Jump to
Press alt + / to open this menu
Photos
Reviews
2 Reviews
Tell people what you think
Videos
Форум ОГС (test)
Posts

На засіданні Громадської ради при Дніпровській РДА 20 грудня 2016 р. громадська організація "Воскресенська слобода" підняла питання збереження Райдужного озера в контексті загрози будівництва естакад над ним.

Ще з 2012 року мешканці Райдужного масиву закликали міську владу переглянути проект Подільського мостового переходу та змінити виїзди з нього в обхід водойми. Власне, перехід досі будується за Техніко-економічним обгрунтуванням радянських часів.

"Воскресенська слобода" ...запросила для доповіді головного спеціаліста Департаменту транспортної інфраструктури Victor Petruk, який провів грунтовний аналіз всіх можливих рішень з будівництва підходів до Подільського мостового переходу.

See More
На засіданні Громадської ради при Дніпровській РДА 20 грудня 2016 р. громадська організація "Воскресенська слобода" підняла питання збереження Райдужного озе...
youtube.com

Увага! З'явилась оперативна інформація про те, що сьогодні озеро #Радунка відвідає віце-спікер #ВР України, голова киівської міської партійної організації #Самопоміч Оксана #Сироїд.

Це відбудеться в рамках візиту голови КМПО до Дніпровського району. Плануються зустрічі з мешканцями, актівистами, членами громадських організацій та депутатами. Депутатський корпус фракції у Київраді запрошує активних мешканців масиву до спілкування.

ГАВР. Громадські активісти Воскресенки та Райдужного обговорюватимуть з віце-спікером питання парку навколо озера #Радунка, #ДПТ частини Райдужного, проблему ігнорування міською владою альтернативних варіантів трасування Подільського мостового переходу, а також інші питання.

Sports & RecreationKyiv, Ukraine
146 people checked in here
Posts
https://5.ua | Мітинг під стінами Київської міської адміністрації влаштували півсотні мешканців Воскресенського та Райдужного масивів. Вони вимагали від стол...
youtube.com
Image may contain: 1 person, smiling
YouthDay to Лекторій
June 23

#YDлекторій

Любиш Київ? Маєш власний суспільно-корисний проект і не знаєш, як його втілити в реальність? Не вистачає коштів? Шукаєш цікаві проекти чи команду, д...о яких долучиися? У твоїй голові народилася креативна ідея, але ще досі є сумніви, що з нею робити?

Serhiy Loboyko, очільник Center for Innovations Development at Kyiv-Mohyla Academy, головний експерт групи електронної демократії Reanimation Package of Reforms, експерт Програма EGAP розповість про надпрогресивне явище на теренах Києва та про СПІЛЬНОТу, яка його драйвить - Громадський бюджет Києва: СПІЛЬНО

Цікаво? Приходь завтра на Лекторій та дізнавайся більше!

See More
Voskresenka-TV shared a post.
June 20
Julia Dolgopolova to Воскресенка + Райдужний
June 19

Сегодня вместе с Е.Овраменко будем высаживать девичий виноград возле длинной стены (спуск возле Сильпо).
Собираемся в 15:00. Ждём всех желающих помочь сделать озеро красивее)

З постанови КМУ №555 про #ДПТ:

11. Пропозиції громадськості підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування [Київрада] та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк [до кінця травня ц.р.]. За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

В разі наявності пропозицій громадськості, рішення про врахування яких розробник і замовник не можуть прийняти само...стійно або мають місце спірні питання, особи, які забезпечують роботу з розгляду пропозицій громадськості, повідомляють про це Київраді для прийняття останньою рішення щодо утворення погоджувальної комісії (далі -
комісія).

12. Комісія утворюється за рішенням органу місцевого
#самоврядування у тижневий строк [до 5 червня ц.р.] після закінчення строку подання пропозицій громадськості. Склад комісії встановлює Київрада в кількості від 25 до 55 осіб.

