Reviews
5.0
10 Reviews
Tell people what you think
Paulina Pradelok
· August 13, 2017
Dziękujemy za idealne poprowadzenie naszej zabawy weselnej ��, profesjonalne, ale też swobodne podejście. Zarówno my jak i goście wybawiliśmy się za wszystkie czasy. Każdy w granej muzyce znalazł coś ...dla siebie.

Dziękujemy raz jeszcze ;)
Gdybyśmy mieli wybierać jeszcze raz, to ponownie postawilibyśmy na p. Rafała ;)

Polecamy gorąco !!! ��
See More
Marcin Gierszal
· November 5, 2017
Jeśli szukasz kogoś, kto profesjonalnie poprowadzi Twoją imprezę, wesele to trafiłeś(aś) pod odpowiedni adres! Goście po zabawie narzekają na ból kończyn i zakwasy! :) Polecamy i jeszcze raz dziękujemy! A&M
Magdalena Machura
· August 16, 2017
Dziękuję za super zabawę na weselu Agnieszki i Łukasza :) Szczególnie też za pomoc z prezentacją i rzutnikiem ;) Nie było gościa, który by wyszedł z wesela niezadowolony. Polecam!
Karina Cepa
· August 26, 2017
Rafał to profesjonalista w każdym calu, jednocześnie elastyczny i otwarty na nowe pomysły. Wesele poprowadzone fantastycznie, muzyka idealnie dobrana, nagłośnienie pierwsza klasa, a dodatkowe oświetle...nie dało świetny efekt, jak na żywo tak i na filmie oraz zdjęciach. Z czystym sumieniem polecam �! See More
Karol Matyjasek
· September 12, 2017
Świetny DJ!!! Bez Niego Nasze Wesele nie było by aż tak udane ;) jesteśmy bardzo zadowoleni i dziękujemy za współpracę ;)
Rafał Pieczka
· September 24, 2017
Najlepszy DJ, świetna osobowość i wyśmienity sposób prowadzenia imprezy.
Dzięki Rafałowi nasz wyjątkowy dzień stał się niezapomniany i zawsze będziemy wracać do tych pięknych chwil.
...
Dziękujemy Ci za wszystko !!!!! :)
See More
Agata Płaszewska
· July 14, 2017
Najlepszy, lepszego po prostu nie ma! Muzyka, prowadzenie imprezy - wszystko na najwyższym poziomie! Warto zostać chociaż chwilę po weselu, usiąść i pogadać z tym przesympatycznym gościem! ;)
Iza Bela Bn
· July 13, 2017
Dziękujemy serdecznie za profesjonalne poprowadzenie imprezy weselnej. Gdyby wesela miały charakter cykliczny, juz dzis zamawialibysmy Rafała na powtórkę ;)
Anna Wiktorczyk-Stania
· July 16, 2017
Dziękujemy za świetne prowadzenie imprezy firmowej. Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem i idealnym doborem muzyki. Gorąco polecamy :-)
Videos
Dave Bo & Partyteam.pl DJ wedding & event to zestaw również na Twoją imprezę :)
15
1
Photos
Posts