Photos
Reviews
4.4
12 Reviews
Tell people what you think
Anna Bogdanova
· September 21, 2017
Tika aicināts ziņot par cilvēkiem, kas baro bezsaimieku kaķus, lai tie varētu palīdzēt īstenot kaķu samazināšanas programmu noķer-sterilizē atlaiž. Informācija bija jāiesūta policijai, kā rezultātā ti...ka saņemts zvans no policista ar citu programmu - sods barotajiem. Tā kā no tādas atteicās, tad saņemta ziņa, ka jāsasauc mājas sapulce, jo SIA "OKSDU" grib zināt, kā iedzīvotāji maksās par kaķu sterilizāciju. Uzskatu, ka nevar maldināt iedzīvotājus ar paziņojumiem par kaķu sterilizāciju vai arī attiecīgi ir jānorāda pilnīga informācija, ka pašvaldība piedāvā maksas programmu noķer-sterilizē-atlaiž, kas, laikam daudz neatšķiras no vetklīnikas apmeklējuma. See More
Vineta Zelča
· January 18, 2018
Vai gājēju celiņi nav jātīra nost no sniega ārpus centra arī? Ar kājām jau grūti iet, kur nu vel ratus stumt!
Posts

Šodien Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā jauniešus uzrunāja TV raidījumu un šovu vadītājs, hokeja kluba "Rīgas Dinamo" tehniskais direktors Armands Simsons.

Image may contain: 1 person, screen and indoor
Image may contain: 1 person, sitting, table, screen and indoor
Image may contain: 1 person, sitting, standing, table, living room and indoor
Image may contain: 24 people, people smiling, people sitting and indoor

IZRĀDE ATCELTA!
23.februārī plkst. 9.30 paredzētā teātra izrāde bērniem "Sniegbaltītes noslēpums" Ānes kultūras namā NENOTIKS!

Image may contain: text
Posts

Ozolnieku novads slēpo! Šodien slēpošanas trase tika izveidota arī Emburgā pie Salgales pamatskolas!

Ir pieejams arī inventārs - slēpes, nūjas un zābaki no 36. - 42. izmēram. Sazinies ar Sporta dzīves organizatoru Raivi Duplinski mob. 29604712 un vienojies par iespējamo slēpošanas laiku vakaros un brīvdienās!

Image may contain: snow, sky, outdoor and nature
Image may contain: snow, sky, outdoor and nature

Ozolnieku novada pašvaldības sociālās aprūpes centrs "Zemgale" aicina darbā:

*ārsta palīgu;
*medicīnas māsu;
*podologu;...
*ergoterapeitu;
*sociālo darbinieku;
*aprūpētāju.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pastu: diana.valtere@ozolnieki.lv vai pa pastu: SAC "Zemgale", Skolas iela 9, Ozolnieki, LV-3018. Tālrunis uzziņām: 63050449

See More
Image may contain: outdoor

Paldies Artai Jomai par iedvesmojošiem foto, kas tā vien aicina baudīt ziemu Ozolnieku novadā!!!

Ja arī Tev ir skaisti foto, sūti tos uz e-pastu: evita.kairisa@ozolnieki.lv, lai kopīgiem spēkiem varam atspoguļot aizraujošus mirkļus no Ozolnieku novada ikdienas!

Image may contain: tree, sky, snow, outdoor and nature
Image may contain: tree, snow, plant, outdoor and nature
Image may contain: tree, sky, cloud, outdoor and nature
Image may contain: cloud, sky, tree, outdoor and nature

Plānojot "Veselības takas" turpmāko attīstību, tiek izskatīta iespēja izbūvēt apgaismojumu konkrētajā teritorijā, līdzīgi kā tas tika paveikt mežā, kur atrodas Slēpošanas trase.

Kā viens no neatņemamiem projektu vadības posmiem, izskatot iespēju piesaistīt šādiem darbiem līdzfinansējumu, ir iedzīvotāju viedokļa apzināšana - tāpēc aicinām iedzīvotājus paust savu viedokli par apgaismojuma nepieciešamību "Veselības takā"!

