Photos
Posts
Nurgün İLE Reiki updated their cover photo.
Image may contain: plant, flower, outdoor and nature
Nurgün İLE Reiki updated their cover photo.
No automatic alt text available.
Posts
Nurgün İLE Reiki updated their profile picture.
No automatic alt text available.

Hiç bir zaman başkalarının hayatlarını yargılayamayız çünkü herkes sadece kendi acısını ve hayatta vaz geçtiklerini çok iyi bilir. -Paulo Coelho-

No automatic alt text available.
John of God şifa evi

...Korku;daraltan,kapayan,içe hapseden,kaçan,gizleyen,biriktirerek yığan,zarar veren enerjidir.
...Sevgi;genişleten,açan,yayılan,kalan,açık olan,paylaşan,iyileştiren enerjidir. Neale D. Walsch, Tanrı ile sohbet

Nurgün İLE Reiki

Sevgili arkadaşlarım, lütfen kendinize birkaç dakika ayırın. Haydi şimdi..

Rahat bir yere oturun, derin nefes alıp verin, sonra

Tam göğsünüze -iman tahta...nız üstüne- hafif hafif vurarak, aşağıdaki olumlamaları yapın.

BEN SAĞLIĞIM,
BEN DENGEYİM,
BEN ŞANSIM,
BEN BOLLUK VE BEREKETİM,
BEN BAŞARIYIM,
BEN MUTLULUĞUM,
BEN BARIŞIM,
BEN HUZURUM,
BEN SABIRIM,
BEN TOKUM,
BEN SEVEN VE SEVİLENİM,
BEN DEĞERLİ VE ÖNEMLİYİM,
DÜNYAM GÜVENDEDİR,
TÜM ÇEVREMDE ÖYLEDİR,
BÜTÜNÜN ÖZEL BİR PARÇASIYIM,
YARATANIMA ŞÜKÜRLER OLSUN.

See More
Maji Spiritualizm ve Kişisel Gelişim Akademisi http://www.kontejyan.com/
youtube.com

Günümüzün Yaşayan En Güçlü Şuur-Dışı Medyomu Joao Teixeria da Faria, (John of God) Yetenekli ruhsal medyom Joao Teixeria da Faria, kendi bedenini kullanarak tıbbi cerrahi ve psişik şifa uygulayan bedensiz varlıklarla birlikte mucizevi sonuçlar elde ediyor. Herkesin kendisine Tanrı'nın John'u olarak da hitap ettiği Joao Teixeria da Faria günümüzün yaşayan en güçlü "şuur-dışı" medyomu ve belki de son 2000 yılın en çok tanınan şifacısı..Son 40 yıl içinde doğrudan ya da dolaylı o...

Continue Reading
No automatic alt text available.
No automatic alt text available.
Felsefe Kulübü

''Uyarı yolu ile eğitim hem çok emek ister,
hem de az işe yarar.''

Platon/Devlet

No automatic alt text available.
Kendiniz için bir iyilik yapın, Reiki ile tanışın.

"Başıma gelen ne olursa olsun kesinkez ben sorumluyum. Koşulsuz olarak her ne olursa olsun kesinlikle ben sorumluyum"
Kişi bunu fark edince kendisinin efendisi olur.

OSHO
***

Image may contain: text
Çekirdek İnanç is with Mesut Seydel and 2 others.

www.cekirdekinanc.com
www.hayatimdegisti.com
Bir şeyin sizi engellediğini hissediyorsanız bunu nasıl değiştireceğinizi bilmiyor yine de değiştirmeyi istiyorsanı...z...
Yaşamınızda aynı olayların tekrar tekrar gerçekleşmesi sizi yordu ise... Çekirdek inanç çalışması yaptırabilirsiniz.Çekirdek inanç kişiliğimizi oluşturan ve ailemizden aldığımız olumsuz kalıplardan oluşur atalarımızdan gelen negatif kalıpları da içerir. Kendimizde reddettiğimiz ama etkisinin çoğunlukla farkına varmadığımız bir özelliğimizdir. Kendimiz olmamızı neyin engellediğini bulduğumuzda hayatta çok hızlı yol alırız. Bunu fark edip temizlemezsek hep aynı şeyleri yaşarız. ..


