Photos
Videos
Станиця Львів Пласту передала Вифлеємський вогонь миру громаді Львова, після чого пластуни долучилися й до урочистого «запалення» головної ялинки міста.
88
6
Бачити на початку
18
До Дня Незалежності України Пласт та espreso.tv запрошують долучитись до акції #ПрапорНезалежності. Деталі акції за посиланням: http://bit.ly/2wXOvOF 🇺🇦 Зробімо Україну синьо-жовтою! 🇺🇦
95
3
Posts

106 років тому великі мрійники розпочали Велику Гру, яка триває й досі. Засновники Пласту знали, що для масштабних змін потрібен час, тому інвестували в майбутнє - у молодь. Сьогодні ми розпочинаємо збір коштів для розвитку Пласту на Сході та Півдні України: biggggidea.com/project/plast/

У квітні 1912 року пластуни склали першу Присягу на вірність Україні. Протягом століття вихованці Пласту брали і продовжують брати відповідальність за країну: на фронтах світових воєн і АТО ч...и на передовій реформ і виховання майбутніх поколінь.

До своїх останніх днів Пластовій Присязі залишалися вірними Богдан Гаврилишин, Любомир Гузар, Квітка Цісик та десятки тисяч пластунів і пластунок. Усіх нас об’єднують великі мрії про майбутнє України.

Інвестуй у краще майбутнє! Будь іскрою, як мрієш бачити багаття!

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
43K Views

Благодійний вечір Пласту в розпалі 🔥

Image may contain: one or more people, people sitting, crowd, table and indoor
360