Posts

Meie peo idee autor ja kunstiline juht Mikk Targo on eesti muusika ajaloos taas millegi suurega hakkama saanud. Nimelt on Eesti Autorite Ühingu 25. juubeli tähistamiseks tähistamiseks Mikk Targo eestvedamisel teoks saanud enneolematu projekt, mis toob aastatel 1945–1980 loodud Eesti kuulsad poplaulud tänapäeva Euroopa kvaliteediga uuesti orbiidile. Eesti, USA, Saksamaa ja Soome muusikaprofessionaalidest koosnev žürii valis selle perioodi 100 Eesti laulu hulgast välja parimad 18. Meie evergreen-lauludele tehti inglise keelsed tekstid ja need salvestati uuesti koos tipptasemel tegijatega, kelleks oli Saksamaalt pärit maailma tippu jõudnud arranžeerija ja bigbändispetsialist Lutz Krajenski koos oma Big Bandiga. Kirjuta päkapikkudele, leia plaadid sussi seest ja naudi! Lisainfo projekti kohta: https://estonianevergreens.com/

Laulud, mida iga eestlane teab ja armastab, ent pole sellisel kujul kuulnud / Songs that every Estonian knows and loves in a way that no one has heard before.
estonianevergreens.com

Head lauljad, koorijuhid, bändid, dirigendid, saateorkester, aranžeerijad, meie toetajad ja abilised - nii sisulised kui tehnilised ning meie hea publik - tänu teile sai 5. Popkooripidu sedavõrd võimas! Tänukummardused ja uute kohtumisteni!

Good singers, choir leaders, bands, conducting, escorts, run, our supporters and helpers - both substantive and technical and our good audience - thanks to you got 5. Pop Choir party this so powerful ! Thanks to the bow and new meetings!
Translated
Image may contain: one or more people and text
Videos
Once in a lifetime - koor, Tanja Mihhailova, Shate, Tähtvere tantsukeskuse ja WAF tantsukooli tantsijad - proovis juba hakkab jalg tatsuma!
225
Photos
Posts
Popkooripidu added 46 new photos to the album: Popkooripidu 2016 — at Tartu Lauluväljak.
July 4, 2016

2. juulil 2016 toimus Tartus 5. Popkooripidu!
Fotograaf: Anton Klink

Lõõskav päike, hea muusika ja tuhanded lauljad - Popkooripeo proov on täies hoos! Laulame ja tantsime üheskoos täna õhtul Tartu laululaval!

Blazing Sun, good music and thousands of singers - pop choir party rehearsal is in full swing! Let's sing and dance together tonight at the tartu song stage!
Translated
Image may contain: sky and outdoor

TV3 piletimäng on lõppenud. Õnnitleme võitjaid, kelleks osutusid Mei-Bret Isotamm, Merilen Meokas ja Kalmer Kuudeberg! Väikest viisi võitjad on ka need, kes soetavad homme toimuvale Popkooripeole piletid eelmüügist täna. Homme on pilet nii kohapeal kui piletimüügipunktides üle Eesti pisut kallim. Ilm näib erinevate usaldusväärset ilmaennustuste põhjal meid soosivat - Tartus on homme lausa kuni 26 kraadi sooja! Kohtumiseni peol!

Vaid loetud päevad on jäänud laupäeval, 2. juulil Tartu laululaval toimuva Popkooripeoni! Peatse kohtumiseni head koorilauljad, bändid, dirigendid, tantsijad ja muidugi hea publik - kaasalauljad ja -tantsijad! Juba sel laupäeval pidutseme taas koos meie oma hea eesti muusika saatel!

Traffic, Apelsin, Fix, Kukerpillid, Justament, Mahavok, Karavan, Põhja-Tallinn
youtube.com

Popkooripeo meediapartneri TV 3 facebooki lehel on käimas meie peo piletimäng - osale, looda heale õnnele ja tule kaasa laulma!

No automatic alt text available.
TV3 Eesti / TV3 Estonia

Laupäeval, 2. juulil, toimub Tartu Laululaval taaskord Popkooripidu, kus esinevad Apelsin, Mahavok, Fix, Traffic, Karavan, Kukerpillid, Justament ja Põhja-Talli...nn!

Kirjuta kommentaaridesse, kellega soovid Sina minna Popkooripeole! Loosime välja 3x2 piletit. Võitjad selguvad neljapäeval.

Otseülekannet näed ka TV3s kell 19.30!