Nasıl yaşamınızı değiştirmenize yardımcı olur ?
Çekirdek inancınızın ne olduğunu ve nasıl dönüştüreceğinizi öğrendiğinizde, bolluk bereketi, mutluluğu ve başarıyı kendinize çekersiniz. İlişkilerinizde yaşadığınız tıkanıklık çözülür. Kendinizi olduğunuz halinizle ifade edersiniz. Yaşadıklarınızın nedenlerini daha net anlarsınız.Çocuklarınızda aynı çekirdek inançların oluşmaması için önlemler alırsınız.Bu çalışma kişisel gelişim amaçlı yapıldığı gibi kaygı,panik atak,fobiler, sınav başarısı,kilo verme gibi bir çok konu odaklı yapılmaktadır.

Diğer yöntemlerden farkı ne ?
Diğer yöntemler sorunun dallarını budarlar ama çekirdek inanç fark edilmediğinden ve değişmediğinden aynı sorunlar tekrar geri gelir.Ya da geçici olarak yaşadığınız problemi çözseniz bile çekirdek inanca bağlı başka bir problem sizi engellemeye devam eder.
İnsanın Çekirdek inancı bir tane midir?
Bütün tıkanıklarınızın nedeni tek bir baskın çekirdek inanca dayalıdır. Fakat çekirdek inancınızı besleyen inancın dalları vardır.Dolayısıyla hem çekirdek inanca hem sorunun dallarına çalışılır. Çekirdek inanç tam olarak fark edildikten sonra bütün başınıza gelen olumsuzlukların hep o çekirdek inançtan kaynaklandığını fark edersiniz. Bazı kişilerde bir adet baskın olmak üzere toplam 4-5 adet çekirdek inanç çıkmaktadır.
Çekirdek inancım nasıl temizleniyor?
Telefonda soru cevap şeklinde ve sezgisel yollar kullanarak çekirdek inancınız bulunuyor.Çekirdek inancı bulmak için NLP,aile dizimi,hedef101,kuantum düşünce,koçluk yöntemleri,subliminal telkinler gibi birçok yöntem kullanılmaktadır. Ne gibi problemlerle karşılaştığınız uzmanlarımız tarafından analiz edilip çözümlenmektedir.

Telefonla çekirdek inanç bulma süreci nasıl işliyor?
Aradığınızda Atakan Sönmez ile görüşüyorsunuz. Ücretsiz 5 dakikalık bir ön görüşme tespiti ile çekirdek inanc bulmanın size faydası olup olmayacağını belirliyoruz.Eğer faydası olacağı ön tespit sonucu anlaşılırsa size isterseniz randevu alıyorsunuz ve o gün Ortalama 45 dakika ile 60 dakika arası bir görüşmenin sonucunda uzmanımız Abdullah Canıtez ya da Özlem Şahin çekirdek inancınızı belirliyor, buna yönelik çözüm için çalışmalar yapıyor.Ayrıca çekirdek inancınıza uygun isme özel ve sizin kişilik yapınıza özel hazırladığımız ortalama 8 adet subliminal telkin CD yapıyoruz. Görüşme sadece bir kez yapılmaktadır. Problemin dönüşmesi ve çekirdek inancınızın kırılmasının süresi kişiden kişiye değişiklik göstermekle beraber çalışmadan sonra kendinizi daha iyi tanımaya başlamış ve hafiflemiş hissedersiniz. Yaşadığınız sorunların asıl nedenini görmenin ferahlığı vardır.Bunu dönüştürmek için size verdiğimiz olumlamalar ve yapılması kolay olan ev ödevleri olacak. Bütün bunları yaptığınızda yaşamınızdaki olumlu ve kalıcı değişiklikleri hemen fark edersiniz.
www.cekirdekinanc.com
www.hayatimdegisti.com
Bütün arkadaşlara tavsiye ediyorum Bende bu çalışmadan çok faydalandım Çekirdek inancın değiştirilmesinin yaşamınız üzerindeki etkilerine inanamayacaksınız

