Photos
Posts
Zespół Turnera jest przesłanką pozwalającą na dokonanie aborcji w Polsce. Każdego roku dokonuje się ich conajmniej kilkadziesiąt na dziewczynkach z tym zespo...
youtube.com
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
23,615 Views
Przemysław SYCZ

UDOSTĘPNIJ DALEJ

#ZATRZYMAJABORCJĘ
Całe przemówienie w Sejmie 10 stycznia 2018 roku.
STOP MORDOWANIA NIENARODZONYCH DZIECI

Posts

Zbliża się głosowanie w sprawie projektu obywatelskiej inicjatywy ustawodawczej "Zatrzymaj Aborcję". Niepełnosprawne dzieci narysowały laurki dla posłów, które powiedzą więcej niż wiele słów.

Niepełnosprawne dzieci narysowały laurki dla posłów, które powiedzą więcej niż wiele słów.
gosc.pl
Liberal government links federal funding for jobs to respect for charter rights, including the right to have an abortion.
thestar.com

Not too Merry for Mary...

The world is starving for the truth. There is an ever-growing darkness and confusion within the culture related to pro-life and pro-family issues. 
lifesitenews.com

Zlaczmy się duchowo z Mary

Kanadyjska obrończyni życia ponownie płaci wysoką cenę za niezłomne stawanie po stronie najbardziej bezbronnych. W piątek 8 grudnia Mary Wagner znów trafiła do aresztu, gdyż próbowała ocalić dzieci skazane na śmierć w aborcyjnej rzeźni na terenie stolicy.  
pch24.pl

Dołącz do nas!

Join us!
Translated
NOV27
Mon 7:30 PM ESTSt. Maximillian Kolbe Parish, 4260 Cawthra Rd, Mississauga, ON L4Z 1V8, Canada
3 people interested
W brytyjskim Bristolu zmiennopłciowi uczą w przedszkolach dzieci na temat gender, homofobii, mizoginizmu i tym podobnych. Słuchaczami pogadanek miejscowych drag queen (królowa szmat – tłum. red.) są nawet 2-letnie dzieci. Organizacja Drag Queen Story Time – DQST (Czas Bajeczek Szmacianych Królowych…
magnapolonia.org

Czyli aborcja bez ograniczeń i to bez wychodzenia z domu...

Rząd federalny rozszerzył dostęp do tabletki aborcyjnej Mifegymiso. Będzie mógł ją odtąd wydać aptekarz bez konsultacji lekarza, i to do dziewiątego tygodnia ciąży.
bejsment.com

Piękne świadectwo!

Beautiful Certificate!
Translated
Image may contain: 2 people, baby and indoor
MARY WAGNER W POLSCE is at Kraków, okno życia.

Świadectwo matki , której Mary uratowała dziecko w klinice aborcyjnej:
„Szanowny Sędzia Rick Libman, Wysoki Sądzie, nazywam się Adonikki Olahjeday, spotkałam Ma...ry Wagner 12 grudnia 2016 r. w dniu, kiedy byłam pozbawiona zarówno nadziei , jak i pomocy. Chciałam zakończyć życie niewinnego nienarodzonego siedmiotygodniowego dziecka. Mary mówiła do mnie, a ja tak się cieszę, że jej posłuchałam. Zachęciła mnie i dała nadzieję. Mam teraz ośmiotygodniowe dziecko, które daje mi szczęście i spełnienie jako kobiecie. Odkąd spotkałam Mary Wagner tamtego dnia, nie byłam sama. Oni okazali mi miłość i dali mnóstwo prezentów, aby pomóc mnie i mojemu synowi.”

/Gość, 5.11.2017/

See More

Please join us for the 40 Days for Life Closing Mass @ St. Catherine of Siena Church in Mississauga - celebrated by his Eminence Bishop Matthew Francis Ustrzycki, and a Candlelight procession to the vigil site after mass.

NOV5
Sun 4:30 PM EST2340 Hurontario St, Mississauga, ON L5B 1N1, Canada

UWAGA - w związku z wejściem w życie ustawy “Bill 163”, która tworzy tzw. “strefę ochronną” wokół klinik aborcyjnych (min 50 metrów), prosimy wszystkie osoby które modlą się przed klinikami aborcyjnymi, lub planowały modlitwę w nadchodzących dniach, aby kontynuowały modlitwę w kościele St. Catherine Sienna, lub w najbliższej Kaplicy Wieczystej Adoracji. Kampania oficjalnie kończy się 5 listopada (Msza Św. na zakończenie akcji odbędzie się kościele St. Catherine Sienna o 4.30pm).

OCT26
Oct 26, 2017 - Nov 5, 2017
2 people interested

Thank you Genevieve!

Ontario's 'bubble zone' around abortion centers 'is the ultimate form of oppression.'
lifesitenews.com
It looks like you may be having problems playing this video. If so, please try restarting your browser.
Close
4,273 Views
Campaign Life Coalition

Watch this video that the pro-abortion side doesn’t want you to see. These are the real-life stories that politicians supporting Bill163 don’t want you to know ...about.
Please watch, share, and help Campaign Life continue fighting back against this direct attack on pro-life speech!
The Ontario government and opposition along with many in the media are slandering pro-life people as hateful and violent. These are real stories and real experiences by the exact people this law and abortion advocates want to silence and threaten with fines and jail time. Please contact your MPP and urge them to vote NO on Bill 163.

See More

W całej Polsce odbywają się dziś Msze św. w intencji rodziców oraz ich dzieci, które zmarły jeszcze przed przyjściem na świat. Dzień Dziecka Utraconego to także liczne spotkania i świadectwa osób, które doświadczyły takiej tragedii.

W całej Polsce odbywają się dziś Msze św. w intencji rodziców oraz ich dzieci, które zmarły jeszcze przed przyjściem na świat. Dzień Dziecka Utraconego to także liczne spotkania i świadectwa osób, które doświadczyły takiej tragedii.
radiomaryja.pl

Jesteśmy już na półmetku kampanii 40 dni dla Życia, i na dzień dzisiejszy jest 172 dzieci o których wiemy na pewno, że zostały uratowane od zagłady - Chwała Panu!!!!

Z tej okazji, chcemy spotkać się i podziękować dobremu Bogu za otrzymane łaski, jak również prosić o siłę na dalszą część kampanii i dalsze owoce.

Zapraszamy na Mid-point Mass oraz Godzinę Świętą - w najbliższy piątek o 7.30pm do Parafii Św. Józefa w Mississauga.

...

See you there and God Bless!

See More
OCT20
Fri 7:30 PM EDT5440 Durie Rd, Mississauga, ON L5M 2J5, Canada
2 people interested