Photos
Reviews
3.7
3 Reviews
Tell people what you think
Videos
Bo dzieci wiedzą lepiej:)
4
Posts

W dniu 18 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie zostały rozegrane Mistrzostwa Powiatowe w Tenisie Stołowym.

Reprezentacja naszej szkoły w składzie Maja Matusiak, Dawid Gębuś oraz Karol Przybylski osiągnęła wysokie wyniki w swoich kategoriach wiekowych. Maja w kategorii juniorek zajęła III miejsce, Dawid również w kategorii juniorów zajął I miejsce, a Karol w kategorii młodzieżowca zajął I miejsce.
Wszyscy zawodnicy uzyskali prawo startu w Mistrzostwach Strefowych, które zostaną rozegrane w dniu 25 lutego w Żmigrodzie. Gratuluję wyników sportowych i życzę dalszych sukcesów.

Image may contain: 9 people, people standing
Image may contain: 6 people, people standing
Image may contain: 2 people, people standing and indoor
No automatic alt text available.

13 lutego odbyła się uroczysta Gala wręczenia Stypendiów Starosty. Trzebnickie Centrum Kultury i Sportu, w którym spotkała się młodzież i dyrektorzy szkół z władzami powiatu, jest miejscem idealnie nadającym się do organizacji takich uroczystości. W komfortowych warunkach wszyscy mogli cieszyć się doskonałą akustyką, wykorzystaną w pełni, by zaprezentować piosenki przygotowane przez uczniów szkół trzebnickich, by nadać spotkaniu odpowiednią rangę i docenić starania koleżanek ...

Continue Reading
Image may contain: 1 person, outdoor
Image may contain: 1 person
Image may contain: 1 person
Image may contain: 1 person, smiling, standing
Posts

Dziś w naszej szkole czuć było walentynkową atmosferę, a postarały się o nią nasze szkolne kupidynki. Wszystkim zakochanym i poszukującym swojej drugiej połówki życzymy udanego dnia!

Image may contain: 4 people, people smiling, people standing

Krótka relacja zdjęciowa z wczorajszego koncertu smyczkowego

Bo dzieci wiedzą lepiej:)

It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
182 Views

Już 9. raz maturzyści z całego powiatu spotkali się 9 lutego o 13:00 na rynku w Trzebnicy, by zatańczyć wspólnie poloneza.

Po krótkich przemówieniach starosty powiatu trzebnickiego - pana Waldemara Wysockiego, burmistrza Trzebnicy - pana Marka Długozimy oraz dyrektor PZS nr 1 w Trzebnicy - pani Kamili Możdżeń-Berbeć rozległy się dźwięki narodowego tańca i polonez ruszył. Jak zawsze taneczny korowód wiódł pan starosta powiatu trzebnickiego. Za nim kroczyli: burmistrz Trzebnic...y, dyrektorzy powiatowych szkół, wśród nich pan Paweł Klimkowski, dyrektor PZS im. Jana Pawła II w Żmigrodzie, oraz młodzież - uczniowie klas trzecich i czwartych. Po wykonaniu klasycznych polonezowych układów uczestnicy podziękowali sobie za wspólny taniec i... ruszyli z energią do "belgijki". A po niej zostali zaproszeni do restauracji "Ratuszowa" na poczęstunek.
Wierzymy, że po tak pięknie (bez żadnych prób) zatańczonym polonezie zdanie matury będzie igraszką - czego wszystkim maturzystom serdecznie życzymy!

See More

Zmienne szczęście naszych sportowców
Rozpoczął się nowy semestr, trwają rozgrywki sportowe. Nasza szkoła walczy ze zmiennym szczęściem i jak to w sporcie bywa - raz się wygrywa, raz przegrywa.

Cieszyć się trzeba, że wystawiamy reprezentacje zarówno w siatkówce, piłce halowej, koszykówce czy short tracku. A ci, którzy nas reprezentują, walczą dzielnie i ambitnie, a przy tym mają sporo radości i wspomnień, których nikt im już nie zabierze.
Zdjęcia, które możesz oglądać poni...żej, obrazują to wszystko – walkę, zaangażowanie radość i zmęczenie, ale przede wszystkim miłe wspomnienia.
Jeśli chcesz dołączyć do grupy sportowców, przyjdź na zajęcia w środę lub czwartek od godziny 15:00 - szczegóły w szkole!

See More

Polonez na Żmigrodzkim rynku

Odnowiony żmigrodzki rynek stał się miejscem narodzin nowego zwyczaju, który być może - kto wie - stanie się naszą tradycją. W samo południe spotkali się maturzyści oraz uczniowie trzecich klas gimnazjalnych z dwóch szkół - Powiatowego Zespołu Szkół im. Jana Pawła II oraz Zespołu Szkół Dwujęzycznych w Żmigrodzie, aby zatańczyć współnie poloneza.

Uczniom towarzyszyli - i wiedli korowód: burmistrz Żmigrodu pan Robert Lewandowski, dyrektorka Zespołu ...Szkół Dwujęzycznych i pomysłodawczyni tego wydarzenia - pani Katarzyna Lech oraz dyrektor naszej szkoły - pan Paweł Klimkowski. Nim zabrzmiały dźwięki narodowego tańca, uczniowie usłyszeli miłe życzenia od pana burmistrza, a chwilę później nasz polonista pan Henryk Janiak wprowadził uczniów w klimat poloneza przypomnieniem fragmentu "Pana Tadeusza". Po słowach wieszcza - "Patrzcie młodzi! Być może to ostatni, co tak poloneza wodzi", ruszył korowód...
Po zakończeniu poloneza - obserwowanego przez małych i dużych żmigrodzian - i trochę na rozgrzewkę w tym dość chłodnym lutowym dniu - wszyscy tancerze jeszcze przez kilka chwil pląsali w rytm belgijki, a na zakończenie wypili ciepłą herbate i zostali poczęstowani pączkami.

See More

Przeżyjmy to jeszcze raz! 💃🕺
Kilka zdjęć z sobotniej 100-dniówki klas 3La, 3Lb i 4 Tie. Zabawa była przednia, a nasi maturzyści (jak zawsze) fantastyczni - co widać na zdjęciach.

Organizację tego niezwykłego balu wsparł Pan Dyrektor Paweł Klimkowski oraz Wyższa Szkoła Bankowa we Wrocławiu - dziękujemy!

...

Zdjęcia wykonała Aleksandra Bagińska - serdecznie dziękujemy! 👏👏👏

#studniowkaWSB

See More
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
1,943 Views