Photos
Reviews
3.2
5 Reviews
Tell people what you think
Tomasz Lis
· December 28, 2017
Miasto jest zadbane, drogi porobione, oświetlenie działa i ciągle jakieś modernizacje :) Co do pracy co niektórych urzędów to sądzę, że przy odrobinie chęci dało by się ogarnąć problem. W porównaniu d...o Otwocka wyprzedzamy ich o lata świetlne natomiast ciągle konkurujemy z Mińskiem :) See More
Aga Ko
· February 13, 2018
Szpital Powiatowy w Garwolinie. W ciągu 5 lat na emeryturę odchodzi połowa pielęgniarek. Młodych brak. Ukrainki? Bez żartów, w sklepie z ciuchami zarobią tyle samo bez tyrania po nocach. Kto zajmie si...ę chorymi? JAKIE DZIAŁANIA POWZIĘŁO STAROSTWO JAKO ORGAN ODPOWIEDZIALNY ZA ZABEZPIECZENIE ZDROWOTNE POWIATU ??? Jakieś stypendia, szkolenia, odczuwalne podwyżki??? Pytam się! See More
Jan Kowalski
· October 17, 2015
co sądzicie o wydziale komunikacji w Garwolinie?
Posts

"Umiera się nie dlatego, by przestać żyć, lecz po to, by żyć inaczej"

W wieku 102 lat na wieczną wartę odszedł kapitan Władysław Bąbik - ostatni komendant garwolińskiego Obwodu BCh oraz ostatni żyjący uczestnik bitwy pod Augustówką w 1944r.

Na zawsze w naszej pamięci pozostanie jego pogoda ducha, hart i niezłomność.

Powiat Garwolin - zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami.
garwolin-starostwo.pl

SESJA popularno-naukowa za nami

Ogromną dawkę historycznych ciekawostek dostarczyli w sobotnie przedpołudnie czterej prelegenci, którzy opowiadali o tym, w jaki sposób ludowcy na terenie Powiatu Garwolińskiego włączali się w działania na rzecz odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Relacja z sesji już na naszej stronie internetowej! ...
Zapraszamy!

See More
Posts

SPOTKANIE Z NIEZWYKŁĄ MALARKĄ

W środę, 14 marca 2018 r. na Sali widowiskowej Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie miało miejsce niezwykłe spotkanie. Na zaproszenie Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Trzciance przybyła do Garwolina Pani Agnieszka Sapińska – malarka, artystka, która całe swoje serce, duszę i ciało wkłada w to, by przekazać swój własny świat, swoje uczucia i wrażenia. Artystka od 23 maluje ustami i w ten sposób odrywa się od szarej rzeczywistości.

Co więcej na spotkaniu? O tym już na naszej stronie internetowej! Zapraszamy!

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” słusznie stwierdził Janusz Korczak. W tych kilku krótkich pięknych słowach można podsumować wizytę przedszkolaków w Starostwie Powiatowym w Garwolinie.

Powiat Garwolin - zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami.
garwolin-starostwo.pl

"Świat bez kobiet byłby jak ogród bez kwiatów."

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet!

Image may contain: flower, plant, text and nature
Powiat Garwoliński updated their cover photo.
Image may contain: sky, outdoor and nature

1 MARCA - NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Zapraszamy już dziś o godz. 13.00 do Centrum Sportu i Kultury w Garwolinie, gdzie odbędzie się spektakl muzyczny "OJCZYZNY" w wykonaniu Studia Sztuk Scenicznych S3 w Warszawie oraz prelekcja "ŚWIĘTO ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH. IDEA, WALKA I DZIEŁO NIEZŁOMNYCH" - uczeń Maciej Łyżwiński.

Image may contain: text
Powiat Garwoliński updated their cover photo.
Image may contain: text

POWIATOWA LIGA PRZEDMIOTOWA - FIZYKA

23 lutego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 CKU im. Bohaterów Westerplatte w Garwolinie odbyła się kolejna Powiatowa Liga Przedmiotowa tym razem z Fizyki. Do konkursu na szczeblu powiatu stanęło 24 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu garwolińskiego. Jak podkreśliła w podsumowaniu konkursu Pani Agnieszka Nowak, wszyscy uczniowie wykazali się bardzo dobrą znajomością fizyki, a poziom rywalizacji był bardzo wysoki i wyrównany.

