Photos
Videos
Моя країна. Прекрасна і незалежна.
13
STARE MISTO має що розповісти про світське життя давнього Львова. Ще півтора століття тому його осередком був знаменитий Палац Потоцьких, зведений для гучних балів і прийомів. Та чи знали ви, що раніше на його місці був великий сад, що розкинувся на берегах Полтви, а в 1919 році на прекрасну будівлю, споруджену у стилі французького класицизму, впав… літак?
16
STARE MISTO має що розповісти про таємничі чернечі ордени, що першими з’явилися у Львові: «псів Господніх» домініканців, яких символізував чорний собака з білими плямами, «товариство Ісуса» – єзуїтів, котрі утвердилися у місті лише з другого разу, та давні, засновані ними храми.
14
Posts

Проект 1+1 та Перша приватна броварня “Моя країна. Прекрасна і незалежна” вчора отримав нагороду престижної телевізійної премії «Телетріумф». Так, проект, що надихає любити Україну, переміг у номінації "Інновації у виробництві відеоконтенту – 360, VR, AR". 🎉🎉🎉
Минулого року команда проекту запропонувала глядачам подивитися навколо, адже для того, щоб побачити щось дивовижне і неймовірне, іноді досить просто обернутися. Ми звернулися до digital-тренду – зйомки 360°. Це дозволило користувачам Інтернету самостійно обирати ракурс для перегляду локації. У цьому році глядачі “Моєї країни” дізнаються історії людей, які надихають своїм прикладом рухатися вперед. Нові відео проекту мотивують до здійснення мрій. Бо коли ти йдеш до мрії – країна йде вперед!
#МояКраїна #ППБ

No automatic alt text available.

Нагадуємо, що цього року творці проекту «Моя країна» від «1+1» та «Першої приватної броварні» розповідають історії тих людей, що живуть у нашій країні й надихають нас на перемоги щодня.

Героєм другого відеоролику «Моєї країни» став веб-розробник Денис Сакун. Він придбав собаку їздової породи – хаскі. Денис вирішив тренувати песика в упряжці. Потім він завів ще одного собаку. Це заняття стало його хобі та змінило стиль життя. Зйомки відео з Денисом та хаскі відбувалися в Кар...патах на популярній серед туристів горі Ракета.

Нові відео «Моєї країни» мотивують до здійснення мрій. Бо коли ти йдеш до мрії – країна йде вперед!

#МояКраїна #ППБ

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
202 Views
Posts