Photos
Posts

Ubezpieczamy IV Piaseczyński Rajd Pojazdów Zabytkowych i serdecznie zapraszamy w imieniu organizatorów na Piaseczyński Motopiknik Charytatywny, który odbędzie się 27 maja br. na Targowisku Miejskim w Piasecznie 😁

Sezon narciarski w pełni. Pamiętajcie, że w razie wypadku na stoku i braku ubezpieczenia płacicie z własnej kieszeni 😥

No automatic alt text available.
Piaseczno ubezpieczenia Unilink
Insurance Company
Posts
Ubezpieczyciele zostali zobowiązani do wypłaty wyższych odszkodowań, co jest jedną z przyczyn skokowego wzrostu cen polis OC. - Ceny będą rosły, jeżeli będziemy zwiększali wysokość odszkodowań i zakres odpowiedzialności zakładów ubezpieczeniowych - powiedział Sawicki.
tvn24bis.pl
Ponad 1200 nieubezpieczonych kierowców wciąż oddaje do Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego (UFG) odszkodowania za wypadki z lat 90., a łączna suma ich długów przekracza 33 mln zł – wynika z najnowszego podsumowania przygotowanego przez UFG.
tvn24bis.pl
W marcu ubezpieczenie OC samochodu było średnio o 45 procent droższe niż 12 miesięcy wcześniej. Obecnie za obowiązkowe ubezpieczenie auta trzeba zapłacić średnio 1054 zł, czyli o 326 zł więcej niż rok wcześniej - wynika z analizy porównywarki ubezpieczeniowej mfind.
tvn24bis.pl
Piaseczno ubezpieczenia Unilink added a new photo — feeling festive in Piaseczno.
No automatic alt text available.
Już niedługo Ministerstwo Cyfryzacji uruchomi uruchomi pierwszą e-usługę dedykowaną kierowcom. Dzięki systemowi CEPIK 2.0 każdy będzie mógł sprawdzić stanu swojego konta, na którym odnotowywane są punkty karne przyznawane za wykroczenia drogowe. Dostępu do bazy chcieliby również ubezpieczyciele, arg...
tvn24bis.pl

#ChwalimySie
#Unilink został wyróżniony przez Gazeta Ubezpieczeniowa jako "Firma Miesiąca" za osiągnięcie pozycji lidera segmentu multiagencyjnego!
Są powody do dumy.

Luty był miesiącem, w którym dominowały wydarzenia związane z OC posiadaczy pojazdów mechanicznych. Fakt ten znalazł swoje odzwierciedlenie w cyklicznym rankingu „Gazety Ubezpieczeniowej”.WYDARZENIE
gu.com.pl

Z dumą informujemy, iż zostaliśmy oficjalnym partnerem Mazowiecki Wrak Race i będziemy ubezpieczać najbliższą edycję Walentynki z Wrakiem, która odbędzie się w najbliższą sobotę w Mysiadle.

#mwr, #mazowieckiwrakrace, #walentynkizwrakiem, #piasecznoubezpieczenia, #unilink

Piaseczno ubezpieczenia Unilink's photo.
Piaseczno ubezpieczenia Unilink
34 Likes
Mazowiecki Wrak Race shared a Page to the event: Walentynki z Wrakiem.

Naszą imprezę będzie ubezpieczała multiagencja ubezpieczeniowa Piaseczno ubezpieczenia Unilink, która posiada w swojej ofercie ponad 20 towarzystw ubezpieczenio...wych.

See More

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do naszego sukcesu.

No automatic alt text available.
Unilink SA Ubezpieczenia

Miło nam poinformować o kolejnym wyróżnieniu jakie otrzymaliśmy. Dziękujemy TUW jak i wszystkim naszym Agentom, którzy przyczynili się do otrzymania poniższej nagrody!

Niezmiernie miło nam poinformować iż zostaliśmy partnerem Mazowiecki Wrak Race i będziemy ubezpieczać ich imprezę Walentynki z Wrakiem, na którą już teraz was zapraszamy.

#piasecznoubezpieczenie, #mwr, #mazowieckiwrakrace, #walentynkizwrakiem

No automatic alt text available.
motopiaseczno.pl added a new photo to Walentynki z Wrakiem's timeline — at Mazowiecki Wrak Race.

A tak prezentuje się nasz plakat. Szkic wraka autorstwa Bartosz AutoSzkice. Zachęcamy do udostępniania go na swoich profilach i oczywiście do lajkowania

#mwr, #mazowieckiwrakrace, #walentynkizwrakiem, #japateam, #motopiaseczno

Rynek ubezpieczeń komunikacyjnych musi być zbilansowany, jeśli bowiem strata się powiększa, grozi to stabilności zakładu ubezpieczeniowego - mówił w czwartek w Sejmie wiceminister finansów Piotr Nowak, odpowiadając na pytania posłów Kukiz'15 ws. podwyżek OC i AC. Podwyżki polis to także efekt wzrost...
tvn24bis.pl
Zasadniczą przyczyną obecnych wzrostów cen OC jest znaczący i trwający od kilku lat wzrost wartości wypłacanych odszkodowań i świadczeń na rzecz poszkodowanych - napisała Polska Izba Ubezpieczeń (PIU) w piśmie wystosowanym w poniedziałek do premier Beaty Szydło.
tvn24bis.pl
Sejmowa komisja finansów publicznych powinna zaprosić na posiedzenie przedstawiciela PZU, aby wyjaśnił przyczyny drastycznej podwyżki ubezpieczeń OC - przekonywali politycy PO. Ich zdaniem, rząd powinien rzetelnie informować kierowców o przyczynach podwyżek.
tvn24bis.pl
Obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne jest tak drogie, że niektórym właścicielom aut na samą myśl, o zbliżającym się terminie opłaty OC, robi się słabo. Wiele - w tym liczne wypowiedzi towarzystw ubezpieczeniowych - wskazuje na to, że taniej w najbliższym czasie nie będzie. Potężne podwyżki zainte...
tvn24bis.pl