Photos
Posts

ملی ستلایت نیوز:پایان...(آخرین مطلب)

WWW.MELLISATNEWS.COM

26مرداد ماه سال 2010 میلادی بود که ملی ستلایت نیوز فعالیتش را آغاز کرد."شما در ملی ستلایت نیوز جدید ترین اخبار رسانه های پارسی زبان و آخرین خبرهای تغییر فرکانس ماهواره ها را می توانید بخوانید.ملی ستلایت نیوز بیشتر از خبرهای دیگر , آخرین خبرهای رسانه های پارسی زبان سیاسی آزادیخواه را اعلام می کند و بیشتر به رسانه های سیاسی آزادیخواه می پردازد"این اولین مطلب ملی ستلایت نیوز بود.مدت زیادی از راه اندازی ما نگذشته بود که با...

Continue Reading
Image may contain: sunglasses
شاهزاده رضا پهلوی در مصاحبه با ستاره درخشش رئیس بخش فارسی صدای آمریکا به چشم‌انداز مناسبات ایران و آمریکا در دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ پرداخت و از انگی...
youtube.com
Posts

همچنین امروز صبح نیز بخش پارسی رادیو بی بی سی که هر روز صبح از تلویزیون پارسی بی بی سی برنامه هایش پخش می شود با شهبانو فرح پهلوی گفتگو کرد.

http://www.bbc.com/persian/tv-and-radio-38927966

#bbcpersian #bbcfarsi #farahpahlavi #queen #شهبانو #فرح_پهلوی #رادیو #ماهواره #22بهمن #دهه_زجر

Image may contain: 1 person, standing

ملی ستلایت نیوز:گفتگوی تلویزیون پارسی صدای آمریکا با شاهزاده رضا پهلوی در 22بهمن

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/22.html

...

تلویزیون پارسی زبان صدای آمریکا اعلام کرده است امروز 22بهمن با شاهزاده رضا پهلوی فرزند آخرین پادشاه ایران،رئیس شورای ملی ایران گفتگو خواهد کرد.شاهزاده رضا پهلوی، رئیس شورای ملی ایران، در واکنش به فرمان مهاجرتی پرزیدنت دونالد ترامپ درباره لغو ویزای هفت کشور از جمله ایران به آمریکا، می گویند از پرزیدنت ترامپ خواسته اند حساب مردم ایران را از جمهوری اسلامی جدا کند. شاهزاده رضا پهلوی در مصاحبه ای اختصاصی به پرسش های ستاره درخشش رئیس بخش پارسی صدای آمریکا درباره چشم‌انداز مناسبات ایران و آمریکا در دوران ریاست جمهوری پرزیدنت دونالد ترامپ پاسخ خواهند داد.

گفتگوی تلویزیون پارسی صدای آمریکا با شاهزاده رضا پهلوی 22بهمن ماه جمعه در ساعت 21:00شب بوقت ایران از تلویزیون پارسی صدای آمریکا در فرکانس 12226 ماهواره هاتبرد و فرکانس 11996 ماهواره یاه ست1A پخش خواهد شد.

همچنین امروز صبح نیز بخش پارسی رادیو بی بی سی که هر روز صبح از تلویزیون پارسی بی بی سی برنامه هایش پخش می شود با شهبانو فرح پهلوی گفتگو کرد.

http://www.bbc.com/persian/tv-and-radio-38927966

#رضاپهلوی #رضا_پهلوی #22بهمن #انقلاب57 #صدای_آمریکا #خبر #اخبار #rezapahlavi #ofoghirantv #ofoghiran #freeiran #voafarsi #voanews #voatvpersian #voapersian #bbcpersian

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 1 person, suit and text

ملی ستلایت نیوز:آغاز پخش برنامه های شبکه تلویزیونی رادیو جوان

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_10.html

...

