasza na Starotyskie Mikołajki Rowerem i Bryczką :)
5
Posts
Image may contain: text and outdoor
PKM Tychy Sp z o. o.

UWAGA! 🌫️ Już po raz drugi w historii Metropolii we wtorek 20 lutego 2018r z powodu SMOGU pojedziemy za darmo komunikacją miejską.
🚌🚎🚋🚊🚌🚎🚋🚊🚌🚎🚋🚊🚌🚎🚋🚊🚌🚎🚋🚊

Autobusy..., tramwaje i trolejbusy w sieci MZK Tychy, KZK GOP i MZKP Tarnowskie Góry będą woziły kierowców, którzy zostawią swoje samochody i będą posiadać dowód rejestracyjny za darmo. Z możliwości bezpłatnego przejazdu będzie mogła skorzystać również jeszcze jedna osoba, towarzysząca posiadaczowi dowodu rejestracyjnego.

Powodem ogłoszenia bezpłatnych przejazdów jest prognozowana bardzo zła jakość powietrza nad obszarem miast i gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.

🚉Bezpłatne przejazdy będą obowiązywać również w pociągach Kolei Śląskich – z wyjątkiem przejazdów pociągami relacji Chałupki – Bohumin oraz Ornak, jeżdżącymi na odcinku Żywiec – Zakopane.

Osoby legitymujące się dowodem rejestracyjnym nie muszą być formalnie jego właścicielem (wpisanym do dowodu rejestracyjnego), aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu.

Uprawnienie to będzie obowiązywać w autobusach, tramwajach i trolejbusach jeżdżących w barwach KZK GOP, MZK Tychy oraz MZKP Tarnowskie Góry.

See More

Smog nie odpuszcza 🤐

Po raz kolejny w tym roku apel o skorzystanie z oferty Kolei Śląskich, mała cegiełka w walce z niską emisją ⬇️

Ze względu na prognozowaną przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska bardzo złą jakość powietrza w dolinach beskidzkich na dzień 19 lutego wprowadzamy
kolejeslaskie.com
Posts
Metropolia GZM added 14 new photosfeeling optimistic at Stadion Śląski.

Mamy to! 99 inwestycji o wartości 92 mln zł. Inwestycje z Funduszu Solidarności przyjęte jednogłośnie przez 5. zgromadzenie Metropolii.

Na następnym zgromadzeniu głosowanie ws. dodatkowych 8 mln zł dla podregionu gliwickiego.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Metropolia GZM
4,227 Views
4,227 Views
Metropolia GZM was live — at Pasaż Kultury Andromeda.

Debata #TuMetropolia. Spotkanie trzecie.
Dziś jesteśmy w Pasażu Kultury Andromeda w Tychach

W debacie wezmą udział:

...

👉 Przewodniczący Zarządu G-ZM Kazimierz Karolczak

👉 Prezydent Tychów Andrzej Dziuba

👉 Prof. Krzysztof Wodarski

a także Radni Miasta Tychy, radni dzielnicowi oraz zaproszeni dziennikarze, przedstawiciele organizacji pozarządowych, społecznicy i mieszkańcy.

Debatę prowadzi red. Marcin Zasada, Dziennik Zachodni

See More
FEB19
Mon 8:45 PM UTC+01Gimnazjum Nr 3Tychy, Poland
14 people went
W 2017 r. każdy Polak zatrudniony na umowę o pracę zarobił przeciętnie prawie 4,3 tys. zł brutto, czyli ok. 3 tys. zł na rękę – wynika z danych GUS. W samym grudniu średnia pensja w sektorze przedsiębiorstw wzrosła do 4974 zł, a zatem wyniosła około 1190 euro. Ale mimo niższych cen...
businessinsider.com.pl
Informacja o Konferencji Karta zgłoszenia na konferencję
edukacja.tychy.pl
Image may contain: 1 person
Marta Fiutek

Witam,

Proszę o oddanie swojego 1% podatku lub przekazanie darowizny dla podopiecznej Fundacji Avalon - Marta Fiutek 5096 abym mogła kontynuować swoją rehabilit...ację

Z góry dziękuję
Pozdrawiam
Marta

See More
Image may contain: train and outdoor
Michał Kasperczyk - Radny Miasta Tychy is at Dworzec PKP Tychy - kolejowy i autobusowy P+R.

Bezpłatne przejazdy w poniedziałek 12.02.2018r w Kolejach Śląskich!
🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉🛤🚉

🚊Koleje Śląskie ogłaszają kolejne bezpłatne przejazdy dla kierowcó...w ze względu na smog. Jutrzejsza akcja nie dotyczy komunikacji autobusowo-tramwajowo-trolejbusowej na terenie Metropolii.

🚊Ze względu na prognozowaną przez Wojewódzki Inspektorat Ochrony Środowiska bardzo złą jakość powietrza w dolinach beskidzkich na dzień 12 lutego 2018r wprowadzamy bezpłatne przejazdy dla kierowców.

🚊Aby skorzystać z bezpłatnego przejazdu Kolejami Śląskimi wystarczy podczas kontroli biletów okazać ważny dowód rejestracyjny. W przeciwieństwie do poprzedniej edycji akcji, w tym roku nie trzeba być właścicielem pojazdu. Każdy kierowca może zabrać w podróż jedną osobę towarzyszącą. Bezpłatne przejazdy obowiązują na całej sieci Kolei Śląskich, z wyłączeniem odcinka przygranicznego Chałupki – Bohumin oraz pociągów Ornak na odcinku Żywiec – Zakopane.

