Photos
Posts

Serdecznie dziękujemy Państwu za obecność. Poseł Robert Warwas był reprezentowany przez Dyrektora Biura Mateusza Wojciechowskiego.

Image may contain: 1 person, sitting and text
Image may contain: 20 people, crowd
Image may contain: 2 people
Image may contain: 2 people, people sitting, text and indoor
Klub Gazety Polskiej Dąbrowa Górnicza II im. Henryka Glassa "Chudego Wilka" added 4 new photos — at Sala konferencyjna.

W piątek odbyło się spotkanie z historykiem Leszkiem Żebrowskim. Dziękujemy za świetną frekwencję oraz za fascynujący wykład. Współorganizatorem spotkania był Poseł Robert Warwas.

Posts

Wczoraj odbyło się spotkanie parlamentarzystów okręgu nr 32 z mieszkańcami Łaz. Bardzo dziękujemy za przybycie i ciekawą, merytoryczną dyskusję. Poruszono m.in. sprawę gazyfikacji Niegowonic i innych miejsc z okolicy, a także rozmawiano o bieżącej sytuacji w kraju i wprowadzonych niedawno zmianach w ordynacji wyborczej.

Image may contain: 4 people, people sitting, people standing and indoor
Image may contain: 4 people, people standing, night and suit
Image may contain: 9 people, people sitting
Image may contain: 1 person, smiling, standing and indoor

Dzisiaj przypada 90 rocznica powołania do życia linii tramwajowej do Dąbrowy Górniczej. 11 lutego 1928 roku, Spółka Akcyjna "Tramwaje elektryczne w Zagłębiu Dąbrowskiem" uruchomiła drugi odcinek linii tramwajowej w naszym regionie: Będzin - Dąbrowa Górnicza Kościół. Linia 21, przez lata systematycznie rozbudowywana, należy obecnie do najdłuższych tras tramwajowych w Polsce.

Image may contain: train and outdoor

Siatkarki MKS Dąbrowa Górnicza pokonały dzisiaj po niezwykle emocjonującym meczu Legionovię Legionowo 3-2. Wielkie brawa dla całej drużyny!

Image may contain: one or more people, people playing sports, shorts and basketball court

Wczoraj uczestniczyłem w spotkaniu z Kajetanem Rajskim organizowanym przez Klub Gazety Polskiej w Dąbrowie Górniczej. Bardzo dziękuję za ciekawą prelekcję i bardzo dobrą, pełną patriotyzmu atmosferę.

Biuro Poselskie Posła Roberta Warwasa added 6 new photos — at Miejski Ośrodek Kultury w Wojkowicach.

24 stycznia odbyło się spotkanie noworoczne w Wojkowicach. Posła Robert Warwasa reprezentował asystent Krzysztof Trela. W uroczystości wzięli udział parlamentar...zyści, przedstawiciele Sejmiku Wojewódzkiego, samorządów, instytucji państwowych oraz służb mundurowych. Najważniejszą częścią programu było przedstawienie przez burmistrza Wojkowic osiągnięć Gminy oraz planów na przyszłość. Spotkanie urozmaicone było występami artystów, zarówno amatorów, jak i profesjonalistów. Dziękujemy za zaproszenie oraz bardzo miłe przyjęcie.

See More
Robert Warwas is feeling impressed.

Sejm uchwalił najważniejszą ustawę z pakietu Konstytucji Biznesu.
Do najważniejszych rozwiązań należy m.in.:
 wprowadzenie zasady domniemania uczciwości przedsiębiorcy i rozstrzygania wątpliwości faktycznych na jego korzyść,
 wprowadzenie instytucji działalności nierejestrowej – osoba fizyczna prowadząca działalność na mniejszą skalę (miesięczne przychody z niej pochodzące nie przekraczają 50 proc. minimalnego wynagrodzenia), nie musi rejestrować tej działalności ani płacić... z tego tytułu składek ZUS,
 ulga na start – początkujący przedsiębiorcy nie będą musieli płacić składek na ubezpieczenia społeczne przez pierwszych 6 miesięcy wykonywania działalności gospodarczej,
 zniesienie obowiązku posługiwania się przez przedsiębiorców numerem REGON w relacjach z urzędami – przedsiębiorca w kontaktach z dużą częścią urzędów będzie miał obowiązek posługiwania się wyłącznie numerem NIP,
 wydawanie przez organy administracji napisanych prostym językiem objaśnień prawnych – mają one w sposób praktyczny wyjaśniać przepisy dotyczące działalności gospodarczej.