شبکه تلویزیونی رادیو جوان همانطوریکه پیشتر نیز اعلام کرده بود پنجشنبه 21 بهمن ماه راس ساعت 20:00 شب بوقت ایران بدون هیچ تاخیری،پخش برنامه هایش را با موزیک ویدیویی از داریوش اقبالی هنرمند تکرار نشدنی و بی نظیر آغاز کرد.شبکه تلویزیونی رادیو جوان بصورت کاملا حرفه ای به پخش موزیک ویدیو های خوانندگان پر طرفدار و مطرح می پردازد.شبکه تلویزیونی رادیو جوان با فرمت HD از فرکانس 12594 ماهواره اکسپرسAM6 برنامه هایش را پخش می کند.این ماهواره را با ماهواره یاه ست1A بصورت همزمان می توان دریافت کرد.برای دریافت شبکه تلویزیونی رادیو جوان به رسیور HD نیاز است.بدون شک این شبکه تلویزیونی تازه تاسیس رقیب جدید و جدی تلویزیون های موسیقی پارسی زبان نظیر GALA و PMC و GEM Music و Mifa و EBC1 خواهد بود.

#رادیوجوان #یاهست #radiojavan #music #موسقی #rjtv #persianmusic #ماهواره #تلویزیون

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 5 people, people smiling, people standing and text

گفتگو با شاهزاده رضا پهلوي، امروز ٢٢ بهمن از صداي آمريكا
21:00 شب به وقت ايران در فرکانس12226 ماهواره هاتبرد و فرکانس 11996 ماهواره یاه ست VOA TV Persian

#ماهواره #هاتبرد #22بهمن #رضاپهلوی #صدای_آمریکا #voatv #voanews #voapersian #voafarsi #rezapahlavi #irannews #iran #news

Image may contain: 1 person, sitting

ملی ستلایت نیوز:انقلاب ۵۷ از شایعه تا واقعیت در تلویزیون من و تو

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_96.html

...

تلویزیون من و تو قصد دارد به مناسبت 22بهمن روز پیروزی انقلاب شوم سال57 در یک ویژه برنامه شایعه ها و واقعیت ها این حادثه شوم را بررسی کند.این مستند نگاهی خواهد داشت به شایعات و باورهایی که از سالهای پیش از انقلاب تا پس از انقلاب بین عموم مردم ایران رایج بوده است.اما آیا این اخبار و باورها صحت دارند؟ مستند 'انقلاب ۵۷ از شایعه تا واقعیت' پاسخ این سوال را با بررسی دقیق این شایعات و بر اساس مدارک معتبر تاریخی خواهد داد.این مستند جنجالی و پر محتوا 22بهمن جمعه در ساعت 20:30 شب بوقت ایران و تکرارش 23 بهمن شنبه در ساعت 13:00ظهرو 24بهمن یکشنبه در ساعات 11:00صبح و 23:00شب و28بهمن پنجشنبه در ساعت 20:00 شب بوقت ایران از تلویزیون من و تو در فرکانس 11137 ماهواره هاتبرد و فرکانس های11304،10721،11345،11262 ماهواره یوتلست7B بصورت همزمان پخش می شود.

#ماهواره #منوتو #انقلاب #انقلاب57 #22بهمن #یوتلست #هاتبرد #شاه #مستند
#manoto #shah #enghelab #freeiran #manototv #kingofiran #pahlavi
*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 3 people, text

ملی ستلایت نیوز:تیتر اول با عباس پهلوان در تلویزیون کانال یک

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_20.html

...

