Videos
Věděli jste že Etiopie je 5. nejchudší země na světě a zároveň 5. největší producent kávy? 🤨🤔 Paradox nemyslíte? 😣 Záleží Vám na původu kávy? 😉 A zdali nevykořisťuje farmáře? 👨‍🌾 Moyyee dává na fairchain filosofii tedy, že 50% ceny zůstává v zemi původu 💲💲💰 Tahle káva byla úžasná :) akorát ovocitá, nic co by křivilo hubu! :D Celou recenzi máme na blogu :) http://original-afrika.cz/revoluce-uvnitr-salku/
14
Už jste měli Rwandu? 😛😍 Tentokrát jsme ji vyzkoušeli od naší oblíbené pražírny Bean There Coffee Company
22
1
Jakou kávu máte rádi vy??💞🤗🙂 Opět jsme ochutnávali další africké kávy! 🙉🐘🦒 První byl reklamní pytlíček od DropCoffee ze Stockholmu! 🕵‍♂ Tato se prý umístila na druhém místě v celosvětové soutěži v pražení. 🔝🔝 V pytlíčku se skrývala světle pražená Sidamská arabika - výrazně hrubší a menší zrno s lehce čokoládovou vůní. 🍫🍫 Tahle káva byla velice kyselá. Následovala Keňská arabika od Italských pražičů 👴🔥 kteří mají ve zvyku pražit trochu více než je na africké kávy zvykem.♨ Výsledkem byla vskutku kyselá a hořká chuť zároveň. 🥒🌰 K našemu překvapení obsahovala i slaný, "čedarovitý" tón. 🧀🧀 Vůně kávy nás však moc neokouzlila :-/ PS.: I kyselé dobrodružství je dobrodružstvím. 🍍🍒🍇 (Na rozdíl od toho hořkého :P) PPS.: Sdělte nám svůj názor na tyto amatérské degustace, popřípadně doporučte africkou kávu :) ...degustovat lze i doma! ;-) https://goo.gl/W3ANiN
18
Photos
Posts
449.00 Kč was 477.00 Kč
Sold by Original Afrika

Věděli jste že Etiopie je 5. nejchudší země na světě a zároveň 5. největší producent kávy? 🤨🤔 Paradox nemyslíte? 😣

Záleží Vám na původu kávy? 😉 A zdali nevykořisťuje farmáře? 👨‍🌾
Moyyee dává na fairchain filosofii tedy, že 50% ceny zůstává v zemi původu 💲💲💰

...

Tahle káva byla úžasná akorát ovocitá, nic co by křivilo hubu!
Celou recenzi máme na blogu
http://original-afrika.cz/revoluce-uvnitr-salku/

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
Posted by Original Afrika
800 Views
800 Views
Reviews
65 Reviews
Tell people what you think
Markéta Petříková
· August 17, 2017
Kdo chce utéct, od dnešního uspěchaneho světa. Doporučuji zajít do této skvělé kavárničky a obchůdku. Personál super ���. Kavicky � a dorticky�, jsou famózní. Prostě super nápad, je to �����.
Bara Jandova Krupickova
· September 14, 2017
Opravdu příjemná zastávka, výborná káva, skvělé dortíky a velice milá obsluha....dokonce jsme měli to štěstí prohodit pár slov s panem majitelem,...přejeme hodně zdaru do budoucna a mnoho spokojených zákazníků jako jsme byli my....vřele doporučuji 👌👏👍
Jana Vychronova
· December 9, 2017
Neuvěřitelný kousek Afriky v Čechách, fantastická atmosféra, výborná káva, luxusní domácí dorty a hlavně krásné šperky a tisíce dalších věcí :) zákaznická zkušenost na špičkové úrovni a Ježíškovi letos vysílám jediné přání - pobočku v Praze :)
Zuzana Střešinková
· July 17, 2017
Káva výborná,dortiky vynikající,ovečky přátelské,personál kvůli vám skáče oknem (doslova),aby vás bleskově obsloužil. Krámek je krásný,prostředí dokonalé. Doporučujeme všema deseti.
Magdalena Mili Kohoutova
· August 17, 2017
Super obsluha, káva, cappuccino,dortiky....vřele doporučuji všem co jedou kolem.....my tam jezdíme z čb celkem často �
Martin Vozniak
· November 18, 2017
Jen doporučuji, hezké posezení a kvalitní výrobky 😊 Sám mám k těmto produktům blízko ohledně výroby, tak jsem tam jak ve svém 😊 Super! Více stejných míst 👍🏻
Marta Kolářová
· July 26, 2017
Tento obchod jsem při výletě navštívila a byla jsem unešená ze zboží, které nabízí. Prostě nádhera. Proto jsem si tuto stránku na FB přidala a ráda alespoň tímto způsobem vzpomínám.
Kristýna Ševčíková
· August 22, 2017
skvělý personál super kávička i zákusky chodím sem často mohu jen doporučit
Viera Hatlapatkova
· August 10, 2017
Velmi prijemne stravene dopoledne v kavarne s obchodem. Doporucuji jako zastavku na ceste do nebo z Ceskeho Krumlova;-)
Simča Míčková
· July 16, 2017
Jela jsem tam na kole z Č.B. přes Radostice , Opalice atd . Nádherná cesta, ale hlavně mě čekalo příjemné prostředí, ochotný personál , vychlazené nealko pivko a vynikající panini.
Příště si dám kávu a určitě si zakoupím i dortík. Všem doporučuji se zastavit a vydechnout .
Zuzana Toulová
· September 25, 2017
Perfektní, perfektní a ještě jednou vše perfektní ��
Žiška František
· July 7, 2017
Káva přímo vynikající, posezení velice příjemné. Doporučuji se zde zastavit :)
Renča Mari
· July 6, 2017
Moc se nám líbilo, úžasná káva, příjemné prostředí nejen pro dospělé, ale i pro děti.
Pája Svoboda
· November 5, 2017
Naprosto super :-)
Tom Míček
· July 7, 2017
Skvělá káva a produkty v obchodě. Hlavně ty kožené jsou opravdu super. Doporučuji navštívit :)
Hanka Sloup
· September 5, 2017
...tady nás to fakt baví!...
Miroslava Pařízková
· May 31, 2017
Skvělý
Eliška Brotánková
· January 17, 2015
Pět hvězdiček bez váhání! Úžasná pohodová atmosféra, výborná káva, široká nabídka, krásné zboží a pan majitel sympaťák :) Nic vám v tu chvíli nechybí, problémy ...neexistujou, úžasně se uvolníte. Kromě skvělé kávy jsem si vybrala i jeden z korálkových náramků.
Škoda jen, že takových obchůdků není víc! Vzhledem k tomu, že jsme okolo jen projížděli na dovolenou a bydlíme v ústecku, se tam podíváme minimálně až za rok, už teď se těším :)
See More
Ivana Kalenská
· August 15, 2015
Jediny smutek:: takhle skvela kavarna by mela mit otevřeno i v neděli, v sobotu odpoledne a myslim, ze by měla spokojene hosty i ve všední dny po 18. hod. Esenc...e exotiky, úžasne prostředí a lidé, domorode zpěvy a znamenita káva. Co vice si poutnik může přát na cestach, nez potkat takové krásné místo? See More
Ivona Kusá
· September 3, 2014
Po ceste z Krumlova (navzdory nesmyslnemu dopravnimu znaceni) opravdu stoji za to, na nejblizsi krizovatce to stocit do protismeru a navstivit obchod. Cokolada Zotter, jak horka, tak plnena , bezkonkurencni ;).
Posts