13. Головою комісії є посадова особа відповідного органу
місцевого самоврядування. До складу комісії входять:
*посадові особи відповідного органу місцевого самоврядування [#депутати #КМР];
*представники органу в сфері земельних ресурсів, природоохоронного і санітарно-епідеміологічного органу, органу #містобудування та архітектури, охорони культурної спадщини та інших органів державної влади;
*представники професійних об'єднань та спілок, архітектори та науковці;
*уповноважені представники громадськості, які обираються під час громадських слухань.
Кількість представників громадськості має становити 50-70% загальної чисельності членів комісії, з них не менш як 30% - представників всеукраїнських громадських організацій та професійних об'єднань.

14. Комісія у двотижневий строк розглядає спірні питання та приймає рішення про врахування або мотивоване відхилення таких пропозицій.

See More
City HallKyiv, Ukraine
3,828 people checked in here
Комітет протидії незаконним забудовам
June 12

Прямо зараз рейдерське захоплення стоянки тітушками Герег, для розширення Епіцентру на Братиславській. Ситуацію пояснила Ганна Болтенкова, голова кооперативу стоянки.

А ви вже відкрили пляжний сезон?

Image may contain: 1 person, smiling, swimming, outdoor and water
Nick Timchenko to Озеро Радунка
June 12

А на дворе то лето)

фото: Alex Khitsyak

Image may contain: one or more people, car, sky and outdoor
Комітет протидії незаконним забудовам

Прямо зараз Епіцентр віджимає стоянку на Стальського. Епіцентр найняв тітушок які кидаються на людей і погрожують. Прийшли судові виконавці забирають Київпастрансу, щоб віддати Герезі
Хто може приходьте. Перетин Братиславської і Стальського.

Сергій Артеменко
June 6

Згідно ст.10 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» депутат не рідше одного разу на півріччя повинен інформувати виборців про роботу місцевої ради... та її органів, про виконання планів і програм економічного і соціального розвитку, інших місцевих програм, місцевого бюджету, рішень ради і доручень виборців.
Тож, сьогодні, о 18.00 в актовій залі СШ 234 по вул. Райдужній, 12, відбудеться звіт депутата Київської міської ради Артеменка Сергія Вікторовича
Запрошуємо всіх охочих!

See More

Шановні жителі Дніпровського району!

У зв’язку з капітальним ремонтом трансформаторної підстанції № 2516 07.06.2017 в районному управлінні праці та соціального захисту (вул. Курнатовського, 7-а) не будуть працювати телефони та буде відсутня електроенергія.

За інформацією Дніпровської РДА

Згідно з Директивою Генерального штабу Збройних Сил України від 31.05.2017 № Д-5 «Про організацію та проведення призову громадян України на військову службу за призовом осіб офіцерського складу», Дніпровським районним у м. Києві військовим комісаріатом проводиться призов, строком на 18 місяців, громадян України віком до 43 років, придатних за станом здоров’я, які мають освітній ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, пройшли повний курс військової підготовки за програмою під...готовки офіцерів запасу, склали встановлені іспити та атестовані до офіцерського складу, яким присвоєно відповідне первинне військове звання офіцера запасу.

Офіцери, призвані на військову службу, отримують грошове забезпечення від 9 000 грн та лише за їх згодою, в добровільному порядку, можуть бути залучені до проходження військової служби в зоні проведення АТО. Призовникам гарантується збереження місця роботи, посади і середнього заробітку на підприємстві, в установі, організації, незалежно від підпорядкування та форми власності. Крім цього, вони мають право на щорічну відпустку від 30 календарних днів. Також військова служба зараховується до загального страхового стажу та стажу державної служби.

З метою неухильного виконання рішення керівництва держави, визначеній категорії офіцерів запасу необхідно прибути до Дніпровського районного у місті Києві військового комісаріату, за адресою: вул.Лебедєва,14а, початок роботи о 8:00.

За інформацією Дніпровського РВК

See More

Завтра на земельній комісії #Київрада о 10:00 в кабінеті 1017 відбудеться розгляд проекту рішення Київської міської ради «Про надання статусу ландшафтного заказника місцевого значення «Радунка» земельним ділянкам у Дніпровському районі м. Києва» за поданням депутата Київської міської ради Вадим Васильчук.

City HallKyiv, Ukraine
3,828 people checked in here

Володимир Дмитрович - старожил Воскресенки. Живе тут з 1973 року.