Posts
Senaste Tweets från Rzast, Komputery WWW (@rzast_pl). Naprawa, instalacje, strony internetowe. Podhale, Polska
twitter.com

Na ile uczciwy jest sprzedający? Wpisz NIP albo wklej link do aukcji

allegro.rating24.pl
Reviews
Rzast, Komputery i WWW has no reviews yet.
Tell people what you think
Photos
Posts

Pendolino nadal bez WiFi... Ani facebooka przejrzeć, ani na WhatsAppie pogadać...

W najdroższych pociągach, jeżdżących po Polsce, nadal nie ma Wi-Fi. Kupując podróż z Wrocławia do Warszawy zapłacimy nawet 150 zł za miejsce w drugiej klasie…
dobreprogramy.pl

Zagrożenie na androidzie...

Nie przegrzewają się Wam procesory?💻

blog o mediach elektronicznych, nowych technologiach, biznesie i kulturze masowej. na ostro.
blog.kurasinski.com

A może by tak Windows 10?

Dowiedz się, jak pobrać plik ISO umożliwiający zainstalowanie systemu Windows 10 Technical Preview po przeniesieniu pliku na dysk DVD lub flash USB.
windows.microsoft.com

Nawet oficjalny sklep Google bezpieczny nie jest...

Sklep Google Play zawierający aplikacje dla najpopularniejszej platformy mobilnej wciąż boryka się z poważnymi problemami związanymi z bezpieczeństwem użytkowników. W ostatnich dniach specjaliście z firmy Avast poinformowali, że udało się im wykryć kolejne adware, jakie zainfekowało przynajmniej…
dobreprogramy.pl

Czyli trollowanie internautów po raz n-ty

Polscy policjanci czy prokuratorzy nie są skłonni do gnębienia internautów tylko dlatego, bo ktoś podał im adres IP i powiedział, że doszło do naruszenia. Przekonują się o tym kolejne osoby, które po otrzymaniu wezwania do zapłaty od kancelarii prawnej postanowiły same porozmawiać ze stróżami prawa.
di.com.pl

Aktualizujesz Windows 7, a tu po restarcie... Windows 10.

Na swojej ostatniej konferencji prasowej Microsoft zaprezentował, w jaki sposób użytkownicy dwóch poprzednich wersji okienek zaktualizują swój system do Windowsa 10. Proces można opisać jednym słowem: banalny.
chip.pl

A ja to potem usuwam...

Szkodnik jest rozsyłany za pomocą dwóch różnych dróg: pierwszy to e-mail z fałszywą fakturą, która jest tak naprawdę złośliwym plikiem, który infekuje komputer.
Druga metoda to przesłanie do ofiary spreparowanego linku, który zawiera rzekomo odnośnik do instalatora przeglądarki Google Chrome. Ta pobiera się na dysk, ale również jest szkodnikiem, którego uruchomienie kończy się zaszyfrowaniem naszych danych.

Polscy internauci znaleźli się na celowniku twórców kolejnej odmiany szkodnika Critroni, który szyfruje dane znajdująca się na komputerze, a następnie wymaga od ofiary wpłacenia za niego okupu w formie Bitcoin. Jeżeli nie zapłacimy, po określonym czasie wszystkie dane zostaną wykasowane, a klucz…
dobreprogramy.pl

Jak zawsze: Klikajcie z uwagą, bo możecie się zainfekować!

Nowe zagrożenie na Facebooku jest na tyle złożone, że potrafi wykryć rodzaj urządzenia, z którego przeglądasz aktualności na serwisie i zainfekować cię odpowiednim złośliwym koniem trojańskim.
chip.pl

Cała moja praca...

Image may contain: text

Alternatywna, nowa przeglądarka Microsoftu podobno będzie również kompatybilna z rozszerzeniami z Google Chrome.

Na twitterowym koncie grupy deweloperów tworzących nową przeglądarkę Spartan, która w Windowsie 10 zajmie dotychczasowe miejsce Internet Explorera, pojawiła się informacja, że już wkrótce Spartan zacznie obsługiwać dodatkowe rozszerzenia.
chip.pl