Iegūtās atbildes tiks izmantotas apkopotā veidā, gatavojot idejas prezentāciju: https://www.visidati.lv/aptauja/1342718112/0/

VisiDati.lv ir lielākais aptauju portāls Latvijā. Izveido bezmaksas aptauju ātri un vienkārši. Reģistrējies jau tagad!
visidati.lv

Elejas pagasta amatierteātra izrāde "Kuce" 24. februārī tiek atcelta aktieru slimības dēļ!

Image may contain: outdoor

21. februārī norisinājās SIA "Ozolnieku KSDU" un pašvaldības organizētā lielgabarīta atkritumu izvešana Ozolniekos un Brankās, savācot aptuveni 2 tonnas lielgabarīta atkritumu.

Apkopojot rezultātus, SIA "Ozolnieku KSDU" vērš uzmanību uz to, ka, neskatoties uz sniegto informāciju un noteikumu izskaidrošanu, iedzīvotāji pie konteineru laukumiem novieto arī būvgružus un riepas.

Vēršam uzmanību, ka iedzīvotāju pienākums ir ievērot noteikumus un atgādinām, ka lielgabarīta atkritum...u savākšanas punktos drīkst novietot - sadzīves tehniku, mēbeles, matračus, sarullētus paklājus, sīkus sadzīves priekšmetus (podus, izlietnes), plastmasas materiālus, bet kategoriski aizliegts izmest riepas un būvgružus!

Ja Jums ir zināmi cilvēki, kuri novieto pie atkritumu konteineriem neatļautus priekšmetus, aicinām ziņot Pašvaldības policijai, e-pasts: policija@ozolnieki.lv, iecirkņa tālruņa numurs: 20029099

See More
Image may contain: snow, tree, sky and outdoor

Svētdien, 25.februārī, plkst. 10.30 interesenti aicināti doties pirmajā cikla "Tavas saknes tavā zemē" pārgājienā (17 km) un apskatīt interesantākās vietas Ozolnieku novada Cenu pagasta apvidū. Maršruts gides Inas Jurģes vadībā vedīs pa piesniegušām takām, meža ceļiem gar Iecavas, Misas un Cenu upju krastiem. Pārgājiena dalībnieki viesosies arī lauku sētā “Caunītes”, kur varēs nogaršot malkas krāsnī svaigi ceptu maizi un, ja vēlēsies, liet vaska sveces.
Pārgājiens sāksies 25....februārī plkst.10.30 no Ozolnieku Tautas nama, Rīgas ielā 23, Ozolniekos, Ozolnieku novadā. Dalība pārgājienā ir bez maksas, bet cienasts un viesošanās "Caunītēs" – 3.50 EUR no personas. Ja būs vēlme liet sveces, jārēķinās ar papildu izmaksām. Pārgājienam iepriekš jāpiesakās pa tālruni 29916889 vai 63005447 vai e-pastu inajurge@inbox.lv.
Sīkāka informācija: http://visit.jelgava.lv/…/4217-pargajienu-cikls-tavas-sakne…

See More

Lepojamies! Ozolnieku novadā dzīvo talantīgi cilvēki - bobslejists Uģis Žaļims!

Jau sešus gadus Ozolniekus par savām mājā sauc arī olimpietis Uģis Žaļims ar ģimeni. Bobsleja pilots un stūmējs, kurš ar lepnumu Latvijas vārdu nes pasaulē: http://ozolnieki.lv/…/6744-ozolnieku-novada-dzivo-talantigi…

Ja arī Tev ir zināmi Ozolnieku novada iedzīvotāji, kuri gūst augstus panākumus sportā vai kultūrā, raksti uz e-pastu: evita.kairisa@ozolnieki.lv, lai kopīgi varam iepazīties ar talantīgajiem novadniekiem!

Image may contain: 1 person, smiling, outdoor
Image may contain: outdoor

Apsveicam VK "Ozolnieki" ar uzvaru!