عباس پهلوان از شناخته شده‌ترین روزنامه نگاران ایران قبل از انقلاب است و چهارده سال سربیر مجله فردوسی بود که به نشریه روشنفکران ایران شهرت داشت.کار روزنامه‌نگاری را از سن ۱۸ سالگی و با روزنامه‌های «شاهد» و «اتحاد ملل» آغاز کرد و در روزنامه‌های دیگر مثل «آژنگ»، «آتش»، «بامشاد»، «اراده سیاه» و «مهر ایران» قلم زد. وی با اسم مستعار «ع. پیکان» و «آشیخ عباس نقال» قلم می‌زد. عباس پهلوان از مؤسسان سندیکای روزنامه نگاران ایران است. وی در مجلات فردوسی و مد روز (زن روز) قلم زده است و مدتی نیز در خبرگزاری پارس (ایرنای امروز) به نوشتن مشغول بود. پس از انقلاب عباس پهلوان مدتی زندانی شد و مجبور به ترک وطن شد و به اروپا رفت و وقتی اروپا را ناامن دید به آمریکا مهاجرت کرد.عباس پهلوان به میهن دوستی و صراحت لهجه شهرت دارد، بسیار روان و بی تکلف حرف می زند و بدون ملاحظه حقایق را بیان می‌دارد. وی پس از مهاجرت به لس آنجلس سردبیر روزنامه پارسی زبان عصر امروز بود که مخالف جمهوری اسلامی و دخالت دین در سیاست و طرفدار مردمسالاری و دموکراسی است.

چند سالی نیز می باشد عباس پهلوان به کمک دخترش عسل پهلوان مجله "فردوسی امروز" را منتشر می کند.برنامه تلویزیونی عباس پهلوان با نام "تیتر اول" چهارشنبه هر هفته در ساعت 24:30 بامداد و تکرارش 10:30 صبح بوقت ایران از تلویزیون کانال یک در فرکانس 12594 ماهواره اکسپرسAM6 پخش می شود.

http://www.ferdosiemrooz.com/

#ماهواره #تلویزیون #آزادی #دموکراسی #خبرنگار #روزنامه #ماهستیم #عباس_پهلوان #کانال_یک #freeiran #abbaspahlavan #channelonetv #channelyek #ch1 #newspaper #yahsat #یاهست #freedom

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 4 people, people smiling

ملی ستلایت نیوز:برنامه گزارشگر در تلویزیون من و تو

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_13.html

...

گزارشگر یک برنامه جدید 30دقیقه ای است که در آن نه تنها گزارشهای ارسالی شهروند خبرنگارها پخش خواهند شد، بلکه تیم گزارشگرتلویزیون من و تو آنرا پیگیری می‌کند و با تماس با نهادهای مسئول سعی می‌کند تا پاسخ و علت مشکلات مطرح شده در گزارشهای شهروند خبرنگارها را جویا شود.برنامه گزارشگر جمعه هر هفته در ساعت 20:00 شب بوقت ایران از تلویزیون من و تو در 2 ماهواره هاتبرد و یوتلست7B پخش می شود.

#ماهواره #منوتو #گزارشگر #تلویزیون #هاتبرد #یوتلست7 #manoto #hotbird #eutelsat7b #gozareshgar #گزارشگرمنوتو #خبر #اخبار #خبرنگار #شهروند #freeiran

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 4 people

22بهمن روز عزای ملی...

#22بهمن

Image may contain: 1 person

ملی ستلایت نیوز:مستند انقلاب57 در تلویزیون من و تو

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/57.html

...

تلویزیون من و تو با نزدیک شدن به 22بهمن روز پیروزی حکومت ضد ایرانی جمهوری اسلامی و دهه زجر مردم ایران بار دیگر مستند پر محتوای انقلاب شوم57 را برای بینندگان خود پخش می کند.این مستند بصورت جامع روزها و اتفاقاتی که به پیروزی ملایان ظالم منجر شد را نشان می دهد و بصورت کاملا بی طرفانه و حرفه ای از بسیاری از واقعیت ها پرده بر میدارد.

واقعیت هایی که تا به حال در هیچ مستندی دیده نشده است.مستند انقلاب 57 از یکشنبه 17بهمن تا پنجشنبه 21بهمن هر روز در ساعت 16:00بعد از ظهر و تکرارش ساعت 24:00 شب بوقت ایران از تلویزیون من و تو در فرکانس 11137 ماهواره هاتبرد و فرکانس های11304،10721،11345،11262 ماهواره یوتلست7B بصورت همزمان پخش می شود.هر قسمت مستند انقلاب شوم 57 به مدت 120 دقیقه می باشد.

