Photos
Posts
aleZabawki.co

Kupon rabatowy 5% ( PLTO5 ) na wszystkie drewniane zabawki firmy Plan Toys ważny do najbliższego wtorku (18.10). Kupon tylko dla 50 pierwszych zamówień. Zapraszamy do zakupów!

http://www.alezabawki.pl/zabawki-drewniane

Posts

Perłowy czy złoty materiał?

No automatic alt text available.
Maria Montessori stworzyła środowisko nauki dla dzieci, w którym posiadają one swobodę wyboru i kierowania się własnym doświadczeniem. Metoda ta wspiera wrodzoną zdolność dzieci do uczenia się i pielęgnowania tendencji do poszukiwania optymalnych moż
alezabawki.co
The Duke and Duchess of Cambridge share a new family photo as they announce which nursery Prince George will attend.
bbc.com
No automatic alt text available.
aleZabawki.co

Przed Wami kolejne drewniane puzzle, które w przyjemny sposób zaznajomią Wasze pociechy ze światem botaniki. Wykonane ze sklejki elementy układanki posiadają uc...hwyty ułatwiające dzieciom ich poruszanie oraz przygotowujące je do późniejszej nauki pisania.

Produkt jest dostępny w naszym sklepie. Zapraszamy: http://www.alezabawki.co/…/puzzle-drewniane-duzy-kwiat-pomo…

See More
No automatic alt text available.
aleZabawki.co

Dziś prezentujemy Wam pomoc Montessori przeznaczoną dla niemowląt. Drewniane pudełko z małym cylindrem to świetny materiał do rozwoju logicznego myślenia oraz k...oordynacji ręka-oko. Zadaniem malca jest dopasowanie obiektu do otworu w pudełku.

Produkt jest dostępny w naszym sklepie. Zapraszamy: http://www.alezabawki.co/…/drewniane-pudelko-dla-malucha-z-…

See More
Image may contain: 1 person, sitting
aleZabawki.co

Maria Montessori o roli nauczyciela w jej wychowawczej metodzie.

No automatic alt text available.
aleZabawki.co

Prezentowana przez nas dziś zabawka rozwija u dziecka zdolności potrzebne w dorosłym życiu. Posiadająca 12 różnego rodzaju zadań wieża jest skonstruowana tak, ż...e dziecko może samo sięgać po wybrane przez siebie zapięcie.

Zagwarantuj swojej pociesze efektywną zabawę! Zapraszamy: http://www.alezabawki.co/…/stanowisko-z-12-ramkami-garderob…

See More
No automatic alt text available.
aleZabawki.co

Nauka geografii nigdy nie była tak łatwa! Z zestawem dostępnym na www.AleZabawki.co, Twoja pociecha nauczy się dopasowywać kształty państw do kontynentalnej ukł...adanki. Miejsce przypięcia danego państwa odpowiada lokalizacji jego stolicy.

Zagwarantuj swojemu dziecku zabawę, która zaprocentuje w przyszłości. Sprawdź: http://www.alezabawki.co/…/puzzle-drewniane-mapa-afryki-pom…

See More
Image may contain: 1 person, sitting and outdoor
aleZabawki.co

Jak widać na prezentowanym zdjęciu – do zorganizowania dzieciom doskonałej zabawy wystarczy odrobina kreatywności oraz pracy. Rozcięty wzdłuż makaron służący do... ćwiczeń w wodzie oraz dwie kule zapewnią Twoim pociechom mnóstwo zabawy – gwarantujemy. Kto właśnie zabiera się za przygotowawcze prace? zdjęcie:pinterest

See More
No automatic alt text available.
aleZabawki.co

Porzuć tradycyjne zabawki, które niczego nie uczą Twojego dziecka! Wejdź na www.AleZabawki.co, poznaj nasze produkty i zapewnij swojej pociesze kreatywne dzieciństwo. Zapraszamy.

No automatic alt text available.
aleZabawki.co

Jak widać na zdjęciu, angażujące dziecięcą wyobraźnię zabawki wykonać można nawet z przedmiotów codziennego użytku. Macie na swoim koncie równie pomysłowe dzieła?

Image may contain: table and indoor
aleZabawki.co

W metodzie Montessori otoczenie dziecka to kwestia fundamentalna. Kierując się zasadą mówiącą, że każde jest niezależnym odkrywcą, powinniśmy stworzyć maluchowi... angażujące wyobraźnię, niekrępujące oraz umożliwiające samodzielne funkcjonowanie środowisko. Komu z Was udało się stworzyć podobne warunki swojej pociesze?

See More
Image may contain: 2 people
aleZabawki.co

dodawanie, odejmowanie, mnożenie i dzielenie...