Posts
Orkun Online added a new photo.
No automatic alt text available.
Orkun Online updated their profile picture.
Image may contain: 1 person
Videos
72 Dakika süren savaştan 3 dakikalık bir kesit
21
84
Photos
Posts

Bu oyun kapandığından beri başka bir oyuna ısınamadım. Ne oyunlar çıktı piyasaya birsürü oyun şirketi girdi oyunlar getirdi hala OrkunOnline gibisi gelmedi. İlk çalıştığım oyundu bu beni "EtkinlikYöneticisi" ve "Sistem" olarak bilirdiniz. Bir olurda zengin olursam bu oyunu satın alıp yayınlayacağım.

Bayram boyunca satın alım etkinlikleri!!!
3 gün boyunca satın aldığınız altın miktarı kadarda sistem hesabınıza ekleyecektir!

No automatic alt text available.

Huzur ve barışın hakim olduğu bir dünyada,hergününüzün bayram tadında ve coşkusunda geçmesi dileğiyle...

Image may contain: sky

Barış ve Kardeşliğin hüküm sürdüğü bir dünya ve bu kutlu gecede tüm dualarımızın kabul olunması dileğiyle...

Image may contain: sky and outdoor

Arkadaşlar kısa süreli bir aksaklık yaşandı ve sorun hemen giderildi.
Keyifli oyunlar dileriz!

Sevgili oyuncularımız "Gilindire Birleşik Serverları"na giriş yapılabilmesi için durumu sorumlulara ilettik. Siz biraz Karakam'da takılın biz Gilindire'yi ve Budargu'yu halledeceğiz. Gerçekten çok anlayışlı oyuncularsınız sizin oyun oynayamamanız bizi üzüyor. Oyunda çok süper boss etkinlikeri yapıp sizi mutlu etmek için çalışacağız

Mevcut durum hakkında bilgilendirelim sizi: Türkiye'deki sunuculara erişim network sebebiyle kesilmiş. Server sağlayıcıya bildirdik düzelttiler siteye erişim açıldı. Fakat sunuculara reset atıldığında Çin'deki üreticinin tekrar aktivasyon yapması gerekiyor. Şimdi onlara da bildirdik açmalarını bekliyoruz. Genelde bu bildirimi yaptığımızda 10 dakika ila 2 saat arasında aktivasyon tamamlanıyor.

Akıllı telefonunda YO kullananlar varsa resmi YO hesabımız: ORKUNONLINE oyun açılmadığı zamanlarda bize yazabilrisiniz. Böylelikle geç kalmadan sorunun gideirlmesi için çalışırız. Eğer YO hesabınız yoksa sunucu adınızla beraber alırsanız hangi sunucuda sorun varsa hemen ona bakarız mesela: KARAKAM-OYUNCUADI gibi.

Arkadaşlar hemen müdahale edildi,kısa sürede halledilecek bir sorun.Kesintiden dolayı özür dileriz!

Çete Savaşları tüm hızıyla devam ediyor...

Image may contain: indoor
Orkun Online is with Yağmur Koç and Eylül Ceren Engin.
June 5, 2014

Oyunda olusan sorunlar birbirini tetiklemis ve ard arda gelmistir.Bu nedenle bolunen eglenceniz icin ozur dileriz.En yakin zamanda etkinliklerle telafi edecegiz!

No automatic alt text available.

DUYURU 2: Bu akşam satın aldığınız altınlar hesabınıza yarın geçecektir. (Bu gün saat 16:00'dan beri yapılan ödemelerin altınları hesabınıza geçmedi onlar da yarın geçecek.)

Karakam sunucumuzda Erlik Han ın ilk düşüşü...
Taarruz birliğini tebrik ederiz!

Image may contain: 1 person

Sevgili oyuncularımız son bir yılda çeşitli sorunlardan ve güncellemelerden ötürü toplamda 78 saat kapalı kaldı. Bu da demek oluyorki oyunumuz bir yıl içinde %99,109589 oranında açık kalmış. Başka oyunlar oynayan arkadaşlar bilirler çoğu oyunda bu oran %95in altındadır. Size %99,109589 oranında oyuna girebilme imkanı sağlamış olsak da bu gün yaşanan sorundan ötürü üzgün olduğumuzu bildirmek isteriz. En kısa sürede sorunu giderip oranımızı korumak için elimizden geleni yapacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.