See More

Veidi statistikat: 5 aasta jooksul on laval käinud ligi 15 000 koorilauljat, 50 solisti, lauldud on 150 laulu ning täitsa uue seade on saanud 145 laulu.
Kuula kogu intervjuud Popkooripeo kunstilise juhi Mikk Targoga:

Veski Mati pudrubaar pakub tervislikku kõhutäidet 2. juulil ka Popkooripeol! Osale Veski Mati retseptimängus ja võid juba Popkooripeol maiustada just oma lemmikuga: https://www.facebook.com/Veski.Mati/videos/vb.186129033271/10154899150828272/?type=2&theater

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
16,014 Views
Veski Mati

Osale Veski Mati Pudrubaari retseptimängus ja VÕIDA KASTITÄIS VESKI MATI TOOTEID! Võitmiseks:
- kirjuta postituse alla oma hautise- või pudruretsept, mis ...võiks Veski Mati Pudrubaaris müügis olla, ja kogu sellele võimalikult palju Like'e. Veski Mati toodetega, mida retseptis kasutada, saad tutvuda siin: www.veskimati.ee/tootekataloog.
- jaga seda postitust oma sõpradega ning pane Like Veski Mati Facebooki lehele

Ka sel suvel liigub Eestimaa parimatel üritustel ringi Veski Mati Pudrubaar, mis pakub tervislikku pudru- ja hautisemenüüd. Veski Mati Pudrubaari saate külastada 02.07. Tartus Popkooripeol, 28.-31.07. Viljandi Folgil, 05. - 06.08. Haapsalus Augustibluusil ja 12.-14.08. Viru Folgil.
28. juunil selgub 10 enim Like'e kogunud retseptide seast võitja, kelle retsepti saab terve suve jooksul Veski Mati Pudrubaaris proovida ning kellele saab auhinnaks suur kastitäis Veski Mati tooteid. Edu konkursil!

See More

Tuletame meelde, et eriti soodsa hinnaga Popkooripeo piletid on müügis veel vähem kui nädala jagu - kuni 31. maini! Pileteid saab osta piletimüügipunktides üle Eesti, samuti veebist - Piletilevist ja Piletimaailmast.
Pileti hind eelmüügist on kuni 31. maini 12 €, kuni 1. juulini 15 €, 2. juulil ja kontserdipaigas kohapeal on pileti hind 17 €. Eelkooliealised pääsevad peole tasuta! Kohtumiseni 5. Popkooripeol - bändide peol!

Popkooripidu updated their cover photo.
Image may contain: text

Senistel pidudel on ühendkoor koos solistidega esitanud armastatud laule Eesti estraadi-, pop- ja rokkmuusika varasalvest. Tänavusel, 5. Popkooripeol astuvad koos kooridega üles bändide tervikkoosseisud sh mõned neist ühendavad ka jõud uute põnevate kooslustena. Laulame ja tantsime ühiselt koos ansamblitega Apelsin, Mahavok, Fix, Traffic, Karavan, Kukerpillid, Justament ja Põhja-Tallinn. Ühendkoori saadab Estonian Dream Big Band.

No automatic alt text available.

Taevaseid orkestreid juhatama on lahkunud meie hea sõber, austatud dirigent Eri Klas. Pildil on Eri Klas I Popkooripeol 2012. aastal, kus tema juhatatuna kõlas laul "Suveöö".

Image may contain: 6 people, people standing, crowd and indoor

Head aastalõppu kallid Popkooripeo sõbrad! Kohtume viiendal Popkooripeol 2. juulil 2016 Tartu laululaval! Seniks aga väike ülevaade tänavusest peost - sobib kenasti ka aastalõpumeeleolus kaasalaulmiseks!

Registreerumine 2016. a Popkooripeole on alanud! Vaata lisainfot: http://www.popkooripidu.ee/uudised

Registration for 2016. A Pop Choir party has begun! See more info: http://www.popkooripidu.ee/uudised
Translated
Lisaks ühendkoorile, mida juhatavad armastatud dirigendid, astuvad koos solistidega saabuval suvel lavale ka meie parimad bändid, kes on eesti popmuusika ajalugu kirjutanud ja oma laululoominguga ilma teinud. 2. juulil laulame Tartu laululaval koos ansamblitega Apelsin, Mahavok, Fix, Curly Strings,…
popkooripidu.ee

Uus Popkooripidu on ettevalmistamisel: 2. juuli 2016 tasub oma kalendrisse suurelt kirja panna. Tulekul on väike juubel - Popkooripidu nr 5. Mõistagi ei möödu see üllatusteta - lühidalt võiks tänavuse peo iseloomustamiseks öelda "bändide eri". On mida oodata, ausalt! Kõik peole!

The new pop choir party is in preparation: 2. July 2016 is worth a big letter to its calendar. There's a little celebration coming up - pop choir party number 5., of course, it's not going to pass without surprises - in short, you could say " band of the band " to characterize the celebration of the party ". is what to expect, Everybody to the party!
Translated
" Everybody " - Dave Benton & Karl-Mihkel Salong Muusika - Ivar Must Sõnad - Maian-Anna Kärmas
youtube.com