Photos
Posts

Herkese merhaba! Ben AyTil admin... Wattpad'de sürekli hesaplar açıp bir kaç hikaye yazdıktan sonra bir anda hesabı silen ben bu sefer yeni bir hesap açtım. Ve sanal ortamda son kez bir hikaye yazıyorum. Henüz ne okuyan nede takip eden var fakat zamanla bir kaç okuyucu edinebileceğimi biliyorum. CS5 programını sildiğim için zamanında, saçma sapan kapağına takılmadan içeriğini okuyup yorumunuzla bana destek olursanız sevinirim~

https://www.wattpad.com/story/79632781-a-l-v-i-n-a

~ ~ ~ Bu cıvık bir aşk hikâyesi değil. Küçüklüğünden beri enstrümanlardan nefret eden Alvina'nın, âşık olduğu adam sa...
wattpad.com

Arkadaşlar linke tıklayıp oy verir misiniz http://www.liseninyildizi.com/Poster/361

Lisenin Yıldızı'na gir, oy ver, favori grubunu Vodafone FreeZone 19. Liselerarası Müzik Yarışması'nda finale taşı.
www.liseninyildizi.com
Posts

Herkese merhaba! Ben Dilara, yani AyTil admin. Beni Konuş Benimle! ve HGOM (Hayaller Gerçek Olur Mu?) hikayesinden tanıyorsunuzdur. Yaklaşık üç ay önce sınav ve taşınma problemleri yüzünden interneti bağlatana kadar Wattpad'de yazdığım hikayelere ara vermiştim. Ancak durumumuz yüzünden şuan internet bağlatamıyoruz, sadece telefonumda ki interneti kullanabiliyorum. Hikaye yazmakla yanıp tutuştuğum için kısa yani 15-20 bölümlük bir hikaye yazmayı düşündüm. Tabii telefondan yazacağım için upuzun bölümler olmayacak dolayısıyla 20 bölümü geçebilirde, geçmeyebilirde... Sayfada ki aktifliğe göre hikaye yazacağım. O yüzden bu durumu beğenip, yazıp yazmamamla ilgili yorum atarsanız çok memnun olurum. Duruma göre hemen yazmaya başlayabilirim.

Beğenilerinizi ve yorumlarınızı heyecanla bekliyorum! 😀

-AyTil

"Konuşma yetisini kaybetmiş bir kızın hikayesi..."

Herkese merhaba! Ben -AyTil yani Dilara admin... Müjdeyi vereyim; Konuş Benimle! hikayesi, okuyucularıyla yeniden buluşuyor. Aşağıdaki linke tıklayarak hikayeye ulaşabilirsiniz! Lütfen yorumlarınızı eksik etmeyiniz. ^^

http://www.wattpad.com/story/35176318-konu%C5%9F-benimle

Küçükken yetimhanede gördüğü işkenceler ve tek arkadaşından zorla ayrılarak; bardağı taşıran o son damla sayesinde psik...
wattpad.com

Söylenecek söz yok. Kelimelerin hepsi kifayetsiz. Orda , kızının mezarı başında "Meleğime toprak atmayın" diyen bir baba. "Sabah sütünü içirdim,harçlığını verdim" diyen bir anne. "Kalbim onunla birlikte gömüldü" diyen bi abla . Ve onun yanan canıyla yanan, soğuk bedeniyle soğuyan,hıçkırıklarıyla hıçkıran binlerce insan.

İnsanlık ölmüş. 20 yaşında genç bir kızdı o . Üniversitesini bitirecek,eline mesleğini alacak , evlenecek ve bir anne olacaktı . Daha yaşayacağı çok şey vard...ı. Onun ellerinden bunları alan şeref yoksunları ise onun olmadığı bu dünyaya her gün o lanet gözlerini açacaklar.

Bu mu ADALET!? gerçekten adaletten kastınız buysa , bırakın Adalet dolu cümlelerinizi.

Ve hala kadını suçlu bulan birsürü zihniyet var . Cidden hangi mantıkla öyle düşünüyorsunuz? 20 yaşındaki bir genç kız tecavüz edilip,bıçaklanmayı,yakılmayı ne yapıp hak etmiş olabilir? Aynı şey size veya bir yakınınıza olsa yine böyle yaparmıydınız? Bunu düşündünüz mü hiç?

Gerçekten İNSANLIK ölmüş.

Ve kız arkadaşlar. Pazartesi günü okulda siyah giyiyoruz.#ÖzgecanAslan için,Meleğimiz için.

Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin . Allah bunu ona yapan vicdansız adilerin ise canını almadan önce bu dünyada cehenemmi yaşatsın. Ölüm onlar için ancak bir hediye olabilir.

See More
Image may contain: text

Bu sayfa Dilara ve benim için ilk adımımızdı, ilk bu kadar okuyucuya sahip oluşumuz,ilk defa bizi çok seven insanlar tarafından tanındığımız.