Başarı Hikayeleri
İlk önce bu kadar basit bir şeyle mi bunca yıldır çözemediğim köklenmiş sorunları çözicem diye alay ettim, sonra inanmak istedim, olmadı zaten param da yoktu, para tuzağı dedi içimden bir ses ama 2 gece sonra yine sabaha kadar hayatım değişti.com ve çekirdekinanc olmak üzere diğer sitelerini sabaha kadar araştırırken buldum kendimi. Öyle ya da böyle bir şekilde inanmayı tercih ettim ve aradım randevu aldım Atakan Bey de Abdullah Bey de inanılmaz yardımcı oldular ve CD GELDİ...1 GÜN, 2 GÜNN GARİP RÜYALAR 3.GÜN RÜYALAR DEVAM EDİYOR HALA BUNALIYORUM 4.GÜN HİÇ OLMADIK UZUN SÜREDİR BEKLEDİĞİM BİR SÜRPRİZ 5.GÜN BAŞKA BİR SÜRPRİZZ ve böylece bugüne kadar devam etti, inanın 4 günde hayatım değişti ve bu gün Allah'a şükür, Atakan Bey ve Abdullah Bey'e teşekkür ederim ki daha önce hayalini bile kurmadığım bir hayata sahibim, maddi ve manevi açıdan. Abdullah Bey ne dediyse deneyimledim, deneyimlemeye de devam ediyorum ve artık eminim çekirdek inancımı değiştirdiğim için hayatım her gün daha da iyiye gidecek ve bir daha asla eskisi gibi tıkanmalar, tam son anda bütün işlerin bir anda bozulması gibi yıpratıcı olaylar yaşamıycam veee DİŞİLİĞİMİ VE KADINLIĞIMI KABUL EDİYORUM VE BU KABULLENİŞLE HAYATIMA GÜVENLE DEVAM EDİYORUMMMMMMMMMMMM

SONSUZ TEŞEKKÜRLER, SİZİN GİBİ İNSANLARA TÜM DÜNYANIN İHTİYACI VAR..
SEVGİLER, MUTLULUKLAR, BOL BOL GÜLÜCÜKLERRRR

Size minnettar bir KADIN:)
-----------------------------------------------
slm özlem hanım öncelikle sizi sevgiyle kucaklıyorum ve sizi tanıdığım için şükrediyorum
Sizi iyiki tanıdım yaradana her gün şükrediyorum ki sizinle bi şekilde tanışmama izin verdi. Boşanıp kısa süre tekrar eşimle birleşmemin ardından 1 yıl boyunca çok iyi denilebilicek bir hastanede depresyon tedavisi gördüm depresyon ilaçları kullandım ve şimdi anlıyorum ki bir arpa boyu yol alamamışım.
Sizin bu yolladığınız çalışmalar la kendimle yüzleştim sorunlarım la korkularımla yüzleştim şu an ben bile şaşkınım bi kaç cümlenin bu kadar etki edebileceğine inanmazdım
işin gerçeği ilk randevuyu atakan beyden alırken aklımdan geçen telefonda ne olablirki bi kaç klasik bir kaç soru resmi bir konuşma olur diye düşünmüştüm ama sizinle konuşmaya başladığımda öle olmadığını anladım ve sizi tanıdığıma çok sevindim sizinle birebir bir şeyler paylaşmasam da aslında sizinle çok şey paylaştım vu buda beni inanın çok mutlu etti hayatıma giren en önemli insanlardan birisiniz
her şey için şimdi den teşekkür ediyorum
Sevgi, huzur, başarı tüm güzellikler sizinle olsun
ilginize şimdiden teşekkür ederim
Sevgilerimle
-------------------------------------------