با سپاس از Persian Gulf نازنین و دوست داشتنی

#ماهواره #منوتو #انقلاب #انقلاب57 #22بهمن #یوتلست #هاتبرد #شاه #مستند
#manoto #shah #enghelab #freeiran #manototv #kingofiran #pahlavi

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 1 person, text

ملی ستلایت نیوز:نامه شاهزاده رضا پهلوی به دونالد ترامپ: حساب مردم ایران را از جمهوری اسلامی جدا کنید

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_57.html

...

شاهزاده رضا پهلوی، فرزند آخرین پادشاه ایران، در نامه‌ای به دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، با اشاره به محدودیت‌های مهاجرتی اخیر درباره ایرانیان، از او خواسته تا حساب مردم ایران را از جمهوری اسلامی جدا کند. شاهزاده رضا پهلوی با اشاره به «موفقیت‌های درخشان» ایرانیان مقیم آمریکا در حوزه‌های مختلف مانند تحصیلات دانشگاهی و آموزش، حقوق و پزشکی، هنر، فناوری و مهندسی، خطاب به رئیس جمهور آمریکا گفته است: «ایالات متحده همواره سرزمینی مهمان‌نواز برای هم‌میهنان من بوده که از ترور و حاکمان دینی گریخته‌اند... بنابراین ما باید حساب مردم ایران را از رژیم ظالمی که بر آنها حکومت می‌کند، جدا کنیم». فرزند آخرین پادشاه ایران با اشاره به آنچه «نگرانی‌های مردم آزادیخواه ایران» از محدودیت‌های مهاجرتی اخیر توصیف کرده، افزوده است ایرانیان «نگرانند که همزمان هم توسط دیکتاتوری روحانیون سرکوب می‌شوند و هم به طور بالقوه با محدودیت‌های دستور اجرایی جدید جریمه خواهند شد».

شاهزاده رضا پهلوی در عین حال، بازنگری و بهبود قوانین مهاجرتی آمریکا در راستای «بهبود امنیت ملی» این کشور را «کاملا قابل درک» دانسته اما ابراز امیدواری کرده تا «این بازنگری به قربانی شدن تعداد بیشتری از ایرانیان فراری از رژیم تروریستی جمهوری اسلامی که به دنبال پناهندگی در آمریکا هستند، نینجامد». دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در فرمانی اجرایی که چند روز پس از آغاز ریاست جمهوری خود صادر کرد، ورود پناهجویان به این کشور را برای ۱۲۰ روز ممنوع کرد. او همچنین دستور داد تا اتباع هفت کشور ایران، عراق، سومالی، سودان، یمن، سوریه و لیبی برای ۹۰ روز اجازه ورود به آمریکا را نداشته باشند. دولت آمریکا هدف از این فرمان را بازنگری در قوانین مهاجرتی این کشور و بهبود آنها اعلام کرده است هرچند واکنش‌های منفی زیادی در داخل و خارج از آمریکا به دنبال داشته است. کاخ سفید اعلام کرده است دارندگان گرین کارت، حق سکونت دائم در آمریکا، برای ورود به خاک ایالات متحده نیاز به مجوز جداگانه ندارند. رضا پهلوی پس از انتخاب دونالد ترامپ به ریاست جمهوری آمریکا نیز در نامه‌ای به او، خواستار «همکاری» رئیس جمهور منتخب آمریکا با «نیروهای سکولار دموکرات» ایران برای «شکست اسلام سیاسی» به جای «جنگ» شده بود. در نامه جدید فرزند آخرین پادشاه ایران به رئیس جمهور آمریکا نیز یک بار دیگر تکرار شده که «نبرد علیه اسلام رادیکال و نظامی با آسانگیری یا جنگ پیروز نمی‌شود» و بر «حمایت و تقویت جامعه مدنی ایران» تاکید شده است. شاهزاده رضا پهلوی در پایان نامه‌اش به رئیس جمهور آمریکا، با ابراز امیدواری درباره «ایفای نقش کلیدی آمریکا و دیگر کشورهای دموکراتیک جهان در حمایت از مردم شجاع ایران» تاکید کرده است: «ما قویا باور داریم که یک ایران سکولار و دموکرات، صلح و ثبات را برای منطقه به ارمغان می‌آورد».

