Photos
Videos
Zwycięska akcja konkursowa- Projekt dla dzieci.
12
2
Posts

Arteterapia to pozytywne narzędzie do pracy z dziećmi jak i osobami dorosłymi. Dzieci na ogół bardzo chętnie uczestniczą w tego, typu zajęciach opierających się na działaniach z zakresu szeroko pojmowanej arteterapii. Zachęcam Was do takich działań już w przedszkolu, które sprzyjają rozwoju dziecka. Szukajcie, odkrywajcie i inspirujcie się. Tak wiele, możecie dać innym.😊

Image may contain: one or more people, people sitting and indoor

Drogie Mamy zapraszamy😊

Image may contain: 2 people, people smiling
No automatic alt text available.
Mysłowicka Fundacja Po Pierwsze Człowiek to Dzień Świadomości Autyzmu - Piknik Rodzinny

Podczas Dnia Świadomości Autyzmu o godz 15 00 zapraszamy serdecznie na warsztaty dla mam!

Warsztaty rozwoju osobistego - Chwila dla mnie.
To warsztat rozwoju os...obistego, dla mam, które pragną odszukać w sobie spokój i to, co cenne w ich samych poprzez działania z zakresu arteterapii przez sztuki wizualne i psychologii pozytywnej. Dzięki arteterapii uczestnicy zajęć mają możliwość komunikowania się, ze swoimi myślami i potrzebami w sposób niewerbalny wspierając własny rozwój osobisty, a psychologia pozytywna, zwraca uwagę na dobrostan oraz jakości życia, poszukując odpowiedzi na pytanie: Jakie działania należy podjąć, aby ukształtować dobre, satysfakcjonujące i szczęśliwe życie, a także być odpornym i zaradnym różnorodnych sytuacjach społecznych? Warsztat nie stanowi formy terapii. To czas uważności skierowanej na siebie, odkrycia własnych zasobów i czerpania siły z bycia z innymi. Czas: 1,5 h.

Warsztaty poprowadzą:

Ewa Baranowska-Jojko - arteterapeutka, coach, nauczyciel dyplomowany. Autorka wielu publikacji z obszaru arteterapii i sztuki, Ekspert zewnętrzny z zakresu wykorzystania elementów arteterapii w pracy dydaktyczno-wychowawczej dla nauczycieli w ramach projektu Wyższa jakość edukacji w Sosnowcu, Urząd Miasta Sosnowiec.
Autorka książek: Rozwojowa kreska. Ćwiczenia plastyczne z elementami arteterapii oraz Rozwojowe wzgórze. Program rozwoju osobistego dla dzieci z elementami arteterapii. Gdańsk: Wydawnictwo Harmonia.

Ewa Bajer - doktor psychologii, nauczyciel akademicki, trener biznesu, coach. Ukończyła studia doktoranckie i magisterskie na Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Absolwentka Szkoły Trenerów Metrum oraz Szkoły Coachingu Select Your Way (ACSTH ICF) HPR Group. Od 2007 roku prowadzi szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju umiejętności psychospołecznych. Naukowo zajmuje się badaniami nad zastosowaniem psychologii pozytywnej w ramach aktywności zawodowej, związkami pomiędzy efektywnością i satysfakcją osiąganą w pracy a życiem osobistym a także pozytywną edukacją. Członek Polskiego Towarzystwa Psychologii Pozytywnej oraz Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu.

See More