Benim çekirdek inancım baba desteği eksikliği çıktı.Özel telkin cd mi ilk dinlediğim gün değişimleri fark ettim.Dimdik yürüyordum.Ayrıca çok daha güvenli oldum.İnsanların bana tavır ve davranışları değişti.Kendimi o kadar iyi ve güvenli hissediyorum ki tam isabet diyorum ve teşekkür ediyorum.Bu çalışma harika.Abdullah bey çok profesyonel.Telefonda öyle şeyler söylüyor ki bunları nasıl tespit edebilir diye şaşirip kaliyorsunuz.
--------------------------------------------------------------
Çekirdek inanç bulmanın telefonla bu kadar etkili olacağını tahmin etmezdim. Fakat en ufak ayrıntılardan sorunun kaynağını ustaca bulmanız bu düşüncemi değiştirdi. Önerdiğiniz çalışmalar ilk günden etkisini yoğun bir biçimde göstermeye başladı, değişimi hissediyorum. Her şeyin daha iyiye gittiğini görüyorum. İyi ki varsınız.
--------------------------------------------------------
özlem hanım merhaba ...yaptığımız konuşmalar,dinlediğim telkin cdleri,önerdiğiniz kitaplar,ödevler..hepsi bitti ..bana hangisi iyii geldi bilmiorum ama daha iyi olduğum kesin teşekkür ederim:)
sevgili özlem hanım emeğinize sağlık ,sizinle konuştuğum günden bugüne beni şaşırtan şeyler oldu bunları sizinle paylaşmak istiyorum (gönderilerinizi bugün açabildim ve okumayı yeni bitirdim çok teşekkür ederim ben şuan çalışıyorum ve evde internet olmadığı için ancak işe geldikçe nete girebilyorum bunu belirtmek istedim )
sizinle konuştuktan sonra o gün akşama kadar başım şiddetli ağrıdı benim başım sadece uykusuz olduğumda ağrır(ilgisi var mı bilmiyorum ama yine de yazmak istedim)ertesi gün kendimi herzamankinden daha huzurlu hissediyordum,garip bir sakinlik duygusu vardı.bunlar ilk farkettiğim şeylerdi.benim için daha önemlisi de ;size kısaca biten ilişkimden bahsetmiştim,ilişkim teorikte bitti diye karar verilmiş olsa da telefonla hergün konuşup arada bir de görüşüyoruz yani tam anlamıyla koparamadık bu detayı verdim çünkü ben bu süreci bir türlü kabullenememiştim ve kendimi hırpalıyordum,çok acı çekiyordum. 2 gündür bu konuyla ilgili olarak içimde bir hafifleme ve kabulleniş var , yine 3 gündür gece uyumadan önce sürekli gözümün önüne ikimizin gelin damat olarak görüntüsü geliyor(ki ben bunun olmasını çok istiyordum)ve uykuya bu görüntüyle dalıyorum.bu görüntüyü daha önce isteyerek gözümde canlandırıyordum şimde gözümü kapadığım anda gözümün önüne geliyor
yine 2 gün önce yeni bir iş teklifi aldım yarın çalışmaya başlıyorum:))
size bunları açıkca yazdım çünkü şaşkınlık içindeyim tüm bunlar tesadüf mü?yoksa sizinle görüşme yaptığım için sistem hemen çalışmaya mı başladı...)
-----------------------------------------------------------------
Ben de diğer arkadaşlarım gibi telefonla çekirdek inancı bulma çalışmasına katıldım. İlk olarak Atakan Bey ile irtibata geçerek Abdullah Bey'e ulaştım. Bir çok tereddütüm olmasına rağmen yani telefonla nasıl olurda bu konuda başarı sağlanabilir endişesini taşımama rağmen Atakan Bey'le konuştuğumuz ilk andan itibaren onlara duyduğum güven hemen hissettirdi kendini bedenimde ve ruhumda 3-02-2011 günü akşam saat 9 da ( bu tarihi ve saati unutmuyorum çünkü hayatıma katkısı sözle ifade edilmeyecek kadar önemli) Değerli hocamız Abdullah Beyle çekirdek inanç konusunda konuşmaya başladıkSesini duyduğum ilk andan itibaren anında yaptığı tespitlerle sanki beni görmeden tanıyormuş gibi inanılmaz bir his bıraktı bendeTelefonda bu kadar iyi tespitlerin yapılabileceğini aklımdan bile geçirmemiştim. Hayatımda bildiğim ancak benim hayatımda nasıl bu kadar olumsuzluk yaratabileceğini düşünemediğim çok çok önemli noktaları yakaladı ve bu konuda beni bilgilendirdi inanılmaz derecede. Konuşmamızın sonucunda Abdullah Bey bazı olumsuzlamalar ve olumlamalarla ev ödevleri verdi bana. Ve şu an onları büyük bir sabırla ve kararlılıkla uyguluyorum.
Bendeki ilk farklılıklara gelince;