با سپاس از رادیو فردا

#ترامپ #رضاپهلوی #ویزا #ایرانیان #آمریکا #شورای_ملی #trump #donaldtrump #نامه #اخبار #خبر #ofogheirantv #rezapahlavi #reza_pahlavi #visa #iranian #usa #iran #news #princerezapahlavi #freeiran #radiofarda #bbcpersian #voafarsi #irannews

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 1 person, smiling

ملی ستلایت نیوز:بازداشت یکی از مجریان سابق صدای آمریکا پس از بازگشت به ایران

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_38.html

...

کیانوش سنجری، از زندانیان سیاسی سابق، وبلاگ‌نویس، فعال حقوق بشر و همکار پیشین «صدای آمریکا» پس از بازگشت به ایران بازداشت شده‌ است.به گزارش خبرگزاری هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، کیانوش سنجری دو ماه پس از بازگشت به ایران بازداشت شده‌ است.

او مهر ماه سال ۹۵ به ایران بازگشته بود و خبرها حاکی از آن است که مأموران امنیتی در آذر ماه او را بازداشت کرده‌اند. خانواده سنجری تا‌کنون درباره وضعیت فرزند خود سکوت کرده‌ است و به همین دلیل خبر بازداشت این روزنامه‌نگار و همکار سابق صدای آمریکا، شنبه ۱۶ بهمن منتشر شد. اطلاعی از محل نگهداری او در دست نیست. کیانوش سنجری، وبلاگ‌نویس، روزنامه‌نگار، فعال حقوق بشر است که نخستین بار در ۱۷ سالگی و در جریان سالگرد اعتراض‌های دانشجویی ۱۸ تیر، و سپس در مهرماه ۱۳۸۵ و در جریان درگیری بین نیروهای امنیتی و طرفداران آیت‌الله محمدحسین کاظمینی بروجردی بازداشت شد. او پس از پناهندگی به آمریکا، به عنوان یکی از همکاران صدای آمریکا و نیز سخنگوی «کمیته گزارشگران حقوق بشر» مشغول کار بود. دلایل بازگشت کیانوش سنجری به ایران مشخص نیست. برخی از خبرگزاری‌های محافظه‌کار در ایران آبان‌ ماه سال جاری از بازگشت «بی‌سروصدای» او پس از «اخراج از صدای آمریکا» خبر داده بودند.پیشتر نیز در برخی محافل رسانه‌ای پارسی زبان در نیویورک شایعاتی مبنی بر قول مساعد از یکی از گروه‌های فعال ایرانی‌آمریکایی از سوی دولت روحانی به آقای سنجری در خصوص حفظ امنیت وی برای سفر به ایران مطرح شده بود!

با سپاس از رادیو زمانه و وبسایت خبری ایران پرس نیوز

#ماهواره #ایران #آمریکا #بازداشت #صدای_آمریکا #مجری #voanews #voapersian #voafarsi #kianooshsanjari #کیانوش_سنجری

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 4 people, text

ملی ستلایت نیوز:شبکه تلویزیون رادیو جوان آماده پخش برنامه هایش می شود

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_76.html

...

شبکه تلویزیونی رادیو جوان آماده پخش برنامه هایش می شود.این شبکه تلویزیونی تازه تاسیس پارسی زبان که قرار است همانند وبسایت رادیو جوان بصورت کاملا حرفه ای به موسیقی اختصاص یابد پنجشنبه 21بهمن ماه در ساعت 20:00شب بوقت ایران افتتاح می شود.تلویزیون رادیو جوان با فرمت HD در فرکانس 12594 ماهواره اکسپرس AM6 قرار دارد و کسانی که ماهواره یاه ست1A را دریافت می کنند بدون هیچ تغییری به راحتی می توانند برنامه های شبکه تلویزیونی رادیو جوان را تماشا کنند.احتمال داده می شود شبکه تلویزیونی رادیو جوان رقیب جدید و جدی تلویزیون های موسیقی پارسی زبان نظیر PMC، EBC1،MIFA ،GALA ، GEM Music باشد.از وبسایت رادیو جوان به عنوان یکی از حرفه ای ترین و پر طرفدار ترین وبسایت های موسیقی می توان نام برد.راه اندازی شبکه تلویزیونی رادیو جوان در حالی می باشد که مهرداد آسمانی خواننده ایرانی ساکن آمریکا مدتی قبل همکاری خود را با کمپانی رادیو جوان قطع کرد و در یک ویدیو 60 دقیقه ای که در صفحه فیسبوک خود منتشر کرد به افشاگری راجب رادیو جوان و مسئولانش پرداخت.