🚊Możliwość bezpłatnych przejazdów będzie obowiązywać przez cały dzień – od godziny 00:01 do 24:00. O ewentualnym przedłużeniu akcji na kolejne dni będziemy każdorazowo informować oddzielnym komunikatem.

Udostępniamy

#TychyDobreMiejsce I #KatowiceMiastoWielkichWydarzen I #GZM I #Silesia I #Metropolia I #Komunikacja I #KomunikacjaMiejska I #Bus I #Autobus I #NOLTYCHY I #GZMetropolia I #Tychy I #POLAND I #Śląskie I #ŚląskiePozytywnaEnergia I #JESTMOC I #PKMTYCHY I #KolejeŚląskie I #DworzecPKP I #PKP I #SMOG I #Pociąg I #JedziemyZaDarmo I #BezBiletu I #DarmowaKomunikacja I #ZłePowietrze

See More
W sobotę, 24 lutego w tyskiej Mediatece odbędzie się Wielka Muzyczna Pomoc na rzecz Maksymiliana Czyjta.
tychy.info
FEB12
Mon 8:50 PM UTC+01Gimnazjum Nr 3Tychy, Poland
14 people went
Image may contain: 1 person, baby and closeup
Mateusz Gruźla

🆘Drodzy użytkownicy Facebooka‼️Proszę z całego serca o masowe UDOSTĘPNIENIE 🙏 Uratujcie moje rączki‼️Brakuje mi na operację 8️⃣5️⃣tys.nProszę o drobne wpłaty SM...S tutaj➡️ https://www.siepomaga.pl/paluszki-nikosia ☑️ Jeden pączek mniej może zmienić moje ŻYCIE. Dziękuje z całego serca💓Aktualizacja Fundacja SiePomaga przedłużyła zbiórkę do 2️⃣8️⃣ lutego. Pomagamy‼️

See More
Image may contain: one or more people, people standing, wedding and indoor
Teatr Mały Tychy

TETR KONESERA
25.03.2018 GODZ. 17.00
"Zahipnotyzuj mnie- piosenki Zygmunta Koniecznego" Teatru Ludowego z Krakowa

Muzyczno-plastyczny spektakl oparty na twórczo...ści jednego z najwybitniejszych polskich kompozytorów piosenek, muzyki teatralnej i filmowej - ZYGMUNTA KONIECZNEGO. Cud narodzin i życia. Człowiek, wolność, szczęście, samotność i miłość. Bóg i pszeniczny łan. Wszystko to, co powszednie i codzienne i to, co ostateczne. Piękna muzyka i niezwykłe teksty. Kompozycje, które wszystkim nam od lat grają w duszy, w interpretacjach następnego pokolenia artystów. Aktorzy Teatru Ludowego i goście - wszyscy, którzy jeszcze raz wspólnie zechcą "zagrać dla Pana na harfie i na cytrze"

muzyka: Zygmunt Konieczny
reżyseria: Małgorzata Bogajewska
kierownik muzyczny: Konrad Mastyło
scenografia i kostiumy: Barbara Ferlak
choreografia: Maćko Prusak
inspicjent: Martyna Bezner

zespół muzyczny w składzie:
fortepian: Konrad Mastyło
skrzypce: Tomasz Góra
kontrabas: Michał Braszak
gitara: Krzysztof Oczkowski
perkusja: Michał Peiker
wizualizacje: Dawid Kozłowski

Obsada: Marta Bizoń, Paulina Kondrak / gościnnie, Weronika Kowalska, Małgorzata Krzysica, Karol Polak, Jan Nosal, Ryszard Starosta, Barbara Szałapak, Jacek Wojciechowski, Kajetan Wolniewicz

See More
Tetr Connoisseur 25.03.2018 hours 17.00 "hypnotize me-song zygmunt necessary" folk theatre from krakow Music-plastic spectacle based on the creation of one of the greatest polish songwriters, theatre and film music - zygmunt necessary. The Miracle of birth and life. Man, freedom, happiness, loneliness and love. God and wheat heap. All that is weekdays and daily and what is final. Beautiful music and unusual lyrics. The compositions we've all been playing for years, in the next generation of artists. Actors of the folk theatre and guests - all who once again want to "play for you on the harp and on kept" Music: Zygmunt necessary Directed by małgorzata bogajewska Music Manager: Konrad Mastyło Scenography and costumes: Barbara Ferlak Choreography: Maćko Prussian Inspicjent: Martyna Bezner Music Band in stock: Piano: Konrad Mastyło Violin: Thomas mountain Bass: Michał Braszak Guitar: Krzysztof Oczkowski Percussion: Michał Peiker Visuals: David Kozłowski Cast: Marta Bizoń, Paulina Kondrak / guest, Veronica Kowalska, Margaret Krzysica, Charles Pole, Jan Nosal, Richard Starosta, Barbara Szałapak, Jacek Wojciechowski, kajetan wolniewicz
Translated
Image may contain: sky and outdoor
Michał Kasperczyk is at Park Jaworek Tychy.

Akcja Zima w Tychach nareszcie zmierza w dobrym kierunku ❄️☃️❄️ jeszcze przydałoby się naśnieżanie ulic bo już niestety są czarne i brzydkie

Gdy jeden wsiadł do trolejbusu w Tychach, to drugi miał zacząć strzelać. Kontynuujemy temat ostrzelanego trolejbusu w rejonie dworca PKP w Tychach. Policja szuka sprawcy, który prawdopodobnie z wiatrówki ostrzelał pojazd.
tychy24.net