Çocukluğumdan beri hayatımda yaşadığım kısır döngülerin hep aynı şekilde karşıma çıkan olumsuz gelişmelerin tek sorun kaynağının ne olduğunu öğrenmek bana öncelikle huzur ve ferahlık verdi. Şimdi en azından sorunun kaynağını biliyorumhatta bilmekle kalmıyorum bu duruma nasıl müdahale edeceğimi de Abdullah Bey sayesinde öğrendim. Olumsuzlamaları yaptığım ilk anlarda bedenim ve ruhum tepki vermeye başladı. Önce bu cümleleri tekrarlarken korkularım arttı. Bedenimin bu korkuyla titremesine engel olamıyordum sonra ağlamaya ve kabullenememeye başladım. Bedenim ve ruhum ilk karşılaştığı ve yüzleştiği bu durumla mücadele ediyodu sanki. Yaklaşık bugün 6 gün oldu hem olumlamalara hemde olumsuzlamalara devam ediyorumayrıca benim adıma yapılan telkini de dinliyorum büyük bir karalılıkla. Artık olumsuzlamalar yani yüzleştiğim duygular beni korkutmuyor ve üzmüyor. Yavaş yavaş bedenim bunlara tepkisiz kalmaya başladı. Daha rahatım ve hatta bunları tekrarlarken gülümsemeye başladım bile. Küçük bir çocuk gibi hissediyorum kendimi. Şimdi emekliyorum adım adım gelişmeye başlıyorum. Hatta zaman zaman öyle güçlü hissediyorum ki kendimi birden yürüme cesareti gösteriyorum. Zamanla daha büyük gelişmeleri yaşayacağımdan da hiç şüphem yok. KARARLIYIM KARARLIYIM. Hatta hayatımda şimdiye kadar hiç olmadığı kadar kendi yaşamım için bu kadar kararlıyım.

