Posts

I'm using this page as my alternative profile to communicate with Facebook world, or for sharing posts in my country's language.

If you don't speak Czech, you won't find anything interesting here (at least, for now).

Photos
Posts
Už je to víc než rok, co jsem psal o svém experimentu s alternativou stravy jménem Mana, který nedopadl dle mých očekávání a spíše jsem zůstal u toho, že to nefunguje, jak by mělo. Tedy, že nejde o alternativu, jako spíš o doplněk stravy.
ryuublog.cz

Většinu času hry jsem hromadil nepřátele na jedny velké spící hromady. Každopádně hotovo a Dishonored mohu doporučit všem pacifistům (i když, nejen těm).
http://steamcommunity.com/id/ryuuhei/recommended/217980

Image may contain: one or more people, people sitting and outdoor

Všude to pošlu, ale na stránku si to pomalu nehodím. Tak, tady to je!

Co vám budu povídat. Dřívější letní con se mi nevyvedl zrovna dle očekávání a tak se mi logicky na další con zaměřený na téma anime, mangy, japonska a všeho kolem, vůbec nechtělo. Řekl jsem si ale, že pokud tohle má být můj poslední ročník, už jej nějak přečkám.
ryuublog.cz

Návrat po víc než půl roce k NMS byl víc než příjemný. Osídlil jsem svou oblíbenou planetu a co víc, nechal zkonstruovat autíčko, které sice nezná zákony fyziky, ale jezdí jak šílené po všem a všude! Příště si trochu vylepším haciendu. Půjde pěkně do výšky, ať mám pěkný výhled!

Image may contain: plant, sky, outdoor and nature
Image may contain: cloud, sky, outdoor and nature

Tak tohle je pecka.

No automatic alt text available.

Tak jsem zase viděl kus japonské anime kinematografie a nejsem vůbec zklamán. Naopak, nejlepší anime film roku už mám vybraný. Koe no Katachi to bohužel nebude ani zdaleka, i když se na to chystám podívat znova. Makoto Shinkai je holt Makoto Shinkai. Teprve třetí viděný film od něj, ale zatím je to 2:1 pro výtečný zážitek.
https://www.csfd.cz/film/419102-kimi-no-na-wa/

To si tak listuju Enigmou, když tu, co to nevidím...

Image may contain: 1 person
Ryuuhei shared a link.
July 30
Nevím, pokolikáté toto prohlášení již formuluji, ale na Advík (ano, už mohu použít i já dlouhé „í“) jsem se letos přichystal víceméně ze setrvačnosti a takového zvyku. Samo o sobě se mi ani nějak extra nechtělo, ale na co jsem si vybral dovolenou a co jsem si zaplatil, jsem si také chtěl sníst.
ryuublog.cz
Ryuuhei shared a Page.
July 19

Příležitost uniká. Tak lajkněte mi Básníka.

Comedian
Básník's photo.
Básník
17 Likes

Hmm, jen za 1$? Ne, děkuji. Už jen sledovat trailery byl horor. https://www.bundlestars.com/en/bundle/dollar-loot-bundle

A bundle of loot is yours for the taking! Grab 25 individual Steam keys in the brand new Dollar Loot Bundle!
bundlestars.com

Maličkaté úpravy blogu nastaly. Rozšíření plus návrat kontroverzní sekce. S tím souvisí i obnovení některých dlouho skrytých článků.
http://ryuublog.cz

No automatic alt text available.
Ryuuhei shared a link.
June 21
Složte si v dnešním #GoogleDoodle vizuální hudbu a oslavte tak 117. výročí narození Oskara Fischingera 👀 🎶
google.com

Už mám chvíli sepsáno, ale až teď jsem se dokopal k tomu, abych to vydal jako článek. Tak, tady je!

Aneb jak jsem si nechal vylepšit dům, zasadil celý sad a založil rodinu. Tak trochu jinak psaný článek o hře, která se už během prvních chvil stala jednou z mých nejoblíbenějších a vůbec nejlepších her, jaké jsem kdy hrál.
ryuublog.cz

Úplně jsem si tam připadal, jako v jiné zemi. Obchod na obchodu a zaslechnout češtinu bylo přímo sváteční chvilkou.
Příště pořídím více a lepších fotek.

Image may contain: one or more people, cloud, sky and outdoor
Ryuuhei shared a link.
June 17
To, co jsem minulý rok z protestu zanedbal, tento napravuji a přicházím s takovým lehčím reportem z letošního Crweconu, tedy zejména manga bloku, jehož návštěva se stala mou již každoroční tradicí.
ryuublog.cz

Konečně vyplula na povrch záhada s mým zablokovaným FB. Tedy, myslel jsem, že je to kvůli jménu, provedl jsem tedy švindl na téměř profesionální úrovni a zaslal jim na překontrolování „občanku“. A hle, ono by mi to i vyšlo. Jenže to jsem se dozvěděl, proč vlastně k blokaci došlo. Asi jsem někde něco špatně „olajkoval“, či postnul a to rozpoutalo vlnu nechtěného spamu. Co se dá dělat, tím moje snaha končí a dokud se nevydám osobně na centrálu Facebooku s balíky peněz po kapsách, asi se dalšího řešení jen tak nedočkám. 7 let historie zůstává stále ztraceno pod blokací.

Image may contain: text