#ماهواره #یاهست #اکسپرس #موسیقی #رادیوجوان #موزیک #radiojavan #RJTV #radiojavantv #yahsat #express #yahsatexpress

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
No automatic alt text available.

ملی ستلایت نیوز:حسن جوهرچی، بازیگر محبوب سریال‌های تلویزیونی درگذشت

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/blog-post_6.html

...

حسن جوهرچی بازیگر تلویزیون و سینما در سن ۴۸ سالگی در تهران درگذشت. حسن جوهرچی که یکی از محبوب‌ترین بازیگران ایران در دهه ۷۰ بود در روزهای گذشته در بیمارستانی در تهران بستری شده بود و بنا به اعلام روابط عمومی این بیمارستان، دلیل مرگ او نارسایی کبد و عفونت ریوی بوده است. حسن جوهرچی نخستین بار با فیلم «برخورد» به کارگردانی سیروس الوند چهره شد اما با بازی در سریال تلویزیونی پرمخاطب «در پناه تو» در سال ۱۳۷۳ به شهرت بسیار رسید. او در این سریال نقش مقابل لعیا زنگنه را ایفا می‌کرد و این گونه استنباط می‌شد که نوع پوشش و چهره این دو در جهت ارائه الگوی موجه و مطلوب جوان ایرانی از سوی صداوسیمای جمهوری دیکتاتوری اسلامی انتخاب شده است. او در چند سریال تلویزیونی دیگر نیز ایفای نقش کرد و اجرای یک برنامه زنده تلویزیونی را هم تجربه کرد اما در سال‌های اخیر کم‌کار شده بود. جوهرچی که فارغ التحصیل رشته عکاسی دانشکده هنرهای زیبای تهران بود، برای آخرین بار در سریال‌های «کیمیا» و «تنهایی لیلا» حضور در تلویزیون را تجربه کرد.

با سپاس از وبسایت بخش پارسی صدای آمریکا

#حسن_جوهرچی #بازیگر #سینما #تلویزیون #سریال #hassan_joharchi #hassanjoharchi

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 1 person, beard, text and closeup

ملی ستلایت نیوز:تلویزیون EBC1 فرمت پخش خود را تغییر داد

لینک خبر:

http://www.mellisatnews.com/2017/02/ebc1.html

...

تلویزیون EBC1 به مدیریت حامد توحیدی فر که برنامه هایش را با فرمت HD در فرکانس 11900 ماهواره یاه ست1A پخش می کرد،به دلیل درخواست بسیاری از ایرانیان که به دلیل نداشتن رسیورHD از دیدن برنامه های این شبکه تلویزیونی محروم بودند،فرمت پخش خود را از HD به SD تغییر داد.آن دسته از عزیزانی که رسیور معمولی دارند با پاک کردن تلویزیون EBC1 از روی رسیور و سرچ مجدد فرکانس11900 ماهواره یاه ست1A خواهند توانست برنامه های تلویزیون موسیقی EBC1 را از این پس دنبال کنند.پخش تلویزیون EBC1 با فرمت HD در ماهواره Azer Space ادامه دارد.

#ماهواره #یاهست #موسیقی #تلویزیون #ebc1 #ebc1tv #music #persianmusic #yahsat #yahlive

*درج خبر با نام ملی ستلایت نیوز به عنوان منبع در صفحات و وبسایت های دیگر آزاد می باشد*

See More
Image may contain: 1 person, text