Sadece dilara ve ben diyorum çünkü sayfanın başından beri sadece ikimiz kaldık. Herkes bir yerlere dağıldı. Başladığımız yerdeyiz dilarayla.

Bana gerçekten yazmayı dilara öğretti. Öyle yazma böyle yaz diyerek. Unutamadığım anılarımdan biri. Daima yanımızda oldunuz . Size ne kadar teşekkür etsek az.

...

Admin almamaya karar verdim. Bu sayfa ikimizin ve öyle kalacak.

Beğeniler mi azalıyor? AZALSIN.

Okuyucular mı yok? OLMASIN.

Biz tekrar en başa döndük ve yine ikimiziz.

Dilara'nın bu yazıdan haberi yok . Aslında 10 dakika önceye kadar benim de haberim yoktu . Sizle duygularımı paylaşmak istedim.

Ve sizden bunca beraberliğimizden sonra bizi yine yalnız bırakmamanızı istiyorum,yanımızda olmanızı istiyorum.

Biz hala aynıyız. Sizde öyleyseniz ve bizi , hikayelerimizi seviyorsanız , yanımızda olduğunuzu gösterin

Sizi çok seviyoruz Sana Bir Sır Vereceğim Ailesi

-Ebru

See More
Image may contain: 1 person, text

Bekle beni yeni bölüm geldii ZeyKer 'li olarak. Sayfada 15 tatilde paylaşabileceğim anca .

Okumak İsteyenlere ;

http://w.tt/1xpaZRC

Umutların arttığı , 2014 'ün tüm kötülüklerini unutmayı umduğumuz , aşkı , sevmeyi ,sevilmeyi , huzuru, sağlığı beklediğimiz 2015 , bize en güzellikleriyle gelsin

Umarız ki 2014 kadar bizi üzmez , istediğimiz aşkı bize yaşatır

Hayal kırıkları olmadan , huzurlu , sağlıklo , ailenizle , sevdiklerinizle geçirmeniz dileğiyle

...

MUTLU YILLAR! 💕🎉😘🎅🎄

See More

Bekle Beni'yi hatırlayanlar var mı?

Burda AyTil'li olarak , Wattpadde ise ZeyKer 'li olarak paylaşıyordum. He onun wattpadde yeni bölümü geldiii )

http://w.tt/1wIyg4m

çocuğunun gerçek babasını başkası bilmek ne kadar kötüdür değil mi? ve yıllarca onu öyle bilmek . . Peki çocuğundan...
w.tt

Wattpadden de hikayelerimize vote-yorum bekliyoruz!

Bizi ordan da takip edin

Ebru Admin;

...

http://w.tt/1wQe8PB

Dilara Admin;

http://w.tt/1AcSJ2k

Adminlerinize orda da destek olun, yalnız bırakmayın!

See More

Hayaller Gerçek Olur Mu? Okuyucuları, MÜJDE!

Herkese söz verdiğim gibi, hikayeye kaldığım yerden devam ediyorum. ( Birinci bölümden itibaren tekrar yayınlıyorum. ) Ancak Wattpad'de yayınlıyorum, hikayede ufak tefek düzenlemeler yapmış bulunmaktayım. Anlatım açısından zayıflığını düzeltip, bir kaç yerinde değişiklik yaptım. Bölümler düzenli olarak gelecektir. Okumak için linkte tık ;

http://www.wattpad.com/…/27357905-hayaller-ger%C3%A7ek-olur…

...

-AyTil

See More
Aylin Taşkın, küçük yaşta annesini kaybetmiş, hemen ardından babasıyla Güney Kore’ye taşınmış vakit kaybetmeden manke...
wattpad.com

Herkese merhaba! Ben Dilara, yani -AyTil admin. Halen facebook hesabıma 'hikaye yazmayacak mısın?' 'bıraktın mı?' gibisinden mesajlar geldiğinden tekrardan bir duyuru yapma ihtiyacı duydum.

Ben SBSV başlayıp, sayfa tekrar eski canlılığını kazanana kadar Wattpad de hikaye yazmaya karar verdim. Konuş Benimle! ve Hayaller Gerçek Olur Mu? hikayesinin devam etme ihtimalide var ancak daha özenli ve düzenli olacak şekilde baştan yazmayı düşünüyorum. Şuan için ne zaman yayınlayacağım... konusunda kesin bir tarih yok. Wattpad de yeni başladığım hikayemi takip etmek için aşağıdaki linke tıklamanız yeterli!

Sev Beni ~ ; http://www.wattpad.com/story/25609248-sev-beni-~

Yorumlarınızı eksik etmeyiniz. ^^

-AyTil

See More
“Yalnızlığa alışmış bir insanı sevmek zordur.” Dedi adam sigara dumanını dışarıya üfleyerek. “Neden?” dedi Çağan, şa...
wattpad.com