Photos
Posts
Image may contain: 1 person, text
kibiceKSZO.com

www.zrzutka.pl/z/kuri
Wpłacamy oficjalnie na pomoc Marcinowi !
UDOSTĘPNIAMY WSZĘDZIE!
#UwolnicKuriego

Co dalej z Powiślem Zawichost?

Kochani kibice nie mamy wobec was żadnych oczekiwań i jesteśmy wam wdzięczni za tak liczne pojawianie się na naszych meczach i wspaniały doping, dlatego czujemy się w obowiązku poinformować was o naszej sytuacji
W dniu wczorajszym dowiedzieliśmy się o rezygnacji z funkcji naszego trenera przez Pana Jacka Stępnia. Jak wytłumaczył nam Pan Jacek zadecydowały różnice w szeroko rozumianym sposobie funkcjonowania klubu. Należy sobie zadać pytanie co k...ierowało naszym trenerem... Prawdą jest, że co rundę począwszy od utworzenia juniorów trener i zawodnicy stawali zawsze przed tymi samymi dylematami. Będą pieniądze by pojechać na sparing czy nie? Dogramy rundę do końca czy braknie na wyjazd? Będzie woda na treningu czy już się skończyła? W skończonym niedawno sezonie B klasy zajęliśmy 3 miejsce ze stratą punktu do drugiego miejsca dającego prawo gry w barażu o A klasę. Wynik jak na pierwszy sezon znakomity ale czy dla wszystkich? Po ostatnim meczu który rozegraliśmy w Zawichoście(zwycięstwo 2:1 z Sokołem Jachimowice) nikt z władz nie pofatygował się by podziękować nam za sezon w którym tak godnie reprezentowaliśmy Gminę Zawichost .Nie było pieniędzy również na jakieś symboliczne zakończenie sezonu choćby w postaci skromnego grilla tak jak odbywa się to wszędzie wśród innych drużyn naszego Powiatu. Zawsze trenowaliśmy i graliśmy by rozsławiać naszą Gminę z pełnym zaangażowaniem całkowicie za darmo często kosztem pracy, znajomych, szkoły i innych osobistych wyrzeczeń nigdy nie oczekując nic w zamian poza jednym...szacunkiem. Udało nam się swoją grą i pasją doprowadzić do tego ,że frekwencji która była na naszych meczach w Zawichoście zazdrościły nam lokalne kluby IV ligowe! To mówi wiele o zainteresowaniu sportem a także potrzebie istnienia naszego klubu, ale czy podobnie postrzegają to władze naszej Gminy? Śmiemy wątpić.
Decyzja naszego trenera który od samego początku istnienia klubu musiał zmagać się z samymi problemami a mimo to udało mu się stworzyć drużynę w pełnym znaczeniu tego słowa przelała czarę goryczy. Zgodnie postanawiamy nie przystępować do nowego sezonu w B klasie na dotychczasowych zasadach panujących w klubie a przed wszystkim bez naszego trenera.

Zawodnicy Powiśla Zawichost

See More
Posts

" Trzecie miejsce trzecie miejsce POWIŚLE !! "
Sezon 2013/14 właśnie dobiegł końca, w ostatnim meczu sezonu zwyciężamy drużynę z Jachimowic.
POWIŚLE ZAWICHOST 2:1 Sokół Jachimowice
P. Maziarz
M. Taraszkiewicz. ...
Obie drużyny kończyły mecz w osłabionych składach. Sędzia za faul na Karolu Taraszkiewiczu pokazał obrońcy Sokoła czerwoną kartkę. Kilka minut później czerwoną kartę otrzymał nasz obrońca J. Pietrusiński za zagranie ręką. Cieszy jednak wygrana i fakt że 3ptk zostają w ZAWICHOSCIE. W zakończonym sezonie nasza drużyna uplasowała się na trzeciej lokacie z dorobkiem 37ptk. Niedosyt lekki jednak pozostaje bo do drugiego GKS Obrazów zabrakło nam 1ptk. Trzymamy jednak kciuki za chłopaków z Obrazowa w walce w barażach o A klasę. Serdeczne gratulacje również dla drużyny KS Klub Sportowy Tarłów. za wygranie ligi i awans do A klasy. Powodzenia panowie !