VK Ozolnieki added 60 new photos to the album: VK Ozolnieki vs RTU SK 2018.02.21 — with Kārlis Krauze and 3 others at Ozolniku Sporta centrs.
21 hrs

Šovakar noslēdzām regulāro čempionātu ar 3:0 (25:20; 25:20: 26:24) uzvaru pār RTU SK.
Šī spēle un uzvara vietas izmaiņu turnīra tabulā nedeva un joprojām atroda...mies ar 26 punktiem augstajā 2. vietā (10 uzvaras, 4 zaudējumi).

Šodien mums labākie punktu guvēji bija Jānis Gabranovs 20, Edgars Jusis un Toms Benjavs 12 un Atis Krebss 10 punkti.

Nākamās spēles jau norisināsies Play-Off 1/4 finālos, kur pretinieki mums būs 7. vietā esošā VK Aizkraukle. Tālāk tiks tā komanda, kura izcīnīs divas uzvaras. Par spēļu laikiem un vietām ziņosim laicīgi

#vkozolnieki #volejbolslv

See More

Ņemot vērā izziņoto informāciju par būtisku gaisa temperatūras pazemināšanos jau tuvākajā laikā, Ozolnieku novada Sociālais dienests aicina iedzīvotājus būt atsaucīgiem un informēt par to, ja Jums ir zināmas personām, kuras Ozolnieku novada teritorijā dzīvo neapkurinātās telpās (šķūņos, dārza mājās, kāpņu telpās u.c).

Kontaktpersona: Ozolnieku novada Sociālā dienesta vadītāja Sarmīte Strode, e-pasts: sarmite.strode@ozolnieki.lv, mob. 26110405.

Image may contain: tree, snow, sky, plant, outdoor and nature

Baudi ziemu Ozolnieku novadā! Šodien papildus iebrauktajām slēpošanas vietām Ozolniekos-Sporta centra stadionā un futbola laukumā, izveidotas jaunas slēpošanas vietas: futbola laukumos Brankās un Ānē!

Image may contain: sky, snow, outdoor and nature
Image may contain: snow, sky, tree, outdoor and nature
Image may contain: tree, snow, sky and outdoor

Sestdien, 24. februārī, plkst. 11.00 norisināsies pasākums - "Spicākais nobrauciens un Ožu ziemas diena - 2018", kas izkustēties, pārbaudīt spēkus un veiklību aicina visus novadniekus, kuriem tuvs ir piedzīvojumu un sportiskais gars!

Veselīga dzīvesveida un sporta nodaļa kopā ar novada sporta entuziastiem ir sarūpējusi aktivitātēm bagātu pasākuma programmu, kas norisināsies Ozolniekos pie uzbērtā kalna un Ozolnieku Sporta centra stadionā.

Nāc un uzzini, kurā no disciplīnām Te...v būs labākie rezultāti:

“Spicākais nobrauciens”;
“Atrodi mani”;
“Iestum sevi ziemā”;
“Sniega figūras”;
“Veiklās rokas šķēršļos”;
“Iemet ar piku”.

Sīkāk par sacensību disciplīnām un dalībnieku dalījumu vecuma grupās lasi NOLIKUMĀ: http://ozolnieki.lv/…/SPIC%C4%80KAIS_NOBRAUCIENS_UN_O%C5%BD…

See More
ozolnieki.lv

Baudot saulaino ziemas dienu, “Rūķu”, "Dzintariņu" un “Taurenīšu” grupas audzēkņi no pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” profesionāla instruktora vadībā šodien apguva slēpošanas pamatus.

Ozolnieku novada dome informē Finanšu ministri Danu Reiznieci-Ozolu par Valsts ieņēmumu dienesta bezdarbību, aicinot VID nekavējoties veikt nepieciešamās darbības, lai apturētu alkoholisko dzērienu tirdzniecības noteikumu pārkāpumus Ozolnieku novadā: http://ozolnieki.lv/…/6733-ozolnieku-novada-dome-informe-fi…

Viena no Ozolnieku novada domes prioritātēm ir drošības jautājumu sakārtošana, lai iedzīvotāji, atrodoties novada teritorijā, varētu justies iespējami komfortabli. Tomēr ne visu problēmsituāciju atrisināšana ir pašvaldības pilnvaru jautājums, un ir gadījumi, kad nepieciešama op...
ozolnieki.lv