Photos
Posts
Moodbox added 11 new photos.

Privatus namas Australijoje. Nuotraukose priestato, atsiradusio po seno namo rekonstrukcijos, interjeras. Graži interjero ir eksterjero dermė. Ašine apdalos med...žiaga pasirinktas medis, kurio , tikrai, daug, bet ne per daug. Atkreipkite dėmesį, kiek gyvasties virtuvėje suteikia augalai ir kaip puikiai juodame fone atsiskleidžia jų žalia.| Moloney Architects

See More
Moodbox added 11 new photos.

Apartamentai Maskvoje. Klasikinio ir modernaus stiliaus sintezė. Erdvės viduryje stačiakampė konstrukcija, kurioje sutalpintas dušas ir wc, integruota virtuvė bei spintos. Miegamasis, svetainė bei virtuvės zonos sumaniai išdėstytos aplinkui. | INT2architecture

Posts
NuosavasNamas.lt shared their album.
February 14
NuosavasNamas.lt added 32 new photos from February 14, 2017 to the album: Pink.

Rožinė - nuo švelnios pudros iki intensyvios fuksijų.

NuosavasNamas.lt added 32 new photos to the album: Kaledinių dovanų dekoras.

Dovanos, dovanos!!! Manau, visi sutiksite, jog sulaukus Kalėdinės dovanos džiugina ne tik jos turinys, bet ir apipavidalinimas. Kai dovana yra tarsi nedidelis meno kūrinys, kurios teikėjas pasirūpino, jog dar neišpakuota, ji jau teiktų smagias emocijas.
Kad po egle nekiltų mirgantis stilių chaosas, siūlau iš anksto pasirinkti "temą", kurios laikysitės ruošdami dovanas. Rinkitės vieną ar dvi dominuosiančias spalvas, bendrą vienos faktūros ar spalvo...s) medžiagą, į kurią viniosite dovanas (popierius, tekstilė), vieną ar kelias vienijančias dekoro detales (augalų šakelės, bumbulai, kaspinai, virvelės, cinamono lazdelės, adresato kortelės, veltinio detalės, žaisliukai). Na, o jei dar turite ir meninių gebėjimų bei įkvėpimo, išpieškite jas.
Laiko dar yra, tad smagaus ir įkvepiančio pasiruošimo!
foto iš pinterest.com

See More
NuosavasNamas.lt added 32 new photos to the album: Dekoras Kalėdoms.

Kalėdinės dvasios jūsų namams galima įnešti ne tik puošiant tradicinę žalią eglutę. Dekoro elementais gali tapti ir nestandartinės medžiagos ir jų panaudojimo formos, taip pat ir netikėtos namų vietos. Jei norite, kad papuošimai derėtų bendrame interjero kontekste, dekoruodami rinkitės dominuojančias spalvas ir medžiagas jūsų namų interjere. Be abejo, išimtis - "gyvi" augalai, jų žali atspalviai tiesiog tobulai tinka Kalėdoms.

foto iš pinterest.com

NuosavasNamas.lt added 13 new photos to the album: Pertvaros.

Zonuojant patalpų erdves yra svarbu ne tik kur, bet ir kaip jos bus atskirtos. Lengva, erdvės neapsunkinanti pertvara gali būti puikus sprendimas, kai reikia didesnę ar mažesnę erdvę suskaidyti funkcinėmis zonomis, sukuriant daugiau privatumo, bet išlaikant erdvės jausmą bei šviesos srautą. Tokio tipo pertvaroms naudojamos įvarios medžiagos : stiklas, metalas, plastikas, medis. Medžiagų parinkimą lemia bendras interjero kontekstas bei funkciniai poreikiai.

foto iš pinterest.com

NuosavasNamas.lt added 32 new photos from February 14, 2017 to the album: Pink.
February 14, 2017

Rožinė - nuo švelnios pudros iki intensyvios fuksijų.