Photos
Posts

Zachęcam dołączyć do grupy dyskusyjnej o boksie w Polsce i na świecie! Najciekawsze materiały i nowinki o pięściarstwie zawodowym i amatorskim!

https://www.facebook.com/groups/bokswpolsce/

Dawid Przystup's photo.
Closed Group
2,576 Members

Kto rozpozna wszystkich pięściarzy ze zdjęcia? Ilu z nich bedzie walczyć na PBN7? #pbn7 #bokswpolsce Polsat Boxing Night

Image may contain: 1 person, standing
Posts
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
17,267 Views
PBN - MB Promotions

Do gali pozostał już tylko miesiąc!

Czasu coraz mniej i biletów na trybunach również coraz mniej

Bilety na galę PBN 7-> https://www.ebilet.pl/spo…/sporty-walki/polsat-boxing-night/

Jest już drugi odcinek z cyklu! Zapraszam do oglądania #pbn7 Polsat Boxing Night

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
4,351 Views
PBN - MB Promotions

Drugi odcinek cyklu "Droga do PBN 7" już do obejrzenia! 😁

Bilety na galę PBN 7 -> https://www.ebilet.pl/spo…/sporty-walki/polsat-boxing-night/

Szykuje się wielkie święto polskiego boksu! 24 czerwca w Ergo Arenie w Gdańsku na gali "Polsat Boxing Night 7: Nowe Rozdanie" w ringu wystąpią polscy mistrzowie świata i Europy, a także najciekawsi przedstawiciele młodego pokolenia szermierki na pięści. W walce wieczoru powróci były mistrz świata kategorii półciężkiej i junior ciężkiej – Tomasz Adamek (50-5, 30 KO). Żyjąca legenda polskiego boksu zmierzy się z ważącym 110 kilogramów australijskim królem nokautu Salomonem "Sol...o" Haumono (24-3-2, 21 KO).

Przed starciem słynnego "Górala" kibice zobaczą pojedynek innego byłego mistrza. Znany ze znokautowania samego Marco Hucka i zdobycia prestiżowego pasa WBO w wadze junior ciężkiej wałczanin Krzysztof Głowacki (26-1, 16 KO) wystąpi po raz pierwszy od walki z ukraińskim wirtuozem Oleksandrem Usykiem. "Główka" nie jest ostatnim utytułowanym reprezentantem Polski na karcie walk gali Polsat Boxing Night 7. Po raz drugi z rzędu w Polsce zaboksuje Mateusz Masternak (38-4, 26 KO). Były mistrz Europy tej samej co Głowacki kategorii ma przed sobą arcytrudne wyzwanie – jego rywalem w Gdańsku będzie niewygodny i mocno bijący Ismail Sillach (25-3, 19 KO), srebrny medalista mistrzostw świata w boksie olimpijskim. Jeśli "Master" i "Główka" wygrają swoje walki, być może w przyszłości rozstrzygną który z nich jest lepszy na kolejnej gali z cyklu PBN!

Organizatorzy Polsat Boxing Night nie mogli zapomnieć o zyskującym na popularności boksie kobiet. Piękna i błyszcząca w mediach Ewa Brodnicka (12-0, 2 KO) przystąpi do obrony tytułu mistrzyni świata WBO Interim w wadze super piórkowej, jeśli 13 maja zgodnie z planem pokona Irmę Adler na gali w Częstochowie. Przed walkami gwiazd kibiców rozgrzeją dwie szalenie ciekawe potyczki bez faworytów. W kategorii junior półśredniej rękawice skrzyżują niepokonani Łukasz Wierzbicki (11-0, 6 KO) i Robert Tlatlik (20-0, 14 KO). Ten pierwszy nigdy jeszcze nie walczył w Polsce i wszystkie dotychczasowe walki stoczył w Kanadzie, drugi zaś pomimo polskich korzeni bił się tylko w Niemczech i posiada niemiecki paszport. Do tej pory na galach z cyklu Polsat Boxing Night starcia zawodników bez porażki w rekordzie przynosiły niesłychane emocje i nie ma powodu sądzić, że tym razem będzie inaczej. Utalentowanego i mocno bijącego Adama Balskiego (8-0, 6 KO) czeka piekielnie trudna przeprawa - na ringu w Ergo Arenie przetestuje go były pretendent do tytułu mistrza świata Vikapita "Beast Master" Meroro (28-6, 14 KO) z Namibii. Wkrótce promotor imprezy Mateusz Borek ogłosi kolejne, ostatnie już zestawienie.

To będzie naprawdę NOWE ROZDANIE na wielu frontach. Więcej szczegółów o nadchodzącym Polsat Boxing Night zdradzimy już wkrótce!

W sprzedaży dostępne są kolorowe bilety kolekcjonerskie (wysyłka od 4 maja)!

See More
JUN25
Sun 6:00 PM UTC+02ERGO ARENAGdansk, Poland
36 people interested

Mateusz Borek o formie Adamka i o rywalach dla Ewy Brodnickiej i Krzysztofa Głowackiego. Czy wiecie o kogo chodzi? Polsat Boxing Night PBN 7

Borek: Rywale Brodnickiej i Głowackiego są w zasadzie dogadani Polsatsport.pl 2017-05-19, 09:20 Tweet Skomentuj 0 Twoja przeglądarka nie wspiera odtwarzacza video...
polsatsport.pl

Już w niedzielę drugi odcinek Drogi do PBN 7!

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
19,355 Views
PBN - MB Promotions

Już w niedzielę drugi odcinek "Drogi do PBN 7"! Premiera w Polsacie Sport o godz. 10:30 👊

Bilety już w sprzedaży!

Tickets already on sale!
Translated

Ważna informacja!

Important Information!
Translated
Polsat Boxing Night updated their profile picture.
Image may contain: text
Music: - K.I.L.L - The Looper Trailer Soundtrack - SkyFall - Teaser Music
youtube.com
http://www.bokser.org/ - Największy portal bokserski w Polsce przedstawia wywiad z Marianem Kmitą po konferencji Polsat Boxing Night
youtube.com
Interesują Cię najlepsze przedstawienia teatralne, największe wydarzenia sportowe i koncerty, zapraszamy do skorzystania z oferty naszego serwisu.
ebilet.pl
::: http://www.ringpolska.pl ::: Szpilka - Zimnoch: bójka na konferencji prasowej
youtube.com
::: http://www.ringpolska.pl ::: Szpilka - Zimnoch: Krzysztof Zimnoch po bójce z Arturem Szpilką
youtube.com
::: http://www.ringpolska.pl ::: Szpilka - Zimnoch: Artutr Szpilka po bójce z Krzysztofem Zimnochem
youtube.com