See More
Sejm uchwalił najważniejszą ustawę z pakietu Konstytucji Biznesu. Prawo przedsiębiorców wprowadza m.in. zasadę domniemania uczciwości przedsiębiorcy oaz rozwiązywania wątpliwości faktycznych na jego korzyść.
businessinsider.com.pl
Robert Warwas added 11 new photos from January 20 — feeling proud with Robert Warwas in Kraków, Poland.
January 20

19 stycznia miałem zaszczyt uczestniczyć w uroczystości podpisania porozumienia o współpracy pomiędzy Centrum Operacji Lądowych - Dowództwem Komponentu Lądowego a szkołą III Liceum Ogólnokształcącym im. Generała Władysława Andersa w Dąbrowie Górniczej
COLąd-DKL reprezentował osobiście gen. bryg. dr Sławomir Kowalski, III LO dyrektor Artur Iwan.

http://coladdkl.wp.mil.pl/pl/62_870.html

Image may contain: 4 people, people standing, suit and indoor
Image may contain: 2 people, people standing
Image may contain: one or more people and indoor
Biuro Poselskie Posła Roberta Warwasa added 3 new photos — in Dabrowa Gornicza.

W piątkowe przedpołudnie odbyła się IV edycja Koncertu Kolęd i Pastorałek w Sanktuarium Świętego Antoniego z Padwy w Dąbrowie Górniczej. Gratulacje dla wykonawców za bardzo wysoką jakość artystyczną koncertu. Posła Robert Warwasa reprezentował asystent Krzysztof Trela.

Finał prac w ministerstwie #KonstytucjaDlaNauki #ustawa2.0
Spotkanie poświęcone reformie nauki i szkolnictwa wyższego

Image may contain: 4 people, people sitting, table and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, table and indoor
Image may contain: 3 people, people sitting, table and indoor
No automatic alt text available.
Andrzej Kryj added 4 new photos — with Iwona Michałek.

Popołudniowe spotkanie w Ministerstwie Nauki i Szkolnictwa Wyższego poświęcone założeniom Konstytucji dla Nauki. Ustawy2.0.

Robert Warwas shared a linkfeeling impressed.
January 17
"Polska otrzymuje rocznie netto z Unii Europejskiej 22-23 mld złotych. A kwota z uszczelnienia VAT już wyraźnie przewyższa tę kwotę."
wpolityce.pl
Robert Warwas shared Money.pl's postfeeling optimistic.
January 10

Bank Światowy coraz lepiej postrzega perspektywy wzrostu PKB Polski. W przyszłym roku nasza gospodarka ma się rozwijać w tempie 4 proc.

Na zaproszenie Burmistrza miasta i gminy Siewierz Zdzisława Banasia, Posła na Sejm Roberta Warwasa na Noworocznym Spotkaniu Samorządowym reprezentował asystent Krzysztof Trela. W uroczystości uczestniczyło wielu znamienitych gości takich jak: Jego Ekscelencja Biskup Grzegorz Kaszak, Parlamentarzyści, Wojewoda Śląski, Samorządowcy, Przedstawiciele firm i zakładów oraz mieszkańcy miasta i gminy.
Głównym tematem tego uroczystego spotkania było podsumowanie pracy samorządu w 2017 roku oraz wręczenie odznaczeń państwowych, wyróżnień oraz nagrody Magnum Meritum Pro Regionis Et Urbis Sevioris zasłużonym mieszkańcom i organizacjom z Gminy Siewierz. Część artystyczną wypełnił występ miejscowego zespołu Sonitus Siewierz.

Spotkanie Noworoczne w Pałacu Prezydenckim 😊

Robert Warwas shared Krzysztof Michałkiewicz's postfeeling pumped.
January 4

"W 2018 r. rząd opracuje kompleksową strategię pomocy niepełnosprawnym"

– Program „Za życiem” umożliwia rzeczywistą i pełną integrację społeczną osób z niepełnosprawnościami oraz wsparcie psychologiczne, społeczne, funkcjonalne i ekonomiczne ich rodzin. Żaden rząd do tej pory nie stworzył tak rozbudowanego i kompleksowego programu na rzecz osób nie...
tysol.pl

Harmonogram dyżurów radnych Rady Miejskiej w Dąbrowie Górniczej.

No automatic alt text available.