Photos
Videos
Reklamówka
28
1
Tańce meksykańskie
24
Kankan w wykonaniu mażoretek
10
1
Posts

Musicale, musicale to tytuł naszego najnowszego koncertu, który zagramy dwukrotnie 11 lutego o godz. 11.00 i 13.00.

Zagramy muzykę i piosenki z najsłynniejszych musicali: Grease, Chicago, Koty, Skrzypek na dachu, West Side Story, Upiór w operze, My Fair Lady, Jezus Christ Superstar, Nędznicy, Dzwonnik z Notre Dame oraz Mamma Mia.

Piosenki z musicali wykonywać będą soliści: Joanna Horodko, Katarzyna Tapek, Dagmara Rybak, Maciej Ogórkiewicz, Łukasz Brzeziński oraz Karol Boch...ański a także mażoretki, oczywiście z towarzyszeniem Orkiestry Miasta Poznania pod dyrekcją Jarosława Goerlicha.

Zapraszamy 11 lutego do Auli Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej w Poznaniu przy ul. Solnej na 2 koncerty: o godz. 11.00 i 13.00.

Bilety w cenie 20 zł (dzieci i młodzież szkolna 10 zł) będą dostępne bezpośrednio przed koncertami.

See More
FEB11
Sun 11:00 AM UTC+01POSM II st. im. Mieczysława KarłowiczaPoznan, Poland
24 people went
Posts

Już dzisiaj zapraszamy na nasz najbliższy koncert - 11 lutego, godz. 11.00 lub 13.00. Aula szkoły muzycznej przy ul. Solnej. A co w programie? Musicale, musicale...

Szczęśliwego Nowego Roku 2018
dla wszystkich fanów orkiestry

Świętujemy 99. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Już jutro o godz. 16.00 powitamy na Dworcu Letnim I. J. Paderewskiego, który przyjedzie do Poznania, a dzień później, 27 grudnia weźmiemy udział w głównych uroczystościach pod pomnikiem Powstańców Wielkopolskich. Początek o godz. 11.00, potem przemarsz ulicami Poznania i msza św. w Farze o godz. 13.45.

Zapraszamy na Katarzynki - 26 listopada, godz. 14.30. Jak co roku zagramy krótki koncert przed mszą św. w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu. W tym roku motywem przewodnim będzie muzyka kompozytorów rosyjskich. A w programie m.in. fragmenty baletu "Dziadek do orzechów" P. Czajkowskiego, Tańce połowieckie z opery "Kniaź Igor" A. Borodina oraz Wielka Brama Kijowska z "Obrazków z wystawy" M. Musorgskiego.

Welcome to energa-26 November, 26 pm. 14.30. Like every year we'll play a short concert before st. At the church of the pw. The lady of the divine in poznań. This year's theme will be the music of the Russian composers. And the m program. In. Excerpts from the "grandfather grandfather" Ballet. Tchaikovsky, dance dances from the opera "Knyaz Igor" a. Borodin and the great gate Kiev from "Images From Exhibit" M. Mussorgsky.
Translated

Święto Niepodległości

Independence day
Translated
Image may contain: 4 people, people standing and outdoor
Image may contain: 6 people, people smiling, people playing musical instruments and outdoor

Jutro będzie można nas zobaczyć i posłuchać na placu Wolności. Zaczynamy o 10.00.

Natalia i Damian - do niedawna nasi muzycy, a dzisiaj już po przysiędze w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych. Przed nimi jeszcze pół roku szkolenia a potem praca w orkiestrach wojskowych.

Image may contain: 5 people, outdoor and nature
Image may contain: 5 people, outdoor and nature

Już jutro w kościele pw. Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu odbędzie się coroczny odpust parafialny, na którym oczywiście będzie nasza orkiestra. Zapraszamy do wspólnej zabawy po sumie odpustowej, która rozpocznie się o godz. 18.00.

W najbliższą sobotę 2 września zapraszamy do Parku Wilsona na Dożynki Miejskie.

O godzinie 14 spod kościoła pw. św. Michała Archanioła przy ul. Stolarskiej wyruszy korowód dożynkowy, na którego czele będzie oczywiście nasza orkiestra.

Ok. godz. 16 będzie można nas obejrzeć w krótkim koncercie na scenie muszli koncertowej.

Image may contain: outdoor

Koniec wakacji

End of vacation
Translated
Image may contain: cloud, sky, ocean, beach, outdoor, water and nature

Od 3 tygodni mamy urlop, jednak na chwilę go przerywamy. W najbliższą sobotę 5 sierpnia o godz. 12.15 zagramy na Święcie Bamberskim.

Do zobaczenia przy pomniku Bamberki.

Tłumnie na Maltance

Image may contain: 6 people, outdoor
Image may contain: one or more people, crowd, sky and outdoor