Posts

Ray Service, a.s.

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
417 Views
Ray Service, a.s.

Přední výrobce kabelových svazků a elektromechanických celků pro náročné aplikace

CZ: Ray Service, a.s. je česká výrobně obchodní společnost poskytující komple...xní řešení v oblasti výroby kabelových svazků, elektromechanických celků, elektronických zařízení a dodávek kabelových komponent pro široké spektrum zákazníků. Dvacet let zkušeností v oboru a intenzivní rozvoj daly vzniknout silné moderní společnosti, která získala prestižní ocenění Firma roku 2017 Zlínského kraje a zařadila se mezi 7 nejlepších společností v České republice.

EN: Ray Service, a.s. is a Czech innovative manufacturing and trading company providing outstanding solutions in cable harnesses, electromechanical assemblies, electronic equipment and cable components for a wide range of aviation and defence customers. More than twenty years of experience and intensive development have resulted in a strong, modern enterprise, a reliable and sought-after partner on an international level.

See More

Malé nahlédnutí do pravidelné spolupráce se Slováckým divadlem

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
3,451 Views
Slovácké divadlo

Právě teď má premiéru mystický, divoký a tajemný Kříž u potoka. Jsme moc rádi, že ho máme. Díky, že na nás myslíte a že přijdete, bude to stát zato.

Reviews
5.0
10 Reviews
Tell people what you think
Petra Staňková
· April 11, 2017
Výborná videa!:)
Pavel Trubacik
· February 11, 2015
Doporučuju!
Videos
RIM - Sofa collection
8
Photos
Posts