( ognisko dziś godz 18:00 stadion ZAPRASZAMY SERDECZNIE wszystkich chętnych ) ;d

See More

Ostatni mecz sezonu zapraszamy serdecznie !
Do bramki naszego zespołu wraca Bartek Barszcz po 4 tyg kontuzji ;d !

JUN8
Sun 11:00 AM UTC+0227-630 Zawichost
32 people went

Kesera sera POWIŚLE 3ptk ma!
POWIŚLE ZAWICHOST 3:2 Strażak Bidziny
K. Krzemiński
K. Taraszkiewicz
Ł. Kędziora ...
Mimo kilku niespodzianek w składzie zdobywamy komplet punktów. Nasza drużyna grała dziś z Michałem Maziarzem w bramce a wysuniętego napastnika z urazem palca grał nasz podstawowy bramkarz Bartłomiej Barszcz. Roszady te nie tylko dały nam cenne 3ptk ale i udało się odblokować Karola Taraszkiewicza który grał podwieszonego napastnika. Eksperymentalny duet napastników mimo wszystko zdał egzamin. Pochwalić trzeba też solidną grę w obronie. Końcowe fragmenty były nieco nerwowe po kontrowersyjnym rzucie karnym dla gości.

See More

Już jutro odbędzie sie zalegle spotkanie, ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

MAY28
Wed 5:00 PM UTC+0227-630 Zawichost
13 people went

INFORMUJEMY ZE MECZ Z BIDZINAMI KTÓRY MIAŁ SIE ODBYĆ JUTRO ZOSTAŁ ODWOŁANY !!

Ciekawie zapowiadające się spotkanie tym razem odbędzie się w SOBOTĘ 17.05.2014 godz 11:00. Gościć będziemy 10 drużynę ligi, mając jednak jeszcze w pamięci wpadkę z Wilczyc musimy wyciągnąć konskwencję i zdobyć 3ptk. Zadanie jednak nie będzie łatwe ponieważ w bramce z konieczności zadebiutuje M. Maziarz gdyż kontuzja której przed tygodniem na bawił się nasz podstawowy bramkarz B. Barszcz wyklucza go z gry na kilka tygodni. Wierzymy jednak w umiejętności bramkarskie "mazaka" i trzymamy kciuki!

MAY17
Sat 11:00 AM UTC+0227-630 Zawichost
29 people went

Surowa lekcja w Wilczycach!
Druga porażka w tej rundzie stała się faktem. Przegrywamy mecz w którym Huragan oddał dwa strzały w światło bramki. Już na rozgrzewce atmosfera w drużynie urosła, nieszczęśliwego urazu (złamanie lub wybicie) nabawił się bramkarz POWIŚLA B. Barszcz i cały mecz musiał bronić z urazem. Okazji do zdobycia bramki nie brakowało jednak zabrakło skuteczności.
Huragan Wilczyce 1:0 POWIŚLE ZAWICHOST

Już za kilkanaście godzin mecz Huragan Wilczyce vs POWIŚLE ZAWICHOST jaki wynik typujecie ? ;d

POWIŚLE ZAWICHOST 1:1 Arka Pawłów
I. Jabłoński
Straszny niedosyt po dzisiejszym meczu.

Powiśle Żywiec 1:1 Ark pawłów And. Jablonski It's a little unsatisfying after tonight's game.
Translated
POWIŚLE ZAWICHOST shared their event.
May 3, 2014

NIEDZIELA GODZ. 11:00

MAY4
Sun 11:00 AM UTC+0227-630 Zawichost
29 people went

Niedziela 04.05.2014r godzina 11:00

MAY4
Sun 11:00 AM UTC+0227-630 Zawichost
29 people went

Uks Baćkowice 0:1 POWIŚLE ZAWHCHOST

Jedyną bramkę na wagę zwycięstwa strzelił głową Marcin Taraszkiewicz po genialnym wyrzucie z autu Michała Maziarza !!

POWIŚLE ZAWICHOST added 105 new photos from April 27, 2014 to the album: POWIŚLE va KS Tarłów.
April 27, 2014

POWIŚLE ZAWICHOST 2:3 KS Tarłów
M. Maziarz
J. Dutkiewicz
fot. Małgorzata Czajkowska