DEĞERLİ ARKADAŞLAR!
Ben ilk defa kendi hayatım için bi yatırımda bulundum tüm samimiyetimle söylüyorum ki ilk defa Kendi hayatım için yaptığım bu yatırımın ne olduğunu merak ediyosanız şunu söyleyebilirim ki Atakan beyle irtibata geçip Abdullah beyle çekirdek inanç çalışmasını gerçekleştirmek olduğunu söyleyebilirim size. Değerli iki insan.. Tanımaktan büyük onur duyduğum ve teşekkürlerimi sözcüklere sığdıramayacak kadar şükran dolu olduğum ATAKAN BEY VE ABDULLAH BEY'E sonsuz saygı ve sevgilerimi iletiyorum. İYİ Kİ VARSINIZ İYİKİ HAYATIMDASINIZ İYİ Kİ TANIMIŞIM SİZLERİ. Hayatımdaki tüm güzel gelişmelerden sizleri ve arkadaşlarımı haberdar etmekten de büyük mutluluk duyacağımm.
HERKESE KUCAK DOLUSU SEVGİLER.
Ben telefon görüsmemi dün yaptim, Abdullah Bey sanki sizi cocuklugunuzdan beri taniyor gibi konusuyor,benim biri baskin olmak üzere 3 cekirdek inancim oldugu ortaya cikti, cok ilgincti, simdi Atakan Beyden cd lerimi bekliyorum, umarim sonuclarini alirim kendim icin yaptigim en iyi yatirim oldugunu düsünüyorum
Abdullah bey günaydın. Sizinle 1 hafta önce çekirdek inanç çalışması yaptık 3 tane çekirdek inanç tespit etmiştiniz bana özel hazırlanan cd'im geldi dinliyorum ve çok mutluyum başta ciddi baş ağrısı ve bulantı, iç sıkıntısı şikayetlerim oldu ama geçti. Kendimi çok rahatlamış ve güçlü hissediyorum babama olan kızgınlığım sıfır noktasına indi ayrıca ilişkim düzeldi ben hiç bir şey yapmadım bakış açım değişti birden, o kadar hızlı olduki inanılmaz.Bu güne kadar hayata, olaylara, kişilere , durumlara o tepkileri veren hiç ben değildim sanki o gitti başka biri geldi üstelik herkes farkında "sana ne oldu çok değiştin" diyorlar çok mutluyum ilk kez kendim için bi şey yaptım ve sonuç muhteşem oldu bunu size ve Atakan bey'e borçluyum çok teşekkür ederim. Kendimi herşeyi yapabilecek kadar güçlü ve istekli buluyorum kafamda imkansız kavramının anlamını değiştirdiniz sanırım artık değişimi durdurmam imkansız
bu muhteşem iyiki varsınız çok teşekkürler...
Bu değişime ben bile inanamıyorum Abdullah bey içimdeki coşkuyu anlatamam size tam 4 yıldır bi türlü ayrılsammı sürdürsemmi bilemediğim kangrene dönüşmüş ilişkim var ayrılamadığım ama yanında da kalamadığım erkek arkadaşımla mucize bi değişim yaşadım ne yaptım inanın bilmiyorum hiç bi fikrim yok ama değişti sadece on gün oldu sizinle tanışalı yaşamıma kattığınız fark inanılmaz. Bunu herkes bilsin herkes sizi tanısın ve muhteşem enerjinizle ve sevginizle değişsin dönüşsün mutlu olsun istiyorum. Geriye kariyerimle ilgili yaşadığım durumun düzelmesi kaldı o'da zaten çekirdek inancımla ilgili olduğunu bulmuştunuz inanç kırıldığına göre o hayalime kavuşmamda yakındır diye düşünüyorum..
ben seminer vermelisiniz burda mutlaka bizi ihmal etmeyin. Özellikle hedef 101 çalışmanızla ilgili olarak çok istiyorum tam manasıyla kavramayı çünkü. Sizi her soru işaretinde arayabileceğimi bilmek de ayrıca çok güven verici iyiki varsınız. Sevgiler..
Öncelikle sayın Atakan Sönmez ve sayın Abdullah Canıtez e teşekkür ediyorum .Uzun süredir yaşamımda üstüste tekrarlanan aynı tür olayların varlığı beni neden ben sorusunu sormaya yöneltti yaklaşık 2 yıldır ilgilendiğim düşünce ve bilinçaltı temizliği konusunda herkese genel geçer reçetelerin verildiği bir çok seminer programları beni bir türlü tatmin etmedi . cekirdekinanc.com sayesinde ulaştığım sizler sayesinde yaklaşık 5 günlük bir sürede dahi yaşadığım hafifleşme ve özgürlük duygusunu tarif edemem .Telefonda çekirdek inanç temizliği ilk etapta saçma gibi gelebilir sizlere ama inanın gerçekten profesyonelliği ve insani naifliğin hiç elden bırakılmadığı bir hassasiyetle gerçekşen 25-30 dakikalık Abdullah beyle yapılan bir telefon konuşması çok şey katabiliyor hayatınıza .
Kalıplaşmış düşünceleriniz den sıyrıldığınızı hissediyorsunuz Şu anda bir yandan bana özel hazırlanmış telkincd mi dinliyor bir yandan bu konudaki düşüncelerimi satırlara aktarıyorum .İnanıyorum ve hissedebiliyorum ileriki günlerde daha somut ve güzel değişimleri paylaşacağım sizlerle . Bir kez daha kendilerine teşekkürlerimi yürekten iletiyorum ve yeryüzündeki tüm insanların çekirdek inançlarından kurtularak özgürleşmelerini diliyorum.
İnanın arkadaşlar Bİzİ BİZDEN BAŞKA SINIRLAYAN VE ENGELLEYEN HİÇ KİMSE YOK .
Saygılarımla Işın Erdoğan

Diğer başarı hikayeleri için
www.cekirdekinanc.com
www.hayatimdegisti.com

See More
No automatic alt text available.
Şems-i Mevlana is with TC Egem Dost and Hilal Tunç Aydin.

Her şeyi senin için var ettim, diyen Rabb'e; ''Her şeyi senin için terk ettim.!"diyebilmektir; AŞK

Şems-i Tebrizi

Cengiz Erkose to ALTIN ÇAĞ BİLGİ MERKEZİ

Başarılı olmak için,

BU SÖZLERDEN TAMAMEN VAZGEÇİN... .!!!!!!!!

Yapamam...
İnanmıyorum
Zamanım yok.
Belki
Acaba
Korkuyorum...
Olanaksız
Eğer
Çünkü
Bilmiyorum
Daha önce hep kaybettim.

SonraYukarıdaki sözcükler yerine aşağıdaki sözcükleri kullanın...

Yapabilirim
İnanıyorum
Zamanüreteceğim
Kesinlikle
Mutlaka
Kendime güveniyorum
İnanırsam her şey mümkündür
Yapacağım
Öğreneceğim
Bu sefer kazanacağım
Şimdi, şu an.

YAŞAMIN HER ANI YÜKSEK İDRAKİNİZLE ŞEKİL BULSUN...

See More