Photos
Videos
Моя країна. Прекрасна і незалежна.
12
STARE MISTO має що розповісти про світське життя давнього Львова. Ще півтора століття тому його осередком був знаменитий Палац Потоцьких, зведений для гучних балів і прийомів. Та чи знали ви, що раніше на його місці був великий сад, що розкинувся на берегах Полтви, а в 1919 році на прекрасну будівлю, споруджену у стилі французького класицизму, впав… літак?
16
STARE MISTO має що розповісти про таємничі чернечі ордени, що першими з’явилися у Львові: «псів Господніх» домініканців, яких символізував чорний собака з білими плямами, «товариство Ісуса» – єзуїтів, котрі утвердилися у місті лише з другого разу, та давні, засновані ними храми.
14
Posts

Сексолог Кет Ван Кірк стверджує, що пиво підвищує сексуальну витривалість чоловіків і посилює лібідо. Однак сорт хмільного має значення. Наприклад, саме темне пиво може бути афродизіаком. Воно містить залізо, тому підіймає сексуальне бажання.

Тож який відтінок пивного чекає вас цього вечора?😉

Image may contain: 1 person, smiling, drink and text

Як відомо, в Бельгії існує біля 1000 марок пива, кожне з яких подають в особливому кухлі🍺 Проте багато людей полюбляють пити хмільне просто з тари.

Тож змагання, голосуймо👇