Posts

I'm using this page as my alternative profile to communicate with Facebook world, or for sharing posts in my country's language.

If you don't speak Czech, you won't find anything interesting here (at least, for now).

Nebýt kamaráda, vůbec bych o návštěvě Advíku Zima neuvažoval. Ale stalo se a já nejen zakoupil vstupenku v předprodeji, ale v Pátek 16. 2. 2018 byl připraven na víkend plný roztodivných lidí, zajímavých přednášek, ale hlavně příjemné společnosti.
ryuublog.cz
Photos
Posts

Tak co? Budete dále věřit, že je Země kulatá a co nám servíruje NASA je dozajistá pravda, nebo taktéž připustíte, že věci mohou být trochu jinak? A ne, nezbláznil jsem se.

flat earth research condensed into 12 minutes paypal.me/openyourmind80
youtube.com

O tomhle jsem si ani nesnil...

ゲーム「YUMENIKKI -DREAM DIARY- (ユメニッキ ドリームダイアリー)」は2018年2月23日発売予定です。
yume-nikki.com

60 sledujících na Asku! Chcete-li si o mně snížit mínění, rozhodně navštivte můj profil. Kontroverze zaručena!

Get in touch with Ryuuhei (@Ryuuhei) — 1351 answers, 644 likes. Ask anything you want to learn about Ryuuhei by getting answers on ASKfm.
ask.fm

Hanba mi! Ani tady jsem nepopřál svým „fanouškům“.

Asi si říkáte, proč je tu takové mrtvo. A pokud si to neříkáte, zřejmě jsem vám veškeré důvody již náležitě vyslepičil. V každém případě jsem si uvědomil, že jsem vlastně nepřál ani do nového roku, ačkoliv jsem si v posledních dnech všiml, že návštěvnost mého bl...
ryuublog.cz

Skvělý nápad od známého. Přidejte se také!

Poslední dobou kvůli stále přísnějším regulacím týkajících se autorských práv klesá počet způsobů, jak v Česku a na Slovensku sledovat anime v češtině a slovenštině. Z toho důvodu jsem zkontaktoval zaměstnance mezinárodního legálního anime streamovacího serveru Crunchyroll o možnost přidání českých…
petice24.com
Ryuuhei updated their profile picture.

Již brzy! Síla se probouzí! I když to vypadá, že poslední. Tak je načase udělat i dočasnou, tématickou změnu.

Image may contain: one or more people

Překročena hranice třicítky fanoušků! Díky moc za přízeň! Zasnažím se postovat co nej(ne)zajímavější příspěvky, pokud bude zrovna ta správná nálada a múza. 😁

Udělal jsem velký životní krok a pořídil si moderní smartphone. Ještě před rokem bych tvrdil, že nic takového nepotřebuju, ale ukázal se opak. Zatím jsem ještě rozpačitý, bude se mi těžko loučit s maličkou Xperií, ale zatím můžu říct, že Xiaomi Redmi 4X lítá jako blesk!
Už 3x jsem se jej snažil pořídit. Poprvé se jednalo o podvodnou nabídku, podruhé jsem jel až na konec Prahy, abych zjistil, že se na mě další prodejce z vysoka vyflákl a nechal mě napospas noční divočině a dneska jsem se spolu s Alzou zasekl na Black Friday akci, asi hodinovému výpadku webu a s ním nejistou objednávkou. Myslím, že toho bylo dost a teď jen doufám, že si na telefon zvyknu a bude mi dobře sloužit aspoň dalších 5 let.

Image may contain: phone

Je to tam! První spolupráce na větším projektu, navíc pro peckovní AMzone. Odhalení mého jména nehledejte, vytvořil jsem si pro tyto účely pseudonym.
https://www.youtube.com/watch?v=IrCdv_kqESc

První epizoda českého dokumentárního pořadu o historii japonska. Společně podhalíme tajemství první kultur země vycházejícího slunce. A to kultur Džómon a Ja...
youtube.com

Sonic Forces - Nebýt skalním fanouškem Sonica, litoval bych peněz. Takhle lituju jedině toho, jak špatně ta hra dopadla. Neviděl jsem v ní od začátku kdo ví jaký potenciál, ale tohle jsem také úplně tak nečekal.

Moje recenze:
https://steamcommunity.com/id/ryuuhei/recommended/637100/

Image may contain: text

Aktivita na mé stránce je sice na bodu mrazu, ale z prozatimních 25 lidí, jenž mi udělili palec nahoru a sledování, mám radost! To snad začnu být víc aktivní, abych to nějak vykompenzoval.

A opět, svou stránku bych vynechal. Tak, tady je můj poeticko-nepoetický report z Akiconu.

S přístupem „yesmanovským“, zdravím nedobrým, na Akicon jiný, ale pořád stejný, bez očekávání, v dnech náhodami nabitých. Tak by se dal poeticky vyjádřit mnohočetný podtitul tohoto reportu, skromně, ale obsáhle shrnující mé zážitky.
ryuublog.cz
Už je to víc než rok, co jsem psal o svém experimentu s alternativou stravy jménem Mana, který nedopadl dle mých očekávání a spíše jsem zůstal u toho, že to nefunguje, jak by mělo. Tedy, že nejde o alternativu, jako spíš o doplněk stravy.
ryuublog.cz

Většinu času hry jsem hromadil nepřátele na jedny velké spící hromady. Každopádně hotovo a Dishonored mohu doporučit všem pacifistům (i když, nejen těm).
http://steamcommunity.com/id/ryuuhei/recommended/217980

Image may contain: one or more people, people sitting and outdoor

Všude to pošlu, ale na stránku si to pomalu nehodím. Tak, tady to je!

Co vám budu povídat. Dřívější letní con se mi nevyvedl zrovna dle očekávání a tak se mi logicky na další con zaměřený na téma anime, mangy, japonska a všeho kolem, vůbec nechtělo. Řekl jsem si ale, že pokud tohle má být můj poslední ročník, už jej nějak přečkám.
ryuublog.cz