SIATKARSKIE EMOCJE WŚRÓD SAMORZĄDOWCÓW

Po raz osiemnasty walczyli o puchar starosty w piłce siatkowej radni i samorządowcy z terenu Powiatu Garwolińskiego. Rozgrywki sportowe miały miejsce w ubiegłą sobotę, 24 lutego 2018 r. w nowej hali sportowej w Górznie. Przy wspaniałej atmosferze rywalizowało 7 zespołów.

Na początku stycznia 2018 r. został ogłoszony otwarty konkurs na realizację zadań publicznych wspieranych przez Powiat Garwoliński w zakresie kultury fizycznej i sportu.

W dniach 22-23 lutego 2018 r. w nowej siedzibie Starostwa Powiatowego w Garwolinie Zarząd Powiatu Garwolińskiego oficjalnie podpisał umowy z wyłonionymi przez Komisję Konkursową oferentami: Powiatowym Szkolnym Związkiem Sportowym w Garwolinie oraz Powiatowym Zrzeszeniem Ludowym Zespoły Sportowe w Garwolinie.

Więcej o spotkaniach na naszej stronie internetowej!

Starosta Powiatu Garwolińskiego, Burmistrz Garwolina oraz I Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Garwolinie zapraszają na POWIATOWO-MIEJSKIE obchody Pamięci ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH.

Garwolin │ 1 marca │ 4 marca │ 2018

Szczegóły na plakacie!

Image may contain: text

Liga Przedmiotowa z języka angielskiego rozstrzygnięta!

We wtorek, 20.02.2018r. w Liceum Ogólnokształcącym im. Joachima Lelewela w Żelechowie rozstrzygnięty został powiatowy etap konkursu z języka angielskiego odbywający się w ramach VII Powiatowej Ligi Przedmiotowej Szkół Ponadgimnazjalnych. Do rywalizacji na dwóch poziomach stanęło 28 uczniów. Kto okazał się najlepszy?

O Lidze Przedmiotowej już na naszej stronie internetowej!

Kadeci z Żelechowa z awansami

55 kadetów z Liceum Ogólnokształcącego im. Joachima Lelewela w Żelechowie otrzymało awanse na kolejny stopień. W piątek, 16 lutego 2018 r. mundurowi nie tylko świętowali awanse, ale także prezentowali swoje umiejętności zdobywane podczas szkolnych zajęć.

Ruszyła Liga Przedmiotowa

Już po raz siódmy młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych będzie rywalizowała w konkursach przedmiotowych w Powiatowej Lidze Przedmiotowej. We wtorek 6 lutego 2018 r. 13 uczniów z pięciu szkół ponadgimnazjalnych stanęło do walki rozwiązując niełatwy test z biologii. Tym samym w Liceum im. J. Piłsudskiego w Garwolinie oficjalnie zainaugurowaliśmy tradycyjne naukowe zmagania, które od lat cieszą się niegasnącym zainteresowaniem wśród uczniów.

Powiat Garwolin - zapraszamy do zapoznania się z podstawowymi informacjami.
garwolin-starostwo.pl

Harcerze z wizytą u Pana Starosty

Przedstawiciele ZHP Hufca Orłów Garwolin przybyli dzisiaj na krótkie spotkanie do Starosty Powiatu Garwolińskiego Marka Chciałowskiego. Była to ich pierwsza wizyta w nowej siedzibie urzędu. Młodzi Harcerze byli zachwyceni gmachem Starostwa Powiatowego w Garwolinie. Krótkie spotkanie było okazją do prezentacji osiągnięć harcerzy i omówienia najbliższego hufcowego Dnia Myśli Braterskiej, który odbędzie się w tym roku w Żelechowie.

Image may contain: 4 people, people smiling, people sitting
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and indoor
Image may contain: 4 people, people